بازدید مسئولین استانی دانشگاه پیام نور از مرکز بافق صورت گرفت

دسته: دانشگاه
یک دیدگاه
شنبه - 21 سپتامبر 2013

بازدید مشاور ریاست، مسئول آموزش، مسئول اداری و ناظر عمرانی دانشگاه پیام نور استان یزد از پیام نور بافق صورت گرفت.

تیم اعزامی از استان با حضور آقایان؛ نامزد، مورکیان و کریمی  از کلیه پروژه ها و قسمت های دانشگاه  پیام نور بافق بازدید نمودند.

a_002

 به گزارش روابط عمومی پیام نوربافق ؛ در جهت پیشبرد پروژه های دانشگاه با دعوت از مسئولین استانی آقایان؛ نامزد؛ مشاور ریاست، مورکیان؛ مسئول اداری_ مالی و کریمی؛ ناظر عمرانی استان، با حضو در دانشگاه از کلیه پروژه ها و قسمت های مختلف دانشگاه بازدید و از نزدیک در جریان امور قرار گرفتند.

 پس از آن طی جلسه ای با حضور ایشان، ریاست و مسئولین ذیربط مسائل و مشکلات دانشگاه در خصوص امور عمرانی ,آموزش ,اموردانشجویی و … مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت ودر خصوص موارد مطرح شده راهکارهایی پیشنهاد و با توجه به ضرورت نیازها قول مساعد داده شد.

a

لازم به ذکر است؛ حجت عباسی در پایان از مساعدت و تلاشهای بیدریغ ریاست پیام نور استان آقای دکتر امینی به جهت افزایش تعامل بین مراکز و ستاد استان و توجه خاص به مراکز آموزش عالی و دانشگاههای تحت الامر بخصوص دانشگاه پیام نور مرکز بافق و همچنین حضور گرم و صمیمی تیم اعزامی استان با همراهی آقایان نامزد ,مورکیان و کریمی در جمع اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز بافق تقدیر و تشکر نمودند.

a


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 21 سپتامبر 2013 - 2:06 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای عباسی بنده برای موفقیت شما ودانشگاهتان دعا میکنم