امیدوارم تیمداری سنگ آهن استمرارداشته باشد/بازیکنان با تجربه کمی داریم

دسته: ورزشی
یک دیدگاه
شنبه - 24 آگوست 2013

سرمربی تیم هندبال سنگ آهن بافق، در حاشیه دیدار این تیم با هپکواراک، عنوان داشت: تیم سنگ آهن به همت،اراده و علاقه ای که هیئت مدیره جدید و عسکری مدیرعامل سنگ آهن نسبت به ارزش های اخلاقی و انسانی ورزش دارند و بیشتر بخاطر این که یک روحیه خوبی را در مردم شهر ایجاد نماید و همینطور نوجوان و جوانان را به ورزش و در درجه بعدی هندبال علاقه مند نماید، تشکیل شده و از این جهت باعث خوشحالی و خرسندیست.

IMG_10000003762

مهدی رهبری، کسب نتیجه را هدف دوم تیمش دانست و ادامه داد: کسب نتیجه و ایستادن روی سکو خیلی سخت است، بدین جهت که بازیکنان تیم ما از جاهای مختلف حضور یافتند و برای هماهنگی به یکسال زمان نیاز است و همچنین از نظر بازیکنان خیلی محدود هستیم و بازیکنان باتجربه کمی داریم و بسیاری از بازیکنانمان جوان هستند.

 وی افزود: نتایج کسب شده تاکنون لطف خدا بود و مردم خوب بافق باید یک مقدار ما را تحمل کنند.

وی با آرزوی استمرار تیمداری سنگ آهن در آینده، تصریح کرد: بیشتر امیدواریم تیمی ساخته شود تا به نوعی پایه گذار جوانان و نوجوانان و تیم های پایه باشد و با تزریق این بازیکنان جوان به تیم آنوقت یک مقدار این بار برداشته شده و تماشای بازی برای مردم نیز دلچسب تر هست، چرا که فرزندانشان بازی می کنند.

رهبری در زمینه تدابیر آینده در خصوص بردهای شکنند تیم نیز، با عادی دانستن فراز و فرود تیمش با عنایت به مسایل مطرح شده، افزود: این تیم را بنوعی برای رقابت و رسیدن روی سکو نبستیم و این تیم در طول چند سال خوب خواهد شد.

IMG_4320

 وی ادامه داد: بدلیل نبود بازیکن باید با بازیکنان مصدوم در دیدارها حاضر شویم که خود این امر در دیدارهای حساس گریبانگیر تیم می شود.

سرمربی تیم هندبال سنگ آهن بافق در زمینه داوری این دیدار، گفت: اعتقاد دارم؛ داوران به هیچ عنوان مغرض نبودند، ولیکن شاید تحت تاثر نوع بازی هپکو و ورزشگاه اشتباهاتی داشتند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
دوست این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 25 آگوست 2013 - 7:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
چند سال است با ادعاهای رسیدگی به نوجوانان وجوانان بافقی ، پرورش بچه های بافقی ، تشویق بچه های بافقی و…چند میلیارد پول یا مفت سنگ آهن را یک عده … که فقط برای پول بازی میکنند به جیب میزنند
دو سال تیم هندبال قبل از این دوره داشتیم
آقای معینی کو بازیکنانی که ساخته بودید!!!!!؟؟؟؟
الان هم مدعی هستید که شش بازیکن بافقی دارید

باید نسل جدید ورزش بافق را اداره کنه