بررسی مسایل و مشکلات روستاهای بشکان و خوسف شهرستان بهاباد

دسته: عمومی
7 دیدگاه
سه‌شنبه - 17 سپتامبر 2013

با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت
بررسی مسایل و مشکلات روستاهای بشکان و خوسف شهرستان بهاباد
حجت الاسلام دکتر دخیل عباس زارع زاده در ادامه سفر خود به شهرستان بهاباد جهت بررسی مسایل و مشکلات روستاهای بشکان و خوسف به روستای بشکان سفر کرد در جلسه ای که با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی ، سرپرست بخشداری مرکزی و امام جمعه موقت بهاباد و جمعی از مسئولین و اهالی این دو روستا در محل مسجد روستای بشکان بهاباد برگزارشد مسایل و مشکلات این دو روستا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت در این نشست که اهالی روستای خوسف نیز حضور داشتند سر پرست بخشداری بهاباد در سخنانی باتبریک دهه کرامت و فرا رسیدن میلاد با سعادت ثامن الحجج حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) به بیان مسایل و مشکلات عمده این دو روستا اشاره کرد از جمله عدم آسفالت جاده بنیز به بشکان که از این جاده فاصله بهاباد به کوهبنان کمتر میشود خواستار آسفالت 7 کیلومتر باقی مانده شدند وی همچنین مسئله آب آشامیدنی روستا و چاههای کشاورزی را از جمله مشکلات عمده این دو روستا برشمرد که حجت الاسلام دکتر دخیل عباس زارع زاده دراین نشست صمیمی قول پیگیری جهت مرتفع شدن مشکلات این دو روستا را داد نماینده حوزه انتخابیه5 شهرستان یزد گفت در حال حاضر طبق قانون وتقسیمات کشوری روستاهای خوسف و بشکان از توابع شهرستان بهاباد بوده و اهالی این دو روستا مشکلات خود راباید از طریق این شهرستان پیگیری نمایند ….
گفتنی است روستا های بشکان و خوسف و 35 روستای دیگر در سال 88 از شهرستان بافق منتزع و به شهرستان بهاباد الحاق گردید .

حمید رضا اخوان بهابادی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
پورفلاح این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 17 سپتامبر 2013 - 11:02 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این موفقیت بزرگ را به اهالی محترم خوسف مخصوصاً عباس آقای ابراهیمی که عرق شدید خوسفیانه دارند، تبریک و تهنیت می گویم و خدمتشان عرض می کنم دیدید بهاباد و دخیل عباس دوست داشتنی چقدر به فکر شماست. بیخودی ناشکری نکنید.

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 18 سپتامبر 2013 - 7:51 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خوش به حال بشکان به خصوص زادگاه عباس آقا خوسف بها باد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محمد برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 18 سپتامبر 2013 - 9:06 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یک زمانی مسئولان … بافق به برای کمک به شهرستان شده بهاباد طی یک صورتجلسه این نقاط را به بهاباد الحاق کردند و بهاباد ملزم است که این 35 نقطه را به بافق برگرداند. حالا سزای کسانی که نمک می خورند ونمکدان می شکنند چیست.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 18 سپتامبر 2013 - 9:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام آبدار به عباس آقای خوسفی بها بادی ؟؟؟زنده باد دخیل مهریزی !!تبریک به مردم بها باد !!!!!!!!!!!!!!!1

عباس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 18 سپتامبر 2013 - 12:51 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای برزگری:مگه تقسیمات کشوری دست بافق و بهاباده که بخشش میکنند.اگه اینطوریه بیائید توافق کنید دوباره پس بگیرید.ضمنا از نظر جغرافیایی خوسف و بشکان به بهاباد نزدیکترند قبلا که از کوهبنان به شهرستان بافق ملحق شدند باید به بخش بهاباد الحاق می شدند که متاسفانه فرماندار وقت جزوبخش مرکزی قرارداد.ولی مجددا حق به حق دار رسید این نتیجه زرنگی و کلکه چوب خدا صدانداره.

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 19 سپتامبر 2013 - 8:06 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

میگن خوسف نفت داره که بهاباد اینقدر مشتاقه؟!!!

حاتمی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 28 دسامبر 2013 - 12:19 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اولا خیلی به حرفهای ایشون توجه نکنید چرت وپرت زیاد میگه.دوما دیدید که همه ی حرفاش دروغ بود ودرسایت دخیل درجوابیه سایت بهاباد به صراحت گفته که ۱۵بار نرفته وزارت کشور واصلا با رئیس جمهور دراین مورد صحبت نکرده وحرفاش کذب محض بوده.اگراشتباه نکرده باشم اصلا این خبررا از سایتش برداشته.متاسفم برا خودمون که نمایندمون یه دروغگو بیش نیست اونم بالباس روحانیت