اعضای شورای اسلامی شهر بافق از مراحل اجرایی بلوار آیت الله میرغنی زاده بازدید کردند.

دسته: عمومی
5 دیدگاه
پنج‌شنبه - 5 سپتامبر 2013
اعضای شورای اسلامی شهر بافق از مراحل اجرایی بلوار آیت الله میرغنی زاده بازدید کردند.
IMG_4066

اعضاء شورا دراین بازدید که از ورودی بلوار( کنار دانشگاه پیام نور) شروع و به فلکه روبروی پل سه دهنی ختم می شد ضمن آشنایی با مشکلات طرح مذکور قول بررسی کارشناسی دقیق پروژه و ساماندهی نحوه اجرای بلوار آیت الله میرغنی زاده را در آینده نزدیک دادند

IMG_4060

 

 

IMG_4054


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
رنجبر بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 5 سپتامبر 2013 - 10:06 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اميدوارم اعضاي شوراي شهر فقط فكر عريض كردن خيابان ها نباشند
و يك فكري براي اين در جا زدند دانش اموزان بافقي بردارند

فاطمه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 6 سپتامبر 2013 - 5:17 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید..تو رو خدا به این اعضای شورا بگین به جای ساخت و ساز فکری به حال فرهنگ سازی برای بچه هامون بکنن…نه نمایشگاهی/ نه امکاناتی/نه جشنواره فرهنگی و هنری/چی بگم دیگه؟؟؟؟

رضادهقانزاده بافقی( رخصت) این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 7 سپتامبر 2013 - 12:46 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
ضمن تبریک مجدد به نمایندگان منتخب مردم در شورای اسلامی شهرستان بافق از ایشان به عنوان یک شهرونددرخواست دارم افکار و منش شوراهای قبل را از سر بیرون کنند و از پیگیری جزئیات جدا خودداری نموده و موارد جزئی را به شهرداری و شهردار بسپارند. بزرگواران شما شورای اسلامی شهرستان بافق هستید نه شورای شهرداری بافق. بنده با شناختی که از تک تک شما دارم میدانم که دل در گرو خدمت به مردم بسته اید لاکن موارد ی آنقدراساسی است که اگر یک روز غفلت شود ممکن است یکسال برای جبران وقت ببرد. به نظر بنده زمانی میتوانید به مسائل جزء رسیدگی کنید که مسائل کل حل شده باشد. توفیق روز افزون شمادرراه خدمت بی منت به مردم مظلوم و نجیب بافق را از خداوند منان خواستارم.
تا بعد… رخصت

ر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 7 سپتامبر 2013 - 1:35 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

البته باید یک نیم نگاهی به حیطه وظایف قانونی شورا هم داشت چرا که مردم برخی اوقات کارهایی را از این دوستان انتظار دارند که اصلاً در حیطه وظایف وقدرت آنها نیست و به همین دلیل مسئولان رده بالا، به گفته آنها اهمیتی نمی دهندو همین باعث دلسردی میشود. روی سخنم با آقای رضا دهقانزاده (رخصت) است که می گویند شما شورای شهرید نه شورای شهرداری. یک نگاهی به وظایف شورا بیاندازید می فهمید. همین درخواستهای بزرگ و دور از قدرت از این شورا، باعث می شود گاهی اقداماتی از شورا سر بزند که خیلی اهمیت بدان ندهند و پیش هم نرود. بدون شک این شورا، نظیر شورای شهرهای دیگر، در چارچوب وظایف خود می تواند کار کند نه بیشتر.

آقا فتاح این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 7 سپتامبر 2013 - 3:34 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام .امیدوارم دوستان جدید پا را فراتر گذاشته وبرای پیشرفت کاری بکنند نه مثل عقاید ونظرات دور قبلی.