به زودی بمب خبری بسیار داغ درباره هتل مشهد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - 15 مهر 1392

IMG_10004769-300x224

پس از درج اطلاعیه منتشر شده شرکت تعاونی مسکن کارکنان سنگ آهن در مورد عضو گیری شرکت تعاونی مسکن خبرنگار ما در گفتگوی تلفنی با عباس یزدانی مدیرعامل این شرکت تعاونی از وی درخواست توضیحات بیشتری برای کسب اطلاعات تکمیلی بدهد که با هم می خوانیم:
یزدانی در ابتدای سخن خود با بیان اینکه به لطف الهی و بنا بر توصیه مدیرعامل محترم شرکت سنگ اهن مبنی بر عضو شدن تمامی کارکنان شرکت اعم از رسمی- تبدیل وضعیت – روز مزد و شرکتی و با توجه به موافقت مجمع عمومی این شرکت در تیرماه ۹۲ از تاریخ15/07/92 لغایت05/08/92اقدام به عضو گیری جدید می نمایم . افراد جدید برای عضو شدن باید مبلغ یک میلیون و یکصد هزار تومان را پرداخت نمایند که از این مبلغ ۵۰۰ هزار تومان نقد و ۶۰۰ هزار تومان باقی مانده را در اقساط ۱۲ ماهه بپردازند
وی از تمام کارمندان شرکت خواست که این فرصت طلایی به وجود امده را از دست ندهند چرا که اولا این زمان تمدید نخواهد شد و دوما اینکه با توجه به بمب خبری جدید ارزش این حق عضویت چندین برابر خواهد شد

مدیر عامل شرکت تعاونی مسکن کارکنان سنگ اهن در مورد بمب خبری نیز گفت در فاصله بین عید قربان و عید غدیر با توجه توافقات انجام شده دیروز هیئت مدیره تعاونی مسکن با مدیرعامل محترم شرکت سنگ اهن انشاءالله خبری در مورد هتل مشهد منتشر خواهیم نمود که همه را شگفت زده خواهد کرد. وی درباره اطلاعات بیشتر در این زمینه گفت بهتر است منتظر بمانید .
یزدانی در پایان سخنان خود در مورد زمین حسین اباد ریسمانی یزد گفت: طراحی این زمین انجام شده در حال انجام مناقصه برای انتخاب پیمانکار در خصوص ایجاد خیابان کشی و جدول گذاری هستیم و انشاء الله تا اخر این ماه عملیات اجرای آن آغاز خواهد شد.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
حححححق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 15 مهر 1392 - 11:53 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انگار در گرفتن این همه پول برای عضویت نقشه هاکشیده اید… با گفتن بمب خبری مردم را ترغیب می کنید که پول بدهند. عضویت در تعاونی مسکن یک نهاد اینهمه پول نمی خواهد که. چندی پیش دوستی از ساختمانهای بابلسر شرکت، عکسهایی نشانم داد که شگفت زده شدم. انگار خرابه خریده اید. بیرونش را که در مراسمتان نشان دادید کاش توی ساختمانهار ا هم نشان می دادید. خدا رحم کند که چه هتلی ساخته می شود؟ با گفتن این تبلیغات یاد احمدی نژادافتادم که همیشه قول می داد خبر خوشحال کننده دارم و لی خبری در کار نبود. اینهمه پول حسابش را بکنید چقدر می شود و خدا می داند با ان زمینی که در مشهد خریده اید و خیلی هم از حرم دور است، بر خلاف گفته اتان و اینروزها هم کار نمی شود که فکر کنید می توانید مردم را با بمب خبری منفجر کنید مطمئنم برای این پول نقشه کشیده اید وگرنه کارکنان خود بخود دوست دارند عضو شوند دیگر چه نیازی است بمب خبری بنویسید و ترغیبشان کنید اینهمه پول بدهند. هیچکس هم نیست بگوید اینهمه پول را می خواهید چکار؟ یا اگر ریگی به کفشتان نیست اول خبرتان را بگویید ببینید کارکنان دوست دارند عضو شوند یا نه؟ کاش جواد عسکری اینهمه به افراد که می شناسیم باج نمی داد؟ و یا شاید هم ….

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 24 مهر 1392 - 11:10 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

.باسلام.دوست عزیزیه تخقیق کوچک بکن که سرمایه شرکت چقدرافزایش پیداکرده است . یه سویئت تکمیل ونزدیک به حرم مطهر باشه وخریدکنند ارزش هرسهم 10میلیون هم باشه ارزش داره درغیراین صورت سودی نداره.

You cannot copy content of this page