مصاحبه ای خواندنی با سرمربی تیمهای فوتبال و فوتسال باشگاه چهارده معصوم(ع)بافق

دسته: ورزشی
2 دیدگاه
دوشنبه - 9 سپتامبر 2013

این روزها جوانانی غیور از دیار بافق دور هم جمع شده اند و بصورت جدی قصد تیمداری در رشته های مختلف را دارند آن هم با بودجه شخصی و با جرات و قدرت تمام مشکلات تیمداری را به جان خریده اند و حاضر شده اند جزء نخستین کسانی باشند که ورزش بافق را از تک قطبی بودن بیرون بیاورند.

این عمل بجا و شایسته این بزرگواران ما را به نشستن به پای صحبت های دلسوزانه شان وادار کرد.

به سراغ امین میرعلمی سرمربی جوان تیم های فوتبال و فوتسال باشگاه محبان چهاراده معصوم بافق رفتیم.

باسلام، لطفا خودتان را معرفی کنید.

سلام خدمت شما امین میرعلمی هستم و از سال 1390 سمت مربی گری فوتبال تیم چهارده معصوم برعهده من می باشد.

باشگاه محبان چهارده معصوم از چه سال تشکیل شده است؟و کادر اجرایی این باشگاه را معرفی نمایید.

از سال 1386 تاسیس شده وبایاری خداوند و همت بچه ها کم کم باشگاه پیشرفت کرد و امسال، سال طلایی باشگاه در حال رقم خوردن است.

مدیرعامل باشگاه آقای رضا دهقانزاده، سرپرست آقای هادی اسماعیلی و تدارکات آقای هادی قانعی هستند.

باشگاه محبان چهارده معصوم در چه رشته هایی فعالیت یا قصد فعالیت دارد؟

هدف باشگاه فعالیت در رشته های هندبال ، کاراته ، شطرنج، تنیس روی میز، فوتبال و فوتسال می باشد و در حال حاضر تلاش زیادی داریم تا مجوز تبدیل شدن به باشگاه را بگیریم که برای گرفتن مجوز باید در چند رشته مختلف فعالیت کنیم.

در کنار همه این ها تیم فوتبال نوجونان ما در لیگ برتر استان فعالیت میکند و از سال آینده در رده جوانان هم بصورت قطع تیمداری خواهیم کرد.

تیم فوتبال بزرگسالان چهارده معصوم هم در لیگ دسته یک استان قرار دارد و مسابقات این تیم از مهرماه آغاز میشود و روی تیم بزرگسالان امید زیادی می باشد و احتمالا با یاری خداوند و همت بچه ها با قهرمان در لیگ دسته یک استان به لیگ برتر استان صعود کنیم.

لازم به ذکر است باشگاه ما در رده پایه نیز برنامه منظم و حرفه ای دارد و  مدرسه فوتبالی تشکبل دادیم که بسیار فعال است و پشتوانه همیشگی ماست.

تیم فوتبال نوجوانان چهارده معصوم چه نتایجی کسب کرده است؟

ما فعلا دوبازی انجام داده ایم بازی اول را 2 بر 0 تیم استقلال میبد را در میبد شکست دادیم و در دومین بازی موفق شدیم تیم مدعی فولاد یزد را 3بر2 در ورزشگاه تختی در برابر استقبال خوب هواداران بافقی شکست بدهیم

نام تمام بازیکنان تیم نوجوانان محبان چهارده معصوم را ذکر کنید:

تیم نوجوانان ما از آقایان محمد حسین حبیبیان – میثم خلیلی – امیرحسین زعیمیان – سید محسن میرعلمی – حسن نارگانی – طاها دهقاغنزاده – مهدی امراللهی – روح ا.. غلامزاده – سینا ابوالحسنی – ابوالفضل ساده – داوود میرزایی – نوید بینش – ایمان علیزاده – حامد عبداللهی – حامد برزگرانی – رسول جعفری و ابوالفضل شاهی تشکیل شده است

آیا تیم نوجوان محبان چهارده معصوم امسال رتبه کسب میکند؟

با یاری خدا و همت وغیرت تمام نشدنی و مثال زدنی بچه ها اگر اول نشویم قطعا دومی یا سومی در چنگ ماست

باشگاه محبان چهارده معصوم تا به حال چه کار های فرهنگی انجام داده است؟

اولین اقدام فرهنگی ما ایجاد دفتر باشگاه می باشد که بازیکنان تیم بجای آنکه وقت خود را در پاتوق ها و مکان های زیان آور حرام کنند در دفتر باشگاه مشغول بازی هایی همچون تنیس روی میز ، پلی استی شن ،شطرنج و فوتبال دستی می باشند و جالب است بدانید درب باشگاه به روی همه باز است و این سرگرمی ها فقط مخصوص بازیکنان باشگاه نیست و تمام نوجوانان عزیز بافقی از این امکانات می توانند بهره ببرند

آدرس دفتر باشگاه نیز خیابان وحشی بافقی فرعی دوم می باشد.

و از دیگر کار های فرهنگی ما فراهم کردن اردو های نشاط آور و تفریحی باری بازیکان است از جمله سفر زیارتی مشهر مقدس که اخیرا انجام شد.

خواهشا بگذارید گلایه ای هم بکنم !!!

هرگاه برای اطلاع راسنی علاقه مندان بافقی از زمان بازی های تیم محبان چهارده معصوم پارچه هایی را در سطح شهر نصب میکنیم توسط عده ای که خواهان پیشرفت ما نیستند کنده میشود و بسیار کار بچه گانه و زننده ایست و گلایه دیگر از ناداوری هایی که در مسابقات رخ میدهد مثلا برای انجام نخستین بازی نوجوانان که به میبد رفته بودیم یک گل ما را قبول نکردند پیش خود فکر کردیم حتما آفساید شده اما داور به ما گفت چون توپ روی زمین بوده و بازیکن شما دراز کشیده و با سر توپ را وارد دروازه کرده گل قبول نیست ما معترض شدیم و به داور گفتیم چه ربطی دارد؟ جناب داور فرمودند بازیکن شما قصد تمسخر تیم حریف را داشته و واقعا چه دلیل خوبی برای قبول نکردن یک گل سالم که شکر خدا با تلاش جدی و غیرت بافقی آن بازی را بردیم.

خواسته شما از مردم و تماشاگران بافقی چیست؟

مردم به ما اعتماد کنند و فرزندانشان را به مدرسه فوتبال ما بفرستند و خواهشا ذهنیت تماشاگران فوتبالدوست روی یک تیم خاص شهر نباشد و عاشقان فوتبال بافق ما را در بازی های خانگی حمایت کنند.

حرف پایانی:

لطفا مسئولین با ما همکاری کنند اگر ما کاری می کنیم برای پیشرفت ورزش بافق و فرزندان بافق است وا گر از ادارات و دولتی و شرکت ها کمکی طلب میکنیم برای خودمان که نمی خواهیم تمام دوندگی ما بدون هیچ چشم داشتی برای پیشرفت ورزش این شهراست.

و در آخر از بچه های سایت «بافق فردا» فوق العاده تشکر میکنم، خیلی ممنون که همیشه مثل خودتون رو می بینید و خاکی و مردمی هستید و خواهشا همیشه خاکی و مردمی بمانید.

گزارش:محمد حسام نصیرزاده بافقی

3-200x3001-80x80


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 9 سپتامبر 2013 - 10:43 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

توبافق فوتباليست واهل فوتبال وتيمدارزيادداريم حيف كه هيئت فوتبال شل وتربيت بدني ضعيف داريم

فوتباليست بيشكسوت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 9 سپتامبر 2013 - 2:30 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام.مردم بذاريدجوانانتون درس بخونن به جايي برسند.فوتبال دربافق قرارنيست به جايي برسه.جون يابايدفوتبال بازي كنن يادرس بخونن.هردوباهم هركزنميشه.