مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی بافق برگزار شد

دسته: انتخابات
یک دیدگاه
چهارشنبه - 6 شهریور 1392

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی مراسم سوگند و تحلیف اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی در محل بخشداری بافق برگزار شد.

بخشدار مرکزی بافق در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضای شورای اسلامی در حماسه سیاسی و تشویق مردم در خلق این حماسه گفت: حضور حداکثری و پرشور روستائیان بخش مرکزی در انتخابات اخیر باعث پشتوانه و دلگرمی  شما می شود که  پاسخ اعتماد به این حرکت تلاش در رونق بخشیدن به روستا و خدمات دهی شایسته به مردم می باشد.

IMG_24100

سید ابراهیم حسینی، پس از قرائت سوگند نامه اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی بافق، خاطر نشان کرد: اعضای شورا سعی کنند با تعامل و برنامه ریزی مناسب زمینه حماسه اقتصادی را رقم زده و با توجه به منویات مقام معظم رهبری و رعایت عدالت و انصاف پیشرفت و رونق روستا را مد نظر داشته باشند.

گفتنی است در مراسم تحلیف 80 نفر از اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی بافق ، با قرائت سوگند نامه متعهد به حفظ امانت و انجام هر چه بهتر وظایف و کوشا در خدمت رسانی به مردم و موظف به اجرای قانون اساسی و سایر قوانین و مقررات کشور را در چارچوب وظایف و اختیارات خود شدند.

IMG_9867  IMG_9961


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
ملا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 6 شهریور 1392 - 1:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انشاالله موفق باشند

You cannot copy content of this page