دختران ایرانی با پرچم اسرائیل در خیابان‌های تهران! + عکس

دسته: اخبار ایران
۴ دیدگاه
سه‌شنبه - 5 شهریور 1392
چند روز پیش از سوی نیروی انتظامی دو دختر جوان که با ساپورت‌هایی منقش به پرچم اسرائیل در میدان ونک در حال تردد بودند دستگیر شدند.
IMAGE635131093737716711
 به گزارش گروه فضای مجازی «خبرگزای دانشجو»،  چند روز پیش از سوی نیروی انتظامی دو دختر جوان که با ساپورت‌هایی منقش به پرچم اسرائیل در میدان ونک در حال تردد بودند دستگیر شدند تا پروژه اندام نمایی زنان در خیابان‌های تهران، رنگ و بویی جدید به خود بگیرد.

در شرایطی پروژه بی‌عفتی و هجوم به باورهای اجتماعی در ابعادی گسترده کار خود را به ریشه‌های فکری جوانان رسیده است جای این سوال است که چرا مطبوعات کشور به عنوان وکیل مدافع حقوق مردم در این زمینه هیچ گونه ورودی پیدا نکرده و از نگاه جامع‌شناختی به چالش‌ها و تهدیدات این موضوع نپرداخته‌اند. جالب اینجاست که در قبال این موضوع بسیاری از فعالان رسانه‌ای برگزیدن سکوت را بر حرف زدن ترجیح داده‌اند و چشم‌های خود را بر واقعیت تلخی که بسترساز بسیاری از جرایم در آینده نزدیک خواهد بود بسته‌اند.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۸۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 6 شهریور 1392 - 1:03 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اونها می خواستند به اسرائیل پیام بدن وقتی جوون های ما پرچم شما را می بینند چیز می شن.

“ما می خواستیم بگیم پرجم دشمن شورت ماست” قسمتی از دیالوگ فیلم گشت ارشاد

حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 6 شهریور 1392 - 8:16 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اين عكسي كه گذاشتين ربطي به اين خبر نداره . عكس فوق مربوط به سه دختر از طايفه فيوج است كه چند ماه پيش در كرج به جرم دزدي و جيب بري دستگير شدند و تصاويرشون بصورت گسترده تو اينترنت منتشر شد .

احمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 7 شهریور 1392 - 1:18 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام شاید بیچاره ها نمی دونستن پرچم کجاست فقط چون رنگ رنگی بوده استفاده کردن

لبو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 9 شهریور 1392 - 8:10 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با نظر احمد موافقم. متاسفانه در کشور ما دخترا اونقدر دید سیاسی و علمی تدارن که بفهمن این پرچم کجاست. همین خود شما خواننده عزیز آیا پرچم اسرائیل رو می شناسین. اگر فروشنده بهتون بگه نه این پرچم یه جای دیگه اس شک نمی کنین. بگردین دنبال اون که این جنس رو آگاهانه وارد کرده یا تولید.

You cannot copy content of this page