طلاب حوزه علیمه الزهرا(س) بافق از پایان نامه های خود دفاع کردند

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 1 اکتبر 2013

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه الزهراء(س) تعداد 20 نفر از طلاب فارغ التحصیل این حوزه به دفاع از پایان نامه های خود پرداختند .

در این مراسم که با حضور اساتید داور : حجت الاسلام و المسلمین  خواجه پور ، میرخلیلی و کمال خواجه پور ؛ مدیریت حوزه  مریم دست افشان؛ معاونت پژوهش حوزه  ابوالحکیمی و سه تن از اساتید راهنما ، نماینده شورای تحقیق پایانی ، جمعی از طلاب و افراد مدعو از سوی طلاب مدرسه برگزار شد ، طلاب به دفاع از پایان نامه های خود پرداختند .

معاون پژوهش حوزه در این رابطه گفت : طلاب حوزه علمیه بعد از گذراندن کلیه واحدهای آموزشی ملزم به انتخاب موضوع و نوشتن طرحنامۀ پژوهشی و تصویب آن توسط شورای تحقیق پایانی مدرسه و استان و سپس نگارش و تدوین در محدوده زمانی تعیین شده جهت دفاع از پایان نامه آماده می شوند .

معاون پژوهشی حوزه گفت: : طلبه بعد از احراز نمرۀ قبولی فارغ التحصیل اعلام شده و موفق به اخذ دانشنامه سطح دو (کارشناسی) می شود .

ابوالحکیمی خاطر نشان کرد : آثار ارائه شده طلاب در این جلسه در موضوعات متنوع و مختلف اعم از کلام ، عقاید ، تفسیر و علوم قرآنی ، جامعه شناسی و … بود .

وی ادامه داد : تعداد پایان نامه های دفاع شده از سال 80 تاکنون بالغ بر 100 عدد بوده و در سال جاری نیز تعداد 12 نفر از طلاب مجاز به انتخاب موضوع تحقیق پایانی گردیدند .

img_1931.jpg
img_1937.jpg
img_1939.jpg
img_1925.jpg

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۹
برچسب ها: