آیین تحویل سال نو امامزاده عبدالله بافق رنگ و بوی انتخاباتی گرفت

دسته: عمومی
2 دیدگاه
سه‌شنبه - 20 مارس 2012

هزاران نفر از مردم بافق همانند سالهای گذشته سال نو خود را با حضور کنار مضجع شریف امامزاده عبدالله  این شهرستان آغاز کردند.

وجود گلزار شهدای والا مقام شهرستان وقبور برخی از اموات  باعث شده مردم بافق لحظه تحویل سال را با زیارت این امامزاده شریف و فاتحه خوانی برای شهدا و اموات و شرکت در برنامه های ویژه این آستانه مقدسه آغاز کنند.

از حاشیه های پررنگ این مراسم سنتی – مذهبی امسال حضور آقایان فرهمند و دخیل عباس زارعزاده دو نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود.

تبریک شاد باش از سوی این دو شخصیت و دیده بوسی با مردم بافق برای بسیاری از مردم جلب توجه نموده و تازگی ویژه ای داشت.

از دیگر حواشی مراسم تحویل سال نو امسال در امامزاده عبدالله بافق پخش نشریه آهن در سطح وسیع پس از تغییرات مدیریتی در مجموعه شرکت سنگ آهن مرکزی بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 20 مارس 2012 - 8:24 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این آقایان خوب میدانند که رای مردم بافق در مرحله دوم برایشان خیلی سرنوشت ساز است ، چرا موقع تحویل سال نو به مهریز و ابر کوه نرفتند؟
مردم بافق باید از این فرصت درست استفاده کنند،به نظر من چون مردم آقای صباغیان را قبول دارند و او را نماینده و امین خود میدانند باید از ایشان بخواهند که با یکی از دو کاندیدا مذاکره ای بنماید و شرط رای مردم به او را پیگیری مسایل شهرمان عنوان نماید.
به عبارت دیگر آقای صباغیان اعلام طرفداری از کسی کند که ان شخص برنامه های آقای صباغیان را شنیده باشدو جهت عملی کردن آنها از هیچ کوششی دریغ ننماید و دایم با آقای صباغیان در ارتباط باشد.به نظر من مردم به حرف آقای صباغیان اعتماد کرده و به کاندیدای مرد نظر ایشان رای میدهند.
خدا کند که دودستگی در مرحله دوم انتخابات در بافق بوجود نیاید و یک نماینده با رای بالا وارد مجلس شود.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 26 مارس 2012 - 12:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بازديد مجازي امامزاده عبدالله بافق :
http://www.360cities.net/image/emamzadeh-abdollah-bafq