هنوز آواي مجنونيت همراه با نسيم (( هل اتي )) از طراوت آفتاب مي وزد

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
یک دیدگاه
جمعه - 8 شهریور 1392

شهيد علي اكبر ابراهيمي بسابي

summary
 

نام پدر : غلامحسين تحصيلات : مقطع راهنمايي تاريخ تولد : 5/3/1334 محل تولد : بساب تاريخ شهادت : 8/12/62 محل شها دت : جزيره مجنون

هنوز آواي مجنونيت همراه با نسيم (( هل اتي )) از طراوت آفتاب مي وزد

شهيد علي اكبر ابراهيمي پس از دوران كودكي ضمن كمك به پدر در امور كشاورزي ؛ تحصيلات ابتدايي را در زادگاهش به پايان رساند آنگاه همراه با خانواده به تهران رفت و مدتي به حرفه صافكاري ماشين مشغول بود وي جواني مستعد در اوايل 1359 ش . ازدواج نمود كه حاصل آن دو فرزند پسر مي باشد .

پس از پيروزي انقلاب اسلامي به عضويت بسيج درآمد ودردوران دفاع مقدس خود را به منطقه 2 تهران معرفي كرد و براي فراگيري آموزش نظامي به پادگان امام حسين (ع) رفت . سپس همراه جمعي از همرزمان به كشور سوريه اعزام شد و درمرز لبنان در شهر بعلبك ؛ به مدت پنج ماه انجام وظيفه نمود . سپس به وطن بازگشت و تصميم گرفت د رجبهه هاي وطن به جهاد بپردازد و سرانجام در عمليات خيبر در جزيره مجنون به درجه رفيع شهادت نائل آمد .

پرتوي از كلام شهيد علي اكبر ابراهيمي بسابي

پيروي از ولايت فقيه كردن پيروي از ائمه معصومين است  اي ملت اسلامي با پيروي از ولايت فقيه از اسلام دفاع كنيد شما بايد از تاريخ درس بگيريد و با پيروي از ولايت فقيه و روحانيت معظم مي توانيد به راه اسلام ادامه دهيد .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
رنجبر بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 9 شهریور 1392 - 8:48 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خيلي بجاست در تاريخ شهادت شهداي بافق از اين شهيدان عزيز ياد شود
از شهداي پزشك و مهندس شهر هم ياد كنيد تا فراموش نشوند

You cannot copy content of this page