کلنگ مجتمع فرهنگی ، تفریحی شهرداری بافق زمین زده شد.

دسته: عمومی , محیط زیست، منابع طبیعی، گردشگری
یک دیدگاه
سه‌شنبه - 3 سپتامبر 2013

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در این مراسم که با حضور فرماندار و سایر مسئولان شهرستان برگزار شد کلنگ مجتمع فرهنگی ، تفریحی شهرداری بافق به زمین زده شد.

شهردار بافق در اين مراسم با اشاره به برخي اقدامات زيربنايي شهرداري در بخش توسعه فضاي سبز طي سال‌هاي اخير بيان داشت: تلاش براي اجراي سريع با برنامه ي طرح توسعه پارك‌ها و بوستان‌هاي محلي و نيز اجراي طرح كاشت درخت و نهال در فضاهاي خالي شهر از مهم‌ترين و اثربخش‌ترين اقدامات شهرداري بافق در حوزه فضاي سبز طي سال‌هاي گذشته بوده و از اين راه توانسته است سرانه فضاي سبز بافق را از 5/3 متر مربع به 10 مترمربع در حال حاضر افزايش دهد.

“حسن تفكري”با اشاره به طرح و نقشه این مجتمع فرهنگي – ورزشي اظهارداشت: اين مجموعه با وسعت 15 هزار متر مربع و قابل افزايش تا 80 متر مربع در بلوار انقلاب در نظر گرفته شده كه شامل فضاهاي فرهنگي و ورزشي ، فضاي سبز ، تاسيسات ، فرهنگ سرا و مجموعه پارك بانوان مي باشد.

وي اعتبار اين پروژه را از محل بودجه شهرداري عناون كرد و گفت: جهت تملك و آزاد سازي زمين اين مجموعه بيش از 4 ميليارد ريال هزينه شده و اميدواريم فاز اول آن تا پايان سال به بهره برداري برسد.

IMG_0249 IMG_0255 IMG_0262


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 4 سپتامبر 2013 - 12:01 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این کلنگ را میبینم دیگه حالم به هم می خوره