مسکن مهر بافق و وام 200 میلیون ریالی

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 3 ژانویه 2012

 رئیس اداره مسکن و شهرسازی بافق اظهارداشت: طرح مسکن مهر شهرستان بافق در قالب 22 بلوک شامل پنج بلوک4طبقه و هفده بلوک 3 طبقه در حال اجرا است که هرواحد 83 مترزیربنای مفید دارد که با پارگینگ و مشاعات120مترمربع و واحدهای بدون پارکینگ با مشاعات100مترمربع مساحت دارد.

سیدمهدی ضیائی گفت: در طرح مسکن مهر بافق در مجموع تعداد سیصدو دوازده واحد به اعضاء شرکت تعاونی مسکن مهرکویربافق وکارخانجات لوكوموتیو راه آهن بافق واگذار می شود که به هر واحد220میلیون ریال وام  تخصیص یافته است که 10میلیون ریال  آن جهت آماده سازی و مابقی برای احداث ساختمان اختصاص داده شده است.

رئیس اداره مسکن و شهرسازی بافق، آمار ثبت نام متقاضان انفرادی دریافت وام مسکن مهر را نیز از ابتدای سال 89 تا کنون226 نفر اعلام کرد و ادامه داد از این تعداد177 نفر متقاضی تاکنون موفق به دریافت تسهیلات 200 میلیون ریالی گردیده اند.وی افزود، از این تعداد52نفر از ابتدای سال 90 و مابقی در سال گذشته وام ذکر شده را دریافت کرده اند.

وی اضافه کرد: سوای طرح فوق تعداد24 واحد نیزتوسط بنیادمسکن انقلاب اسلامی درحال احداث است  که وام 200 میلیون ریالی به ازای هر واحد تخصیص داده شده است.

ضیائی خاطرنشان کرد: جهت آماده سازی واحدهای ویلایی دوطبقه(102واحدی فاز دو مسکن مهر) نیز مجموعا مبلغ یک میلیارد ریال تخصیص داده شده است.

وی افزود: تعداد40 واحد نیزبرای اداره بهزیستی در قالب نهضت خانه سازی معلولین در جریان اخذ وام مسکن می باشد.

رئیس اداره مسکن و شهرسازی بافق در انتها گفت: سعی داریم با هماهنگی دستگاههای مرتبط و شرکت های تعاونی(کارفرما) واگذاری تعدادی از واحدهای مسکن مهر شهرستان بافق تا اوایل سال آتی به متقاضیان صورت پذیرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۶
برچسب ها: