برنامه ما درجاده گزوئیه بهسازی راه موجود و کاهش مسافت است.

دسته: عمومی
2 دیدگاه
یکشنبه - 18 آگوست 2013

110

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، بخشدار مرکزی بافق در حاشیه نشست خبری فرماندار بافق اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت جاده گزوئیه ، گفت: انشاالله تا ۲۰ روز آینده آزادسازی این جاده به اتمام رسیده و خاک ریزی این محور آغاز خواهد شد.

“سید ابراهیم حسینی” با تاکید بر اینکه نقشه ای مسیر مورد توافق راه و شهرسازی و محیط زیست می باشد، خاطر نشان کرد: شروع عملیات آزاد سازی با حضور کارشناسان مربوطه از سال گذشته شروع شده و تا کنون با تعاملی که بین مسئولین رقم خورده کار رو به پایان است .

وی در خصوص اعتبار این مسیر گفت: تاکنون بودجه دولتی برای ترمیم این جاده اختصاص نیافته است و هزینه ای که تا کنون انجام شده تمام بصورت خودیاری و کمکهای مردمی صورت گرفته است.

حسینی با اشاره به کاهش مسیر تردد به روستاهای دهستان سبزدشت گفت: با بهسازی این محور خاکی بیش از ۳۵ کیلومتر مسیر بافق به منطقه سبزدشت نزدیک تر شده که به دنبال آن با اتمام مرمت جاده گزوئیه، امدادرسانی در زمان وقوع حوادث غیر مترقبه چون سیل ، زلزله بهتر و سریع تر انجام می گیرد.

بخشدار بافق در پایان به این نکته هم اشاره کرد که بهسازی و مرمت جاده گزوئیه با رعایت اصول ایمنی و امنیت منطقه حافظت شده و حفظ حیات وحش صورت می گیرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 20 آگوست 2013 - 8:50 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نصف كوچه هاي بافق يا خاكي يا آسفالتش خرابه ، نه فاضلاب داره نه گاز شهري اونوقت اينا دنبال جاده درست كردن وسط كوه و بيابون هستن .

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 20 آگوست 2013 - 10:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه حامد : كار آسفالت كوچه ها وظيفه شهرداري فاضلاب و گاز شهري با مسئولين مربوطه است نه آقاي حسيني كه بخشدار بخش مركزي است .