کسی با بنده برای مناظره تماس و صحبتی نداشته است

دسته: سیاسی
8 دیدگاه
سه‌شنبه - 1 می 2012
کاظم فرهمند در زمینه مناظره ومباحث مطرح شده به خبرنگار بافق فردا گفت: تا کنون کسی با بنده برای مناظره تماس و صحبتی نداشته است. وی افزود: مناظره که یکطرفه نمی شود.
 فرهمند در خصوص شناخت قبلی از سرمایه گذار فولاد بافق، گفت: بنده تا چند ماه پس از واگذاری فولاد از طریق مناقصه و مشکلاتی که بوجود آمد، هیچ آشنایی و ارتباطی باابویی نداشتم.
 وی یادآورشد: تا آن زمان با سرمایه گذار فولادبافق آشنایی نداشتم و در جریان پیگیری و بررسی مشکلات به تعطیلی کشیده شدن این طرح، به منظور رفع مشکلات با این سرمایه گذار مذاکراتی داشتم.
کاظم فرهمند، در زمینه حوزه انتخابیه و گفته هایی مبنی بر اتمام کار و قطعی شدن حوزه انتخابیه شهرستان ها، خاطرنشان کرد: لایحه ایی که در مجلس هشتم بوده با تمام شدن این دوره از دستورکار خارج می شود و این لایحه باید از طریق دولت واستان مطالعه شود و به مجلس نهم ابلاغ شود واگر بنده بودم این موضوع را از خود استان پیگیری و از این حالت خارج می کنم.
کاظم فرهمند در زمینه نظرش درباره بهره از مدیران توانمند 5 شهرستان در استان و پست های بالاتر گفت: یکی از مشکلاتی که ما در اکثر شهرستانهای حوزه انتخابیه داریم تعداد کم مدیران پست های داخلی استان از این پنج شهرستان هست و اعتقاد داریم توزیع مدیران استان باید از همه شهرستان ها باشد.
وی همچنین افزود: البته در برخی شهرستان ها هنوز تعداد مدیران غیربومی زیاد هستند که باعث اتلاف وقت در مسیرها و رفت و آمد می شود. وی اضافه کرد: مدیران بومی توانمند، بدلیل دلسوزی در اولویت هستند و باید بتدریج جایگیزین مدیران غیربومی گردند.
نماینده ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس گفت: امیداوارم مردم در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی مانند دیگر دوره ها مشارکت خوبی داشته باشند و کاندیدای خوب و متعهد خود را برای خدمتگذاری به مردم محروم شهرستان ها انتخاب کنند.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهدی علیزاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 1 می 2012 - 11:06 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بنده اخلاق اسلامی را در اولویت می بینم اگر اخلاق نباشد همه چیز نابود میشود .
رایم هم به اخلاق است

فرهمند اخلاق را رعایت می کند.بارها در طول پیگیری های مسائل شهر به او تند شدم که همین جا از وی معذرت می خواهم ولی او با متانت راهنمایی کرد و حتی در تهران ما جوانان را همراهی کرد نمود و در دیداری که با وزیر داشتیم به ما اجازه دادتمام مشکلات فولاد و غیره را از زبان مردم بافق بگوئیم…
خلاصه فکر میکنم اگر کوتاهی در شهرما شده از خودماست .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 2 می 2012 - 7:55 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دیوار حاشا بلند است فرهمند جوابی ندارد در مناظره بدهد

ابرقویی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 2 می 2012 - 8:05 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بسمه تعالی
جناب آقای مهندس فرهمند
نماینده محترم مردم شریف بافق،بهاباد،ابرکوه،خاتم ومهریز در مجلس شورای اسلامی
با سلام وآرزوی توفیق الهی وسعادت جاودانی
نمی دانم آنچه راقبلا به حضورتان ارسال داشتم ،مرور ومطالعه فرموده اید ویا خیر .علی القاعده چنان به نتیجه کار امیدوار بوده واطمینان داشته اید که شایسته التفاتش نداسته اید.واقعیت آن است با ملاحظه سوابق وفضای انتخابات ،انتظار پیروزی شما می رفت وقاعدتا حضرتعالی واصحاب نیز متحیر ومتعجبیدچگونه ممکن است درحالی که هیچ رقیب جدی وسرشناسی در این حوزه انتخابیه پهناور نداشتید ودر شرایطی که چهار سال برای مردم بافق ،خاتم،مهریزوبهاباد وقت گذاشتید وزحمت کشیدید وبه تعبیر دوستانتان به “چهرهای شناخته شده”تبدیل شدید،ومهمتراز همه درحالی که حمایت قاطبه مردم ابرکوه را نیز به همراه داشتید،درکسب یک چهارم آرا ماخوذه نیز ناکام بمانید !البته باز هم کمی “شانس”واندکی “اقبال” چاشنی کار بود وبه فریاد رسید .، چراکه اگر رقیب نا آشنا ونوظهورتان تنها حدود چهار صد رای دیگر داشت ،الفاتحه!!
به هرحال آشکارا مشاهده فرمودید که زحمات وخدمات چندساله جنابعالی! درحق مردمان شهرستانهای حوزه انتخابیه نیزآنها را از رای دادن به همشهریهایشان باز نداشت .البته نباید نا امید بود .،چرا که هنوز به پایان این داستان نرسیده ایم ویک ماراتون سخت ونفس گیردیگر باقی مانده است . شما هنوزنیز برای نمایندگی مجدد مردم منطقه فرصت دارید .اما آیا برای کسب مسند خدمتگزاری آن هم در نظام جمهوری اسلامی ،باید از هرفن وفریبی استفاده نمود ؟آیا برای نشستن بر صندلی نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی باید از هرطریق ممکن اقدام نمود ؟آیا تطمیع رقبای انتخاباتی ،وعده دادن به سمتهای دولتی (برای متقاعد ساختن رقبا برای کناره گیری )،شایعه پراکنی واقداماتی غیر اخلاقی ازاین دست را برای کسی که خود راشیعه امیرالمومنین (ع) دانسته وپایبند به اصول وآرمانهای انقلاب معرفی می کند ، شایسته وزیبنده می دانید ؟آیا تصاحب کرسی نمایندگی را به مدد اینطور برنامه ها ،غاصبانه وخائنانه نمی دانید ؟آیا گمان دارید اگر کسی با این “بازی”و”بامبول”هابه مجلس راه یافت ،می تواند نماینده شایسته ای برای مردم لایق میهنمان باشد ؟البته بنده در موضع ایراد اتهام به حضرتعالی نیستم وفقط سوالاتی را مطرح میکنم که شایسته است “انسان”در خلوت تنهایی ودر محضر”وجدان” خویش ودر حالی که “خدا”ی بزرگ را حاضروناظر میداند بدان ها بیاندیشد.
“اصلح” کیست؟
مجلسی که به فرموده رهبر کبیر ومعمار فقید نظام جمهوری اسلامی در راس امور وعصاره فضایل ملت است ،اجتماع نمایندگان “اصلح” مردم است .رای دادن به داوطلب “اصلح”درتمامی ادوار انتخاباتی مورد تاکید مرحوم امام (ره) ورهبر معظم انقلاب بوده وهست ومعیارهایی همچون تقوا،تعهد،تخصص،تدبیر،شجاعت و….نیز در رهنمودها وراهنما یی های این بزرگواران کاملا بزرگ وبرجسته است .
با این وجود اکثریت مردم حوزه انتخابیه ما نشان دادند که اصلح از نظر آنها همشهری هایشان هستند!چراکه در تمامی شهرستانهای پنجگانه حوزه انتخابیه ،حدود 90 درصد آرا را داوطلبان بومی به خود اختصاص داده اند .البته این موضوع یک معضل فرهنگی واجتماعی است که در انتخابات شورای اسلامی شهر ها نیز در ظاهر کریه محله گرایی آشکارشده وبسیاری از فرصتها را می سوزاند واستعدادها را تباه می کند .امیدوارم روزی مسوولان حوزه های سیاسی واجتماعی وقتشان اجازه دهد تا رفتار مردم در عرصه های انتخاباتی واجتماعی را آسیب شناسی نموده وعلاجی بیاندیشند .
آنچه در جریان انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گسترده ما روی می دهد بیشتر”جنگ شهرها”ست ونه “جدال سلایق وصلاحیت”هاوصد البته این روند وروال نه با عقل سلیم وشعور سیاسی سازگار است ونه حتی مطابق مصالح ومنافع منطقه است .چه بسا ،با ملاحظه شاخصهای اصلح بودن از نظر امام ورهبری ،هموطنی اهل تبریز،کرمانشاه ،مشهد ویا اهواز از برادر بنده یا پسر عموی جنابعالی بهتر وبیشتر شایستگی نمایندگی مجلس را داشته باشد .در چنین حالتی رای دادن براساس خویشی،همشهری بودن و…. با عقل وحتی شرع در تضاد وتناقض است .
باری ،استدلال سخیف وضعیف “حمایت از همشهری”اگر از زبان مردم کوچه وبازار شنیده شود ،محملی برای توجیه وتفسیر دارد .،اما تاسف آورتر آن است که برخی از مدیران اجرائی منتخبان مردم در شوراها وبرخی از دوستان که ادعای فهم وفضل دارند نیز براین آتش دامن می زنند .جالب تر آنجاست برخی از مدعیانی که امروز مردم را از راه یافتن فردی غیر ابرقوئی به مجلس بر حذر میدارند ،چند دوره قبل ،در حمایت از آقای محصل همدانی (نماینده شایسته اسبق مجلس)در برابر رقبای ابرقوئی ایشان ،گلوی مبارک را پاره میکردند !
سوال اینجاست که آیادر سالهایی که فی المثل جنابعالی نماینده مجلس شورای اسلامی بوده اید در حق مردم شهرستانهایی غیر از ابرکوه ،کم کاری وبیمهری کرده اید که اکنون باید از راهیابی نماینده ای غیر ابرقوئی به مجلس بهراسیم ؟این چه تصور باطل وبی مبنایی است ،که مثلا اگر نماینده مجلس از شهرستان دیگرباشد ،کارهای ابرکوه معطل می ماند ؟مگر در نظام جمهوری اسلامی قرار است هرکس فقط برای شهر خودش تلاش کند ؟آیا به عنوان مثال ،استاندارمحترم ما (که علی رغم ابرقویی بودن،از نوازشهای گاه وبی گاه جنابعالی نیز بی بهره نبوده اند )دغدغه توسعه شهرستانهای طبس ومیبد وبافق را نداشته اند ویا خدای ناکرده در حق شهرستانهایی غیر از ابرکوه ،ظلم واجحافی روا میدارد ؟بنده به عنوان یک ابرقوئی که عهده دار سمت کوچکی در استان می باشم به خوبی می بینم که ترویج فکر افراطی “ابرکوه ستیزی”در بین قاطبه فعالان اجتماعی،سیاسی واجرایی استان شده وآنها غالبا جدای از تعلقات سیاسی ومنطقه ای خود در صفی واحد در برابر “ابرکوه “موضع گیری میکنند .آیا تشدید این موج منفی را با توجه به نسبت جمعیتی ابرکوه در استان یزد ونیز تغییر طبیعی مدیران ونمایندگان استان ،به نفع منطقه می دانید ؟
جناب آقای فرهمند :
ترویج وتبلیغ این تفکر جاهلانه (همشهری گرایی در انتخاب نمایندگان مجلس) هیچ نسبتی با آموزه های انقلاب اسلامی نداشته وبه طور قطع ویقین خدمتی به منافع شهرستان ابرکوه ودیگر مناطق استان نخواهد نمود بلکه صرفا منافع شخصی وزود گذری را برای کاندیداهای محترم در بر خواهد داشت .
با این وجود در کمال تاسف شاهدیم این تفکر افراطی وانحرافی،آگاهانه ویا ناخود آگاه توسط دوستان منصوب به جنابعالی در سطح مردم دامن زده می شود لازم است حضرات را متوجه سازید که منافع ومصالح بلند مدت منطقه بسیار مهمتر از رای آوردن یا نیاوردن حضرتعالی بوده وصدالبته مقدم داشتن منافع فردی بر مصالح عمومی ظلمی بزرگ وخیانتی آشکار است .به دوستان یادآور شوید برای تبلیغات ،برصلاحیتها وسوابق تاکید کنند ونه آنکه با در پیش گرفتن سیاست هراس وتخریب،احساسات عمومی مردم حوزه انتخابیه را علیه ابرکوه برانگیخته سازند.
اینجانب “مقابله جدی ومواجهه اساسی با موج ابرقوئی گرائی افراطی ونامعقول”را کاملا مبتنی برآموزه های دینی ودر مسیر آرمانهای انقلاب اسلامی ودر راستای منافع منطقه دانسته وبه طور خاص از جنابعالی می خواهم که با صداقت وصراحت در این خصوص موضع گیری نمایید .عدم شفافیت جدی حضرتعالی وادامه روند فعلی که از طریق تحریک حس وطن دوستی مردم ابرکوه وترویج موج هراس از دیگران صورت میگیرد به طور حتم با تقوا وتدبیر ومصلحت عمومی در تناقض است . متذکر می گردم در غیر این صورت علاقمندان به توسعه بلند مدت شهرستان ابرکوه واستان یزد به طریق مقتضی ،مردم وافکار عمومی را متوجه مخاطرات موج منفی ایجاد شده توسط اصحاب تبلیغی حضرتعالی علیه مردم ومنافع ابرکوه در سطح استان یزد ،خواهند نمود .با یادآوری اینکه محتوای این نامه را نیز محرمانه نمی دانم ،سالی نیکووعاقبتی محمود برایتان آرزومندم .
وآخردعواناان الحمدلله رب العالمین

والسلام علیکم ورحمته الله وبرکاته
رونوشت :
– استاندار محترم یزد ورئیس محترم دفتر ایشان جهت استحضار
– فرمانداری محترم شهرستان ابرکوه ،جهت استحضار
– آقایان حسین عزیزی ،حسین بهرامی،محمد جواد عادل،علمداردادبین پور،علی حاتمی ومحمد علی فاتحی جهت استحضار

جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 2 می 2012 - 8:32 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای علیزاده منم به اخلاق و ادب رای میدهم نه به گزافه گویی.رای من به فرهمند

کارگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 2 می 2012 - 10:48 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

قدیمیا می گفتند از کس نترس که های و هو دارد از کس بترس که سر به تو دارد آقای جوان بافقی بعضی مواقع بعضی افراد که کم هم نیستند با پنبه سر می برند برادر احتمالا چوب برادران در روزهای اعتراض پارسال نصیب شما نشده که متانت آقای فرهمند رو دوست داری

من این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 2 می 2012 - 3:18 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

پیامی که از طرف ستاد رقیب فرستاده شده است یعنی دعوت ایشان به مناظره. اگر ایشان از مناظره هراسی نداشتند قبول می کردند. حتما دوست داشته التماسش کنند.

عباسعلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 2 می 2012 - 4:13 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا اینا دیدند رای و باختند از بیچارگی نمی تواننند کاری بکنند اقای استاندار جواب کتک زدن بچه های بافق با رای جمعه به صندوق خواهیم داد

سهیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 3 می 2012 - 1:07 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرهمند چرا در بافق تمام مسئولین دولتی از شما حمایت میکنند؟؟!!!!!