استعداد جالب و خارق العاده جوان بافقی

دسته: عمومی
یک دیدگاه
چهارشنبه - 4 آوریل 2012

جوان بافقی که می تواند بلافاصله پس از شنیدن کلمه و جمله های بلند، تعداد حروف بکار رفته را بیان کند

سعیدشفیعی جوان 34 ساله و متاهل از کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق که دارای استعداد خارق العاده ای در شمارش و بیان تعداد حروف کلمات و جملات است در گفتگوی با خبرنگارما، گفت: نخستین بار در سنین نوجوانی با دوستان مشغول حل جدول بودیم و بر سر جواب که یادم هست حافظ شیرازی بود اختلاف نظر پیدا کردم و من بلافاصله تعداد حروف را گفتم و تا آن زمان فکر می کرم این موضوع یک امرعادی است ولی بعدها متوجه شدم خیلی سریعتر از اشخاص دیگر می توانم تعداد حروف کلمات و جمله های متفاوت رابیان کنم.

وی در جواب به این سوال که آیا از روش خاصی بهره می برد، تصریح کرد: خیر، این استعداد خدادادی است و شگرد یا روش خاصی ندارد زیرا که بدلیل نداشتن محدودیت کلمات متفاوت با تعداد حروف مختلف، دامنه بسیار گسترده ای را در بر می گیرد.

شفیعی که به سرعت تعداد حروف کلمات متفاوت و جمله ها و حتی ابیاتی از اشعار و برخی جملات عربی و قرآنی از سوی «گروه خبری» بیان می شد را می گفت، خاطرنشان کرد: اما نکته ای که باعث شد دیگر برایم این هدیه خداوندی جذاب نباشد غیرکاربردی بودن آن بود.

وی افزود: هیچ کس مشاوره ای در مورد استفاده مهم و موردنیازی برای این استعداد ودیعه گذاشته شده از سوی خداوند نمی دانست و حتی مراجعه به برخی ادارات و ارگانها نیز فایده ای نداشت و خیلی هم توجهی نشد و به نوعی احساس کردم استعدادم کاربردی نیست و باعث شد تلاش چندانی برای شکوفاتر نمودن این ودیعه الهی ندشته باشم.

سعیدشفیعی در حرف آخرش به ما گفت:بسیار خوشحال می شود با راهنمایی و نظرات دوستان خواننده برای بهره مفید از این استعداد خدادادی استفاده کنم..

ما نیز در اقدامی خرق عادت شماره تماس این نابغه بافقی  را در این پست برای علاقه مندان گذاشتیم؛09138504665

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
ماه عسل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 6 آوریل 2012 - 12:09 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چه جالب موفق باشید.