دکتر فروزان نیا رئیس ستاد انتخاباتی دخیل عباس زارعزاده شد.

دسته: سیاسی
16 دیدگاه
چهارشنبه - 7 مارس 2012

بعد از پیروزی سردار صالح جوکار؛

اینبار دکتر فروزان نیا رئیس ستاد انتخاباتی دخیل عباس زارعزاده شد.

در مراسمی با حضور بیش از 5 هزار نفر از مردم شهرستان مهریز و نمایندگانی از شهرستان های بافق، خاتم، بهاباد و ابرکوه دکتر سیدخلیل فروزان نیا بعد از پیروزی سردار صالح جوکار مسئولیت ستاد انتخاباتی دخیل عباس زارعزاده را متقبل شد.

دکتر خلیل فروزان نیا در همایش تحت عنوان وحدت که در محل مسجد براستین مهریز برگزار شد با بیان اینکه مردم مهریز در بلندطبعی سرآمد استان هستند گفت: اطمینان دارم مهریزی ها هیچ گاه حق شهرستان های دیگر را نخوردند و نخواهند خورد و با موفقیت حجت الاسلام و المسلمین دخیل عباس زارعزاده حق شهرستان های دیگر داده خواهد شد.

وی افزود: سعی کنید در دور دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی نفراتی که لیاقت دارند را انتخاب و در کنار سردار صالح جوکار قرار دهید  تا مشکلات استان هر چه بهتر رفع شود.

وی گفت: قبل از اینکه به مهریز بیایم مسئولیت ستاد سردار صالح جوکار داشتم که خوشبختانه سرداری برجسته و لایق این مقام به مجلس راه یافت.

وی اضافه کرد: در آینده خواهید دید سردار جوکار موقعیت استان یزد را تغییر خواهد داد و این برای هر 5 شهرستان مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد مثمرثمر خواهد بود.

فروزان نیا عاجزانه از مردم خواست: قدر موقعیتی که برای شهرستان مهریز و 4 شهر دیگر به وجود آمده را بدانند و مطمئن باشند با توجه به شایستگی و لیاقتی که در حجت الاسلام دخیل عباس زارعزاده وجود دارد با همت شهرستان های دیگر لازمه پیشرفت هر 5 شهرستان  فراهم خواهد شد.

وی در پیشنهادی به مردم 5 شهرستان گفت:  شهرهای دیگر برای اولین بار شخصی مهریزی را وارد مجلس کنند و این بین شهرستان چرخشی باشد تا هر دوره نماینده از هر شهر وارد مجلس شود تا تمام شهرستانهای به حق خود برسند.

دکتر فروزان نیا در ادامه تاکید کرد: همه کمک کنند که فردی انتخاب شود که بتواند حال و آینده این شهر و تمام شهرهای حوزه انتخابیه را دگرگون کند و عدالت را بین این شهرها برقرار کند.

وی از مردم خواستار رعایت قوانین انتخاباتی و احترام گذاشتن به این قوانین شد و افزود: انشا الله بتوانیم شرایط را طوری پیش ببریم که در کنار قانون و در کنار رعایت مسائل شرعی همبستگی را بین خودمان حفظ کنیم و موجبات حل ناعدالتی این حوزه انتخابیه را فراهم کنیم تا هر 5 شهرستان از این سود ببرند.

وی در سخن آخر خود گفت: لازمه پیشرفت هر شهری و منطقه ای این است که حرف همه مردم و مسئولین یکی باشد.

مهندس سیدابوالفضل کشفی شهردار منطقه یک استان یزد و از افتخارات استان و مردم شهرستان مهریز هم در سخنانی از حماسه ی عظیمی که در حوزه  انتخابیه مهریز به وقوع پیوست قدردانی کرد افزود: خوشحالیم که باری دیگر مردم شهرستان مهریز با حضور گسترده خود در انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و انقلاب زدند و شاهد حضور حداکثری مردم عزیز و شریف و نجیب و صبور این حوزه در پای صندوق های رای بودیم.

وی اظهار امیدواری کرد: با اتحاد و وحدت تمامی محلات شهرستان برای رشد و بالندگی شهر و استانمان قدمهای مثبتی را برداریم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دخیل عباس زارعزاده ضمن قدردانی از حضور مردم و خلق حماسه ای دیگر در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، خلق این حماسه بزرگ را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفت و افزود: رهبر عظیم الشان انقلاب حضرت ایت الله خامنه ای، بدانید این مملکتی که شما آن را رهبری می کنید بیشه ای است که در آن شیران ژیان، جنگ آوران قدرتمند، رزمندگانی که دیروز با اسلحه رزم به شکار روباهان رفتند امروز با تک تک آرای خود چنان تو دهنی به بزدلان اسیر دنیا و مادی گرایان زدند که هیچگاه از ذهن آنها پاک نخواهد شد، مخصوصا آن حیوان پست، ابوما که نشسته بود زوزه میکشید و منتظر نرفتن مردم به پای صندوق های رای بود.

وی افزود: دشمنان دیدند که چگونه کشور و مملکت ما با آرای عزت طلبی خود قیام کردند.

وی ضمن بیان اینکه این رقابت سالم و بی دغدغه باعث شد که مردم شریف ما بدون کوچکترین مسئله امنیتی اینقدر زیبا وارد صحنه شوند افزود: به همسنگران عزیز و بزرگوارم که به عنوان کاندیدای این دوره مطرح بودند و با لیاقت وارد مجلس شدند تبریک می گویم.

وی افزود: در زمان تبلیغات انتخابات چندکاندیدا از من سوال کردند که مصلحت می دانی من کناره گیری کنم ولی من خواهان ماندن آنها در صحنه رقابت و شکوفا شدن آنها  شدم.

نامزد نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد اظهار داشت: در راستای حرکت جدید ما که برای رسیدن به قله ی پیشرفت است نصیب بنده شد که نخبه ی کشور و استانمان و مایه افتخار شهرما  بعد اینکه توانستند یک رزمنده دلاور با نام سردار صالح جوکار را به سنگر مقدس مجلس بفرستند و برادر عزیز دیگرم حجت الاسلام و المسلمین یحیی زاده همسنگر و همدرس در حوزه های علمیه، مسئولیت ستاد انتخاباتی این حقیر را تقبل کنند.

وی اظهار امیدواری کرد : با وحدت و اتحادی که بین این چند شهرستان برقرار خواهد شد با تشکیل مثلث مبارکی با سردار صالح جوکار و حجت الاسلام یحیی زاده بتوانیم در مجلس شورای اسلامی تمام حقوق از دست رفته ای که کسی نبود فریاد آن را بزند انشا الله به حوزه انتخابیه محروم این 5 شهرستان برگردانیم و همه آنها شهد شیرین وحدت را بچشند.

در این مراسم که ازشهرستان های بافق، خاتم، بهاباد و خاتم هم حضور داشتند مجید دهقان چناری نامزد نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سخنانی با تقدیر از مردم مهریز خواستار حفظ اتحاد شد و گفت: تا به حال اینگونه مشارکت، وحدت و یکپارچگی را ندیده بودم که یقیناً به نتیجه رسید.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 7 مارس 2012 - 8:28 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یکبار کاندیدای مهریزی دیده ایم و خاطرات ایشان را به یاد داریم. لطفا فروزان نیا نیا که معلوم نیست به چه علتی وارد سیاست شده اند اطلاعات خود را مرور کنند تا نگویند تا به حال نماینده مهریزی نداشته ایم. ضمنأ سردار جوکار از ایشان اعتبار نگرفت بلکه ایشان از سردار جوکار استفاده کرد تا الان بتواند در اینگونه جلسات پژ بدهد.

آسمان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 7 مارس 2012 - 9:08 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آیا هنوز تصمیمی برای حمایت از کاندیدی گرفته شده است یا خیر؟

مهریزی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 7 مارس 2012 - 11:48 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شکوه 5 هزار نفری مردم مهریز در مسجد برآستین نمونه روشنی از اتحاد و همدلی ناگسستنی مردم مهریز است.
بهتر است بگویم آقای دکتر فروزان نیا فعالترین جراح قلب ایران با 14000 عمل جراحی می باشد که مایه مباهات مردم مهریز است و تا ابد به این شخصیت برجسته احترام می گذاریم و اعتبار ایشان در ایران برای همه سند محکمی است .
دوست بافقی عزیز بهتر بود ابتدا اطلاعات خودت را کامل می کردی بعد نسبت به مقام دکتر فروزان نیا تشکیک می کردی.

زیرک این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 8 مارس 2012 - 11:35 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عجیب است به نظر دکتر هر کس برای غیر از مرکز مهریز باشد مهریزی نیست به همین دلیل محصل که از بنادک سادات است مهریزی نیست گرچه محصل آشی بود که همین دخیل عباس و دوستانش پختند حال با این تفکر روستاهای مهریز مهریزی نیستند اگر اینها بیایند حتماً فراموش می شوند

عباس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 8 مارس 2012 - 1:53 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اقای دکتر ما بچه هستیم که ما را … فرض کردی که پیشنهاد نمایند مجلس را می دهی که میگویی هر دوره سهم یک شهرستان باشه

رشید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 8 مارس 2012 - 1:59 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام دوستان ایا تکذیبه اقای یحیی زاده را دیدید که در سربرگ ان نوشته نماینده موفق به اقای فرهمند

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 9 مارس 2012 - 6:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دکتر شما یادتان نیست ما که از یادمان نرفته است محصل همدانی را که چندین سال نماینده بود وهیچ کاری برای بافق انجام نداد.رای ما همان کاندید دور اول است .

حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 9 مارس 2012 - 12:01 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رای ما صباغیان یا هرکسی که ایشان بگوید

محسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 9 مارس 2012 - 10:23 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت خوانندگان محترم و جناب اقای دکتر :

1.همانطور که دیگر خوانندگان هم گفتند اقای محصل هم از اهالی محترم مهریز بودند 2.اقای جوکار هم اعتبار خود را از اقای دکتر ندارد هرچند که اقای دکتر هم برای خود شخصیتی دارای احترام است 3.خوب بود که اقای دکتر تصویب مجلس مبنی بر اجتماع بافق و بهاباد و یزد در دو کاندیدا توجه میکردن و از الان برای 4 سال دیگه تصمیم نمی گرفتن .هرجند نوشتههای بنده نه در تایید نامزد مربوطه است نه در رد ایشان .

مهریز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 9 مارس 2012 - 11:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقایون محترم
مردم مهریز از دست محصل بدجور گله دارند
کی مگه محصل مهریزی هست؟
شاید تهش برمیگشته به مهریز ولی 1 متر هم آسفالت نکردند مهریز را چه برسد به …

محسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 12 مارس 2012 - 10:13 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلامی گرم به مردم مهریز.دلیلی در مورد نماینده نشدن اقای دخیل عباس نمیبینم .در ضمن اقای محصل مهریزی نبود.از اقای دکتر فروزان نیا افتخار مهریز نیز تشکر می کنم.

سهیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 4 آوریل 2012 - 2:19 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظرم آقای فرهمند زیاد فعال نبود و هروقت خبری میشه یه کلنگ میزنه لذا بهتره سکان بدیم دست یه نفر دیگه ببینیم چه طوره

موحد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 15 آوریل 2012 - 7:31 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حوشبختانه مردم خوب می فهمند وبهترین را می خواهند و از هر نظر اقای مهندس فرهمند شایسته است

الکتریکی ولیعصر مهریز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 1 می 2012 - 12:31 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ما مردم مهریز این بار اتحاد همبستگی را به همه نشان میدهیم ضمنا تقدیر وتشکر از دو جناب عالیان اقایان دکتر فروزان نیا و نامزد محترمان دکتر دخیل عباس زارعزاده

مهريزي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 1 می 2012 - 9:37 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستان عزيزاگرمحصل همداني براي بافق كاري نكرد براي مهريز هم كاري نكرد

منصور فاضلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 5 اکتبر 2012 - 6:18 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سایتو به روز کنید عکسهای جدید بزارید خبر جدید بزارید…