سنگ راه فولاد را روی موبایلهای شهروندان بافقی ببینید

دسته: اقتصادی
4 دیدگاه
یکشنبه - 15 آوریل 2012

مسیر سال 90 مسیری سنگلاخی و پر تلاطم بود چند روزیست قسمتی از برنامه ای زنده در شبکه سه سیما که ان هم در سال 90 پخش گردیده است روی موبایلهای شهروندان بافقی یافت میشود . کلیپی که پرده از بزرگترین سنگ جلوی پای راه اندازی فولاد بافق برداشته است .

رئیس سازمان محیط زیست کشور در حالی در مورد هدیه دولت نهم به مردم ولایی بافق سخن می راند که فولاد بافق تنها طرح هدیه ی دولت خدمتگزار به مردم یک شهر قرار است به بخش خصوصی واگذار گردد ، وی در این برنامه زنده می گوید :« .. طرح فولاد بافق ، نقطه ی اون که پیشنهاد سرمایه گذار و وزارت محترم صنایع معادن هست ، مورد توافق ما نیست ، به همین دلیل هست که ما ، پیشنهاد دادیم که در فاصله ای حدود 14-15 کیلومتر با نقطه پیشنهادی ، صنعت در آنجا ایجاد بشود ، به عبارتی معدن در یک جائیست که مشکل ندارد ، صنعت را دریک جائی ما اصرار داریم و هنوز هم هیچ مجوزی ندادیم که فاصله دارد از منطقه حفاظت شده و انشاا… این مشکل حل خواهد شد. اون چیزی که مجوز داده شده مجوز عمومی دولت است مجوز مکان نیست .. » .

بگذریم از اینکه آقای محمدی زاده یکی از معاونین ریاست جمهور هستند که بافق را در بستر بیماری دیده اند.

بگذریم از این زمین خدا که همه باید بگذاریم و برویم ، این فولاد بافق مگر از چه جنسیست که مسئول ما باید هر روز موردی از دلایل ساخته نشدنش را از کوچه و بازار شهر پیدا کند و پیگیری نماید . این فولاد بافق همان است که مردم ولایی شهرچند بار کفششان را پوشیدند و برای گرفتنش از گروهی ، ایستادند و پیگیری مستمر نمودند و از چند خان عبورش دادند . این فولاد همان فولادیست که قرار است درد اشتغال را مرهم و هزینه هنگفت جابجایی سنگ آهن به سایر نقاط کشور را کاهش دهد . این فولاد همان فولادیست که از سر وعده افتتاحش ، سروعده تولید دولتیش و … جا مانده است ! این فولاد چه فولادیست؟ نکند از جنس گاز شهری بافق است !! نکند از جنس منحرف سازی سنگ آهن مرکزی ایران است !! نکند از جنس فشارها و استعفای تاریخی اخیر است !! مردم بافق مثل دکتر آرمان از فعالان فولادین فولاد ایران زمین نشانه های زیادی دیده اند و امروز یقین دارند که در آن نیامدن گاز شهری و وعده های مستمر و در این هدیه بی سامان دولت نهم گروهی جلوداری و هدایت میکنند و آن گروه مافیای فولاد ایران اسلامی اند . هر چند که به قول دکتر نمی توان ثابت کرد . ولی میتوان نگاه کرد و برای حل و در مسیر قرار گرفتن آن دوباره همت نمود .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 15 آوریل 2012 - 1:35 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باور کنید دوباره میشه باهم بشیم و حقمونو بگیریم …خواستن توانستن است……

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 15 آوریل 2012 - 7:00 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مگه همین فولاد هدیه دولت نهم به مردم بافق نبود پس حالا چی شده که معاونش اینگونه اظهار نظر میکنه

محمدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 15 آوریل 2012 - 9:30 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا قوت.

چرا جلسه پرسش و پاسخ مخصوص وضعیت فولاد بافق نمیگذارید.
چرا کسی نمی گوید مشکل کجاست ؟
چر فقط می گویند حل می شود؟

چرا برخی با مافیای فولاد عملا همکاری می کنند ؟!!
چه کسی به امروز و فردا ، ما و فرزندان ما خیانت علنی میکند ؟!!
تا کی باید صبر کنیم؟!!

دانشی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 19 آوریل 2012 - 1:35 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام تمام این چراها و خیلی از عقب افتادگی شهر به دلیل با هم نبودن مردم شهر مان هست.