ماشین سازی تبریز ۲ سنگ آهن بافق ۱

دسته: ورزشی
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۵ بهمن ۱۳۹۱
با اشتباهات فردی در یک بازی خانگی به دست آمد:
این بازی که در شرایط آب وهوایی بسیار مطلوب و با حضور بیش از 1500 هوادار برگزار شد در نهایت با نتیجه 2 بر 1 به نفع تیم میهمان به پایان رسید.

در هفدهمین هفته مسابقات لیگ دسته اول کشور جام آزادگان، سنگ آهن بافق میزبان تیم رده آخر گروه الف یعنی ماشین سازی تبریز بود.

این بازی  که در شرایط آب وهوایی بسیار مطلوب و با حضور بیش از ۱۵۰۰ هوادار برگزار شد در نهایت با نتیجه ۲ بر ۱ به نفع تیم میهمان به پایان رسید.

شاگردان افشین پیروانی نیمه اول را هجومی آغاز کرده و با در دست گرفتن بازی چندین موقعیت بر روی دروازه حریف را از دست دادند تا اینکه این مصطفی چترآبگون بازیکن ماشین سازی بود که از یک ضد حمله استفاده کرد و در دقیقه ۳۰ بازی اولین گل را به ثمر رساند.

بازی در نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید. در نیمه دوم بازهم بازیکنان سنگ آهن با اشتباهات فردی خود، فرصتی را در اختیار تیم ماشین سازی تبریز قرار دادند و در دقیقه ۵۰ بازی مصطفی چتر آبگون با یک بغل پا، خود و تیمش را دو گله کرد.

سنگ آهن بعد از دریافت دو گل، بازهم به دروازه حریف یورش بردند اما نتوانستند موقعیتی را خلق کنند تا اینکه در یک ضربه ایستگاهی توانستند با دفع ناقص دروازه بان حریف، در دقیقه ۷۶ توسط بهنام عسکرخانی به گل دست یابند و با وجود بیش از ۷ دقیقه وقت اضافی، ماشین سازی تبریز توانست از یک گل برتری خود حفاظت کرده و در نهایت بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود ماشین سازی به پایان رسید.

فواد آقایی بازیکن سنگ آهن در دقیقه ۸۳ بازی به دلیل تمارض در پشت محوطه جریمه با کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.

به این ترتیب تیم سنگ آهن با این باخت و همان ۲۱ امتیاز از ۱۷ بازی خود، یک پله سقوط کرده و جای خود را به گل گهر سیرجان داد.

دیگر بازی های این هفته با نتایج زیر به پایان رسید :

گسترش فولاد ۲ ـ نساجی مازندران ۱

اتکاء گلستان ۱ ـ استقلال اهواز ۱

مس سرچشمه ۰ ـ پارسه ایرانیان ۰

شهرداری اراک ۰ ـ ابومسلم خراسان ۱

شاهین بوشهر ۰ ـ گل گهر سیرجان ۰

نفت مسجد سلیمان ۳ ـ الوند همدان ۰

منبع:مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
هوادار خانگی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۵:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حالا بگین کی دوچرخه ها رو برده.
من که تو خونم بازی رو دیدم ولی خیلی می خوام بدونم کی برده اون دوچرخه هارو
مبارکش باشه