مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز شرکت سنگ آهن برگزار گردید

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
۳ دیدگاه
دوشنبه - 28 مرداد 1392
به همت پایگاه نبی اکرم(ص)؛
به مناسبت گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامیمان ایران، مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز شرکت سنگ آهن برگزار گردید.

امور ایثارگران و پایگاه نبی اکرم (ص) شرکت با همکاری روابط عمومی، همزمان با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامیمان ایران، اقدام به برگزاری مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز شرکت با حضور مدیرکل سازمان بنیاد شهید و ایثارگران استان، مشاور استاندار در امور ایثارگران، امام جمعه شهرستان، مدیرعامل شرکت، معاون فرماندار بافق، اعضای شورای اسلامی شهر بافق و شورای منتخب، جانشین ناحیه مقاومت بسیج، فرمانده گردان امام حسین (ع) و آزادگان شرکت در تاریخ 26/5/92 در محل رستوران آهنشهر نمود.

در ابتدای مراسم امام جمعه شهرستان ضمن عرض خیرمقدم به آزادگان عزیز شرکت و مسئولین و تبریک به مناسبت گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامیمان ایران، بیان نمود:

: خوشحالیم از این که در طول 34 سالی که از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گذشته، تاکنون شرکت سنگ آهن نسبت به خانواده های معظم شهداء، جانبازان و آزادگان عنایت ویژه ای داشته و دارد. وی افزود: خوشبختانه خانواده های معظم شهداء، جانبازان و آزادگان ما خانواده های اصیلی هستند و حتی آزادگان عزیز ما در دوران اسارت نیز کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشته اند.

سلیمانی در پایان سخنان خود از جناب آقای عسکری مدیرعامل شرکت که در مدیریت ایشان، مجموعه ایثارگران پررنگ تر دیده شده و فی الواقع در خدمت بچه های ارزشی هستند، تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه مدیرکل سازمان بنیاد شهید و ایثارگران استان با تبریک گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامیمان ایران، به حاضرین در جلسه اظهار نمود: بر خود لازم میدانم به نمایندگی از استاندار از جناب آقای عسکری مدیرعامل شرکت به خاطر خدمات ارزشمندی که در جهت رفاه و آسایش مجموعه ایثارگران شرکت انجام داده و می دهند تقدیر و تشکر نمایم و آرزوی توفیق روز افزون را از خداوند متعال برای ایشان داشته باشم.

وی ادامه داد: ما در سازمان پیگیرهستیم که مزایای مرخصی دوران اسارت آزادگان عزیزمان را به آنان پرداخت کنیم و جا دارد که یکبار دیگر از مدیرعامل شرکت که مزایای مرخصی دوران اسارت آزادگان مجموعه شرکت سنگ آهن را پرداخت کرده اند تقدیر و تشکر کنم.

فرهنگ دوست افزود: من به مظلومیت آزادگان عزیزمان پی بردم ، چراکه این عزیزان اقشاری هستند که کم ترین توقع را از نظام داشته و کمترین مراجعه کنندگان ما در سازمان همین جانبازان و آزادگان هستند و با این همه بزرگواری، متأسفانه برخی افراد خاص هستند که می خواهند حیثیت و آبروی این عزیزان را زیر سوال ببرند.

مدیرکل سازمان بنیاد شهید و ایثارگران استان همچنین خواستار این شد که آزادگان سرافراز جلسات هفتگی و ماهیانه داشته باشند و خاطرات دوران هشت سال دفاع مقدس خود را ثبت، چاپ و نشر کنند.

فرهنگ دوست باردیگر از امام جمعه شهرستان و مدیرعامل شرکت که پشتوانه های محکمی برای ما و جامعه ایثارگران بوده و هستند تقدیر نمود.

پس از آن دو لوح تقدیر از طرف مشاور امور ایثارگران استانداری یزد به نمایندگی از استاندار، به برادر بسیجی و جانباز جناب آقای عسکری مدیرعامل شرکت و برادر بسیجی جناب آقای محمدرضا رضایی پور مشاور امور ایثارگران شرکت اهداء گردید.

لازم به ذکر است پس از صرف شام از طرف مدیرعامل شرکت، به هریک از آزادگان بزرگوار شاخه گل طبیعی تقدیم گردید. همچنین مبلغ سه میلیون ریال به عنوان هدیه نقدی به حساب هر یک از آزادگان شرکت سنگ آهن واریز شد.

همچنین پایگاه مقاومت نبی اکرم (ص) اقدام به تهیه و توزیع برشوری با محتوای آزادگان در کلام امام راحل (ره) و وصف این عزیزان را نمود.

    

                                             پایگاه نبی اکرم (ص)( شرکت سنگ آهن


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
کاظم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 28 مرداد 1392 - 10:50 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

توعکسهای منتشر شده
افراد متفرقه که بیشتر از ازاده ها هستند.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 29 مرداد 1392 - 5:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با شما موافقم آقا کاظم.
بعضی مواقع دیگه………

پسر عمو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 30 مرداد 1392 - 12:10 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

34نفر تو عکس مشخص هستند اگربااقای قاسمپور که به جای پدر بزرگوارش
(ازاده شهید)حضور دارد بخواهیم شمارش کنیم میبینیم 15 نفرازاده.

You cannot copy content of this page