وقتی چند پیرمرد کشاورز معظل تردد در بافق شناخته می شوند

دسته: تلخند و لبخند
2 دیدگاه
دوشنبه - 19 مارس 2012

چند روز پیش تعدادی پیر مرد کشاورز در جاده باقرآباد توسط مامورین عزیز راهنمایی ورانندگی جریمه شده وحتی وسیله نقلیه یکی از آنها توقیف و به پارکینگ انتقال داده شدهاست.
ضمن عرض خسته نباشید به این عزیزان می خواستم بدانم آیا تمام مشکلات مربوط به تردد ماشین ها وموتور های داخل شهر مرتفع شده واکنون تنها معضل همین چند کشاورز هستند که حداکثر سرعتشان 20 کیلومتر است وتنها دلخوشیشان چند وجب زمین کشاورزی است.
یعنی دیگر در شهر ما موتورهای سنگین وغیر مجاز با سرعت های فضایی تردد نمی کنند،یعنی دیگر بعضی از نور چشمی ها باماشین قانون را بی ارزش نمی کنند ومثل سایر مردم شهر رانندگی می کنند.

شاید تمام این موارد همچنان موجود است ولی صلاح نمی دانید که برخورد کنید چون هم پول دارند هم پارتی ودر صورت جریمه یا توقیف خودرو این آقایان توبیخ هم خواهید شد.همین آقایانی که وقتی پشت فرمان ماشین قرار می گیرند خود را صاحب و مالک تمام خیابانهای شهر می دانند و با هر سرعتی که دوست دارند حرکت می کنند وهیچ چیز جلودارشان نیست و هیچ کس جرات اعتراض ندارد.

اگر برای خرج کردن برگه های جریمه اتان اولویت بندی می کردید می دیدید که برخورد با این آقایان در سطح شهر بسیار واجب تر از برخورد با چند پیر مرد کشاورز بالای 70 سال در یک جاده فرعی است.

پیشنهاد می کنم به این چند کشاورز رعایت قانون را تذکر داده وقبض های جریمه را در سطح شهر برای کسانی خرج کنید که آرامش و امنیت شهر را به خطر انداخته و باتکیه به پول وپارتی که دارند قوانین برایشان ارزشی ندارد.

به امید روزی که قانون برای همه یکسان باشد و در اعمال قانون هیچ مماشات ومصلحتی در نظر گرفته نشود.انشاا…

حاج محمود ملاحیدری


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
دیدبان بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 19 مارس 2012 - 6:32 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خبر شما در دیدبان بافق

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 20 مارس 2012 - 11:34 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این چند نفر پیرمرد که جریمه شدند اگر خدای نکرده با یک عابر پیاده برخورد کنند حتما حتما خودشان زمین میخورند و عابر پیاده باید به آنها کمک کند،حالا تشخیص مامورین راهنمایی و رانندگی چی بوده،نمیدانیم. نور چشمی هم حتما … است،اگر به او تذکر ندهد حتما خود مردم وارد عمل میشوند .