بهره برداری از بزرگترین طرح فولاد استان یزد با ظرفیت 800 هزار تن در سال

دسته: اقتصادی
3 دیدگاه
سه‌شنبه - 8 اکتبر 2013

رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت یزد گفت :  پروانه بهره برداری شرکت آهن و فولاد ارفع به ظرفیت سالیانه 800 هزار تن شمش فولاد و 800 هزار تن آهن اسفنجی که بزرگترین واحد صنعتی در زمینه تولید محصولات فولادی استان می باشد در اردکان یزد صادر گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت یزد محمد مهدی زارع گفت: شرکت آهن و فولاد ارفع که در زمینی به مساحت 866950 مترمربع و زیربنای از 116570 مترمربع و سرمایه گذاری ارزی بالغ بر 133 میلیون یورو و سرمایه گذاری ریالی 3221 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است در حال حاضر اشتغال 825 نفر بطور مستقیم و 5000 نفر به صورت غیرمستقیم را فراهم آورده است.
زارع افزود: پیمانکار عمده بخش احیاء مستقیم شرکت آهن و فولاد ارفع ،‌ایریتک – ایراسکو و پیمانکار عمده بخش فولاد سازی شرکت MCC چین می باشد.
رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت یزد خاطر نشان کرد:  که بهره برداری از این طرح عظیم فولادی استان ، علاوه بر اشتغال زایی در منطقه، زمینه ایجاد صنایع بالا دستی و پایین دستی همچون قطعه سازی، مواد نسوز، فروآلیاژها، واحدهای آموزشی و غیره را فراهم می کند. همچنین، فولاد خام تولید شده به مصرف واحدهای تولید نورد خواهد رسید و متعاقب آن، صنایع ساختمان سازی، پل سازی وغیره رشد خواهند کرد

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 اکتبر 2013 - 1:26 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سنگ اهن در کنار ما.فولاد در جایی دیگر .بخدا از این وضع نماینده ما دخیل و مهریز سود می برند تا فولاد مهریز راه نیفتد ما نه گاز داریم نه فولاد ونه راه و نه پزشک متخصصو….

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 اکتبر 2013 - 2:03 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ببینید از برکت وجود معادن بافق به کجاها که نرسیدن
افسوس وصد افسوس

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 اکتبر 2013 - 2:04 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ببینید از برکت وجود معادن بافق به کجاها که نرسیدن
افسوس وصد افسوس به حال ماها