چرخ آموزش و پرورش در بافق به گردش درآمد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه‌شنبه - 2 مهر 1392

همزمان با آغاز فصل پاییز و نخستین روز از ماه مهر، زنگ مدارس در بافق نواخته شد و چرخ تعلیم و تربیت در این شهرستان به گردش درآمد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، مدیر آموزش و پرورش بافق، پیش از ظهر امروز در حاشیه آیین بازگشایی مدارس در شهرستان بافق اظهار داشت: حدود 7هزار دانش‌آموز امروز در نخستین روز از سال تحصیلی جدید وارد کلاس‌های درس شدند.

محمود خواجه‌ای بیان کرد: از این تعداد دانش‌آموز 4هزار و 438 نفر در مقطع ابتدایی، یک‌هزار و 294 نفر در متوسطه اول و یک‌هزار و 266 دانش‌آموز نیز در مقطع متوسطه دوم، سال تحصیلی 93-92 را آغاز کردند.

وی خاطرنشان کرد: این تعداد دانش‌آموز در 64 آموزشگاه شهرستان بافق به تحصیل مشغول شدند.

مدیر آموزش و پرورش بافق با بیان اینکه 901 نفر فرهنگی در امر تعلیم و تربیت دانش‌آموزان فعال هستند، بیان کرد: این تعداد فرهنگی شامل همکاران شاغل در مدارس و کارکنان این مدیریت می‌شود که جملگی در خدمت علم آموزی و تعلیم و تربیت دانش‌آموزان این شهرستان هستند.

خواجه‌ای یادآور شد: روز گذشته نیز با برگزاری مراسم جشن شکوفه‌ها، 841 دانش‌آموز کلاس اولی نخستین روز سال تحصیلی خود را تجربه کردند.

به گزارش فارس، زنگ مدارس امروز با حضور رستمی کارشناس وزارت آموزش و پرورش، فیروزی معاون آموزش و پرورش استان یزد، فرماندار بافق و تنی چند از مردم و مسئولان محلی نواخته شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
تقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 2 مهر 1392 - 1:32 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

امیدوارم شاهد موفقیت بیشتر دانش آموزان ،توسعه بیشتر امکانات اموزشی وپژوهشی برای دانش اموزان باشیم…

You cannot copy content of this page