واکنش عضو شورای اسلامی شهر یزد درباره طرح پیشنهادی فرماندار بافق پیرامون پارک وحشی بافقی یزد

دسته: عمومی
2 دیدگاه
جمعه - 1 نوامبر 2013

حجت‌الاسلام حمیدرضا مطهریان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یزد، با اشاره به انتخاب محمدرضا عظیمی‌‌زاده به عنوان شهردار جدید یزد، اظهار کرد: نظر شخصی بنده در ارتباط با رویکرد شهرداری جدید یزد، توجه به درون و عمق محلات است.

وی افزود: شهردار یزد باید به ظاهر و سیمای شهری یزد توجه بیشتری داشته باشد، خواسته مردم هم امروز همین است که سیمای شهر تغییر پیدا کند.

نائب‌رئیس شورای شهر یزد گفت: در این زمینه باید نسبت به تغییر، بهسازی و زیباسازی المان‌ها، نورپردازی‌ها، فضای سبز و سایر فعالیت‌های زیباسازی بیش از پیش پرداخته شود.

وی افزود: مسائل و پروژه‌های عمقی نیز باید توسط شهرداری همچون قبل ادامه پیدا کند و چند طرح مصوب غیرهمسطح به روال خود انجام شود.

مطهریان تصریح کرد: مباحث آسفالت، پیاده‌روسازی و نظافت شهر هم که در دستور کار شهرداری وجود داشته و باید بیش از پیش ادامه داشته باشد تا در مجموع شهر خوب و آبرومندی داشته باشیم.

وی در ارتباط با طرح فرماندار بافق در زمینه تبدیل پارک وحشی بافقی به پاتوق ادیبان استان یزد، تأکید کرد: پارک وحشی بافقی به عنوان یک فضای عمومی متعلق به شهر یزد است و مالکیت فضاهای عمومی از جمله پارک‌ها و معابر در اختیار شهرداری است.

نائب‌رئیس شورای شهر یزد بیان کرد: فرمانداری بافق ممکن است بخواهد نماد یا المانی در این پارک اجرا کنند که در این صورت باید درخواستی مبنی بر انجام این کار صورت گیرد و در شورا بررسی و یک تفاهم‌نامه انجام شود و شاید طرح آنها را شهرداری یزد اجرا کند و نیازی به هزینه‌کرد توسط آنها وجود نداشته باشد.

وی افزود: وحشی بافقی فقط متعلق به شهرستان بافق نیست و یک چهره استانی و کشوری است و به همین دلیل هم این پارک به نام این شخصیت بزرگ نام‌گذاری شده است.

مطهریان خاطرنشان کرد: شورای شهر و شهرداری وظیفه دارند در این زمینه کمک و همکاری داشته باشند و با بررسی انجام شده از طرح پیشنهادی فرمانداری بافق این اقدام می‌تواند عملی شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 2 نوامبر 2013 - 9:13 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خدمت حجت الاسلام حمیدرضامطهریان :
آقای مطهریان شماکه گفته ایدوحشی بافقی متعلق به بافق نیست ومتعلق به همه است چقدربرای شناختن این شاعرتلاش کرده ایدکه این شاعرکشوری راهمه بشناسندپس اگرکسی بخواهدکاری راانجام بدهدسنگ اندازی نکنید.

شمع بي زبان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 2 نوامبر 2013 - 10:46 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

والا دست از سر ما بر داريد
ما تو بافق كلي كم بود داريم
فرماندار هم كه ان شالله عوض ميشه
فكر پارك يزد با پول سنگ اهن را نكن