دیدگاه ها
مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 1 می 2012 - 5:34 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا به نظر شما عجیب نیست که یک نماینده برای رای آوردن به جای خداوند به مردگان روی می آورد

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 1 می 2012 - 5:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تسلیت سیاسی ندیده بودیم که دیدیم

javad این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 1 می 2012 - 8:50 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

نماینده ای که حاضر به مناظر نباشه به نظر شما بعدا چه خواهد کرد……..
در وقت مناظره میشه طرفارو شناخت که بتونن درد ودلای مردمو مطرح کنن
نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احسان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 1 می 2012 - 8:53 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بازم بچه های ستاد دکتر زارع زاده رو میشه تو هیئتا و مساجد دید….
بچه های ستاد مهندس فرهمند رو کجا باید دید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زیزو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 1 می 2012 - 9:02 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظر شما با این طرز فکر دوستان چه به سر بافق و بافقیا میاد.
آقارو باش:::: آب و کسی دیگه میاره بافق. افتخارش مال بچه های ………..

تناقض این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 2 می 2012 - 12:01 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تسلیت سیاسی از جنس اشتیاق
تبریک سیاسی از جنس اشتیاق

بابا عجب مملکتی درست کردن این کاندیداها چرا کسی فکری به حال نظام مند کردن تبلیغات نمی کند.
هرکی می خواد دعوت مناظره میده در حالی که سمتی نداشته تا جواب بده ؟
و از طرفی …

حرف دل همه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 2 می 2012 - 6:36 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سؤالاتی که بی پاسخ مانده و شاید هم می ماند؟!
رسم بر آنست که در ایام تبلیغات، کاندیداها برای اعلام موجودیت و ارائه برنامه ها، اهداف و راهبردهای خود در جمع مردم حاضر شده و همچنین به سؤالات آن ها پاسخ می گویند. در خصوص نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، یک چیز برای مردم مهریز به عنوان سؤال باقی مانده است و آن اینکه چرا آقای فرهمند که در حال حاضر نماینده قانونی مجلس می باشد در مرحله اول برای یک بار هم که شده در جمع مردم مهریز حاضر نشد. مگر مهریز جزوی از حوزه انتخابیه نیست؟ مگر مردم مهریز حق دانستن پاسخ سؤالات خویش را ندارند. آن از مرحله اول و حال هم در مرحله دوم نمونه هایی از یک جنس دیگر به چشم می خورد. آقای فرهمند در دو مرحله در مهریز در دو مسجد البته بدون حتی یک اطلاع رسانی کوچک حضور یافت. در زینبیه مزویرآباد و در مسجد براستین که تحت تدابیرش شدید امنیتی این برنامه صورت پذیرفت. در این دو مراسم جمعاً بیش از صد نفر شهروند مهریزی حضور نداشتند. در مسجد براستین هم در حالی که در یک محیط خوب و آرام ، مراسم برگزار می شد به ناگاه آقای فرهمند مراسم را نیمه تمام گذاشته و آنجا را ترک نمود. بماند آنکه سؤالاتی را هم که جواب می داد نصفه نیمه و ناقص و برخی از آن ها نیز با بزرگ نمائی یا کذب محض که در جای خود مواردی موجود است که پس از انتخابات مردم فهیم مهریز فارغ از اینکه هر نتیجه ای حاصل گردد آن را رها نمی نمایند. در اینجا با عرض ادب و احترام به این نماینده مجلس و در عین حال تقدیر از زحماتی که انجام نموده اند می خواهیم به برخی از سؤالاتی بپبدازیم که مردم مهریز هنوز بر آن پاسخی نیافته اند:
• آقای فرهمند، قضیه بردن کارخانه فولاد مهریز به ابرکوه چیست؟
• آقای فرهمند، موضوع کمک میلیاردی و چشمگیر شما به شورای شهر که نقل محافل این روزها و مستمسکی بر سوژه سازی و خبر سازی تبلیغاتی برخی سایت ها قرار گرفته و نیزحمایت های شما از شورای اسلامی شهر مهریز در طول این سالها چیست؟ چرا با وجود این کمک ها اگر واقعیت داشته باشد شهر ما یک سال است شهردار ندارد؟ چرا با این پول شما بدهی های شهرداری و مخصوصاً کارگران زحمتکش شهرداری پرداخت نشده است؟
• آقای فرهمند، چرا پس از چهار سال حالا دم انتخابات از بی عدالتی در تقسیم حوزه انتخابیه صحبت می کنید؟ مگر این پیشنهاد آخری که دارد در مجلس تصویب می شود و این هم بی عدالتی محض است نه آنست که در یزد پیش نویس آن تهیه شده و به بصورت پیشنهادی از یزد به وزارت کشور و سپس هیئت دولت را یافته؟ اگر نماینده ای با یک شهرستان ۷۰ هزار نفری می تواند حرفش را در این استان کرسی بنشاند و هیچکس هم چپ بهآن نگاه نکند پس شما با ۲۵۰ هزار پشتوانه مردمی در این حوزه چرا داد نزده اید و چرا سکوت کرده اید و حالا برای تعدای رأی حرف خود را عوض می کنید؟
• آقای فرهمند در تبلیغات فراوان خود شما ، برخی بودجه های سفر رهبری و ریاست جمهوری را هم به نام خود قبضه نموده اید. چرا؟
• آقای فرهمند چرا این همه کارخانه و صنایع در مهریز در این سال ها ایجاد شده ولی آمار بیکاری در مهریز فرقی نکرده است؟ چرا یک شهر دیگر از این استان در بیکاری به عدد صفر می رسد و اینجا؟!
• آقای فرهمند، موضوع کمک ۱۵ میلیونی شما به هیئت های ورزشی اگر صحت دارد چرا حتی یکی از این هیئت ها آن را لمس نکرده و چیزی درخور توجه دریافت ننموده اند. آیا می دانید ورزشکاران مهریزی برای اولین بار رکوردهای جهانی و آسیائی را دارند که هیچ کس در یزد به آن نائل نیامده است ؟ اگر هم واقعیت داشته باشد چرا نماینده یک شهر دیگر از همین استان ۳۰۰ میلیون و دیگری ۳۵۰ میلیون از همین بودجه ها را جذب مناطق خود نموده اند و شما فقط ۱۵ میلیون؟ واعجبا
• آقای فرهمند، چرا پس از چهار سال شما حتی در یکی از جلسات شورای فرهنگ عمومی نه فقط مهریز در هیچکدام از شهرستان های حوزه انتخابیه شرکت نموده اید؟ کجا رفت دید فرهنگی شما؟
• چرا در این چهار سال حتی یک بار بصورت واقعی و حقیقی و با اطلاع رسانی قبلی برای پاسخگوئی به سؤالات شهروندان مهریزی حاضر نشده اید؟ اگر نمونه دارید بیاورید. اینکه ۴۰ با به هر شهرستان سفر نموده اید جای خود دارد چرا در جمع مردم بصورت عمومی حاضر نشده اید. خانه این و آن رفتن، در جلسات بی خاصیت شرکت نمودن و … که به درد مردم نمی خورد!
• آقای فرهمند، چرا مدیران غیر بومی در اکثر نهادهای دولتی مهریز جای گرفته اند؟! بصورتی که در هیچ زمانی اینچنین سابقه ندارد!
• آقای فرهمند، موضوع حمایت بی سابقه شما از رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی مهریز که توسط آقای جاسبی عزل گردید چه بود؟
• آقای فرهمند، چرا در پنج بروشور تبلیغاتی بصورت جداگانه برای هر کدام از شهرستان ها در خصوص فعالیت های خود قلم رانده اید؟ مگر مهریزی نباید بداند در خاتم چه کرده اید؟ مگر بافقی نباید بداند در منطقه ابرکوه چه اقداماتی صورت پذیرفته است؟ مگر مردم شریف بهاباد نباید بدانند در مهریز چه گذشته است و قس علیهذا ؟ !
• آقای فرهمند واقعاً این هزینه های انتخاباتی کلان شما از کجا می آید؟ آخر این فضای کاذب تبلیغاتی اعم از سایت ها، روزنامه ها و ویژه نامه های تبلیغاتی، پیامک های فراوان، پذیرائی های فراوان و موارد فراوان دیگر که با پول ناچیز نمی شود!
• آقای فرهمند، قضیه ورودی مهریز پس از سال های مدیدی که از آن سخن می رانند به کجا انجامید؟
• آقای فرهمند، موضوع ساخت پل بر روی مسیر جاده سنتو در ورودی بلوار امام علی (ع) آنهم چند روز مانده به شروع تبلیغات چه دلیلی دارد؟ مگر نه اینکه هدف شما ایجاد تفرقه در بین مردم شریف مهریز بود؟
• آقای فرهمند،عدم اقبال مردم تمامی حوزه انتخابیه شما، در حالی که به زعم خودتان آن همه فعالیت چشمگیر را انجام داده اید، چه دلیل دارد؟ می دانید چند درصد از کل آرا برای شما بوده است؟ چرا؟
• آقای فرهمند، از این قبیل سؤالات بسیار فراوانند.
چرا برای آن جوابی نداشته و ندارید؟
نکند برای همین است که در جمع عمومی مردم مهریز حاضر نمی شوید. بدانید اگر به مجلس راه پیدا نمایید این بار مردم از حق و حقوق خود به هیچ وجه عدول نخواهند کرد. بماند که شاید برای شهرستان های محروم این حوزه انتخابیه سؤالت فراوانی از این قبیل وجود دارد که ما از آنبی خبریم.