چطور دستنبد پلیس یک زن را از مرگ نجات داد؟

دسته: اخبار ایران , حوادث
بدون دیدگاه
شنبه - 24 آگوست 2013
یک مامور پلیس در چین این روزها در این کشور به خاطر نجات جان یک زن تبدیل به قهرمان شده است و رسانه‌های زیادی خبرهای مربوط به او کار کرده‌اند. این مامور پلیس در لحظه‌ای خطرناک تصمیم به کاری گرفت که یک زن را از مرگ نجات داد.
مجله مهر: برای ماموران پلیس در منطقه‌ای از پکن یک روز عادی کاری بود که خبر تلاش یک زن برای خودکشی با بی‌سیم گزارش شد. ماموران پلیس به همراه نیروهای امداد به محلی که مردم خبر آن را داده بودند رفتند و زن جوانی را دیدند که بالای یک بیلبورد رفته و قصد دارد خودش را به پایین پرت کند. ماموران به این نتیجه رسیده بودند که زن به خاطر شرایط روحی‌اش در شرایط تعادلی مناسبی به سر نمی‌برد و حتی اگر واقعاً قصد کشتن خودش را نداشته باشد احتمال سقوط و مرگ او وجود دارد.
در این میان مامور پلیسی که حالا تبدیل به قهرمان شده از پلکان نزدیک محل خودش را به زن رساند و زمانی که مشغول حرف زدن با او بود دست خود را با دستبند به این بست. زن جوان با دستبندی که به دستش زده شده بود متوجه شد که راه دیگری ندارد و قضیه را باید تمام کند.
نیروهای امداد در این وضعیت با استفاده از طناب این زن را نجات دادند تا دستبند به غیر از بازداشت خلافکاران برای نجات جان یک زن مورد استفاده قرار گیرد.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۹
برچسب ها: