شهردارجديد بافق معرفي شد

دسته: عمومی
2 دیدگاه
دوشنبه - 14 اکتبر 2013

به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق ،شهردارجديد بافق با حضور جمعي از مسولان محلي معرفي و مشغول به کار شد.

امام جمعه بافق در آئين معارفه شهردار جديد اين شهر، با تسليت شهادت مظلومانه باقر العلوم (ع)، آگاهي به مسائل, تخصص در عمل ،توجه به اقتصاد و معيشت مردم و صبر در فراز و نشيبهاي زندگي را مايه رشد جامعه دانست.

SONY DSC

حجت الاسلام ” سيد جواد سليماني” با بيان اينکه انسان کامل کسي است که بر مشکلات فائق آيد، افزود: توانمندي انسان وقتي زياد باشد نمي گذارد مسائل و مشکلات اورا از ادامه زندگي ، کار و تلاش بازدارد.

وي همبستگي موجود بين دستگاههاي اجرايي شهرستان را ستود و تاکيد کرد: نبايد اين اتحاد ،همدلي و انسجامي که بين فرمانداري، شهرداري و شرکت سنگ آهن بافق به وجود آمده است خدشه دار شود.

امام جمعه بافق فقط چهارده معصوم (ع) را عاري ازعيب و نقص دانست و افزود: انسان داري نقص است و گاهي اشتباه مي کند منتها بايد بدون خرده گيري از يکديگر و به دور از اختلافات محله اي و قومي ، بکوشيم تا شهري زيبا ، آباد و پر نشاط داشته باشيم.

SONY DSC

حجت الاسلام سليماني بر توسعه فضاي سبز، جمع آوري به موقع زباله ، زيباسازي و مبلمان شهري تاکيد کرد.

 در پايان اين نشست ضمن تقدير از شهردار سابق، رحمت ا… عفتي با حکم استاندار يزد به عنوان شهردار جديد بافق معرفي شد.

فرماندار بافق هم در اين نشست با تسليت شاهد کربلا امام باقر العلوم (ع) از مردم و مسوولان خواست تا با شهرداري همکاري کنند تا عمران و آباداني اين شهر با شتاب بيشتري پيش رود.

مهدي خاوري افزود: انتظار داريم شهردار جديد با رويکرد فرهنگي کار خود را آغاز کند و در بحث فرهنگ وحوزه هنر  کارهاي شايسته اي صورت گيرد.

وي اضافه کرد: هر چند در اين مباحث بيشتر کارشود، فضايي پر شور ونشاط ايجاد و بارقه اميد در دل مردم اين شهر کويري بيش از پيش روشن مي شود.

فرماندار بافق آمادگي مجموعه تحت نظارت خود با شهرداري را اعلام کرد و گفت: فرمانداري در زمينه هاي عمراني، فرهنگي و اجتماعي همواره در کنار شهرداري است و با اين نهاد مردمي همکاري خواهد داشت.

SONY DSC

وي ابراز اميدواري کرد: با تلاش پرسنل شهرداري و ساير نهاد هاي ذيربط آرمان هاي مقام معظم رهبري در افق 1404 اين شهرستان  وجاي جاي ميهن عزيزمان نيز محقق شود.

 فرماندار بافق به قرار داشتن بافق روي کسل زلزله اشاره کرد و تصريح کرد: بايد در ساخت و سازها رعايت آئين نامه 2800 و مقاوم سازي سر لوحه کار شهرداري قرار داشته باشد.

در پايان اين نشست ضمن تقدير از حسن تفکري شهردار سابق، رحمت ا… عفتي طي حکمي از سوي استاندار يزد به عنوان شهردار جديد بافق معرفي و مشغول به کار شد.

شايان ذکر است به دليل تسريع در پروژه هاي نيمه تمام شهرداری جلسه معارفه صورت گرفت و قرار است   جلسه توديع و معارفه  ديگري طي هفته آتي با حضور مسئوليني از استان برگزار گردد.

گفتنی  است جلسه تودیع و معارفه آقایان حسن تفکری و رحمت الله عفتی شهرداران سابق و فعلی با حضور مسئولان استانداری یزد و مسئولان شهرستان بافق طی روزهای آتی برگزار میگردد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
عشقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 14 اکتبر 2013 - 12:21 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا دمش گرم حمید زمانی عجب عکسی انداخته

محمد رنجبر بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 15 اکتبر 2013 - 12:34 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از زحمات اقاي تفكري هم تقدير مي شود