سوال فرهمند از وزیر کشور در مورد حوادث بافق

دسته: سیاسی
۱۳ دیدگاه
چهارشنبه - 13 اردیبهشت 1391

با توجه به درخواست مکرر خوانندگان محترم ،بافق فردا با همکاری یزدفردا منتشر کرد:

14 اردیبهشت 1390 – 22:19                   کد خبر : 33493

فرهمند در سوالی از وزیر کشور، خواستار پاسخگوئی وی در مورد حوادث اخیر بافق گردید:

به دنبال انتخاب مدیر عامل جدید شرکت صنعت معدن بافق و اعتراضات مردمی نسبت به این موضوع، ناآرامی هائی در شهرستان ایجاد و تجمع هائی طی سه روز پی در پی انجام گرفته است.

در خاموش کردن اعتراضات به جای بحث و گفتگو و استفاده از نظرات و پیشنهادات مردم به زور متوسل شده و نارضایتی های شدیدی بین مردم و مسئولین ایجاد نموده است و شهر نا امن شده است.

این شرائط برای مردم سختکوش و متدین و طرفدار ولایت و دولت که بالاترین رأی را به دولت در انتخابات ریاست جمهوری داشته اند بسیار سنگین است.

این شهرستان بالاترین شهید،رزمنده و بسیجی را دارد و در همه صحنه ها همراه همراه با ولایت فقیه و دولت حاضر شده اند.

لذا برخورد ارشادی به جای زور تدبیر کار بود که تحقق نیافت.

وزیر کشور می بایست جهت پاسخگوئی به نماینده مردم بافق، ابرکوه، بهاباد، خاتم و مهریز در کمیسیون شوراها در مجلس شورای اسلامی حاضر شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
امیدوار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 12:35 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام عملکرد اقای فرهمند نسبت به محصل همدانی را در ذهن خود مقایسه کنید کدام یک بیشتر برای ما کار کردند مگر این محصل نبود که از کمربندی می گذشت و به بهاباد می رفت بخاطر اینکه ما فقط900رای به او داده بودیم ولی با همین رای دوره قبل به فرهمند او برای ما چه کار کرد ایا عملکردش بهتر از محصل نبوددوستان روحیات دخیل کپی برابر اصل اقای محصل است حالا تصمیم بگیر

  ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 5:09 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  احسنت.گل گفتی

سهیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 12:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش همیشه نزدیک انتخابات بود که شما ها به فکر مردم می بودید.

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 1:42 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرهمند نام شرکت سنگ آهن مرکزی ایران را نمی دانید(داخل متن توجه کنید)!!!
آیا وزیر آمد صحن مجلس جواب دهد
ضمنا ارتباط شما با مافیای فولاد چیست

اسماعیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 6:24 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به دنبال انتخاب مدیر عامل جدید شرکت صنعت معدن بافق :: آقای فرهمند اولا شرکت سنگ آهن بافق !!؟ دوما نتیجه و پاسخ وزیر ؟؟؟؟ . آیا آقای وزیر به مجلس آمدند ؟ این باید به وقتش اطلاع رسانی میشد ! خیلی دیر شده ؟ مردم انتخاب کردند > ضمنا چه خبر بوده دیروز در خاتم در استقبال از دکتر فروزان نیا ؟!!

ابرقوئی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 8:06 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بسمه تعالی
جناب آقای مهندس فرهمند
نماینده محترم مردم شریف بافق،بهاباد،ابرکوه،خاتم ومهریز در مجلس شورای اسلامی
با سلام وآرزوی توفیق الهی وسعادت جاودانی
نمی دانم آنچه راقبلا به حضورتان ارسال داشتم ،مرور ومطالعه فرموده اید ویا خیر .علی القاعده چنان به نتیجه کار امیدوار بوده واطمینان داشته اید که شایسته التفاتش نداسته اید.واقعیت آن است با ملاحظه سوابق وفضای انتخابات ،انتظار پیروزی شما می رفت وقاعدتا حضرتعالی واصحاب نیز متحیر ومتعجبیدچگونه ممکن است درحالی که هیچ رقیب جدی وسرشناسی در این حوزه انتخابیه پهناور نداشتید ودر شرایطی که چهار سال برای مردم بافق ،خاتم،مهریزوبهاباد وقت گذاشتید وزحمت کشیدید وبه تعبیر دوستانتان به “چهرهای شناخته شده”تبدیل شدید،ومهمتراز همه درحالی که حمایت قاطبه مردم ابرکوه را نیز به همراه داشتید،درکسب یک چهارم آرا ماخوذه نیز ناکام بمانید !البته باز هم کمی “شانس”واندکی “اقبال” چاشنی کار بود وبه فریاد رسید .، چراکه اگر رقیب نا آشنا ونوظهورتان تنها حدود چهار صد رای دیگر داشت ،الفاتحه!!
به هرحال آشکارا مشاهده فرمودید که زحمات وخدمات چندساله جنابعالی! درحق مردمان شهرستانهای حوزه انتخابیه نیزآنها را از رای دادن به همشهریهایشان باز نداشت .البته نباید نا امید بود .،چرا که هنوز به پایان این داستان نرسیده ایم ویک ماراتون سخت ونفس گیردیگر باقی مانده است . شما هنوزنیز برای نمایندگی مجدد مردم منطقه فرصت دارید .اما آیا برای کسب مسند خدمتگزاری آن هم در نظام جمهوری اسلامی ،باید از هرفن وفریبی استفاده نمود ؟آیا برای نشستن بر صندلی نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی باید از هرطریق ممکن اقدام نمود ؟آیا تطمیع رقبای انتخاباتی ،وعده دادن به سمتهای دولتی (برای متقاعد ساختن رقبا برای کناره گیری )،شایعه پراکنی واقداماتی غیر اخلاقی ازاین دست را برای کسی که خود راشیعه امیرالمومنین (ع) دانسته وپایبند به اصول وآرمانهای انقلاب معرفی می کند ، شایسته وزیبنده می دانید ؟آیا تصاحب کرسی نمایندگی را به مدد اینطور برنامه ها ،غاصبانه وخائنانه نمی دانید ؟آیا گمان دارید اگر کسی با این “بازی”و”بامبول”هابه مجلس راه یافت ،می تواند نماینده شایسته ای برای مردم لایق میهنمان باشد ؟البته بنده در موضع ایراد اتهام به حضرتعالی نیستم وفقط سوالاتی را مطرح میکنم که شایسته است “انسان”در خلوت تنهایی ودر محضر”وجدان” خویش ودر حالی که “خدا”ی بزرگ را حاضروناظر میداند بدان ها بیاندیشد.
“اصلح” کیست؟
مجلسی که به فرموده رهبر کبیر ومعمار فقید نظام جمهوری اسلامی در راس امور وعصاره فضایل ملت است ،اجتماع نمایندگان “اصلح” مردم است .رای دادن به داوطلب “اصلح”درتمامی ادوار انتخاباتی مورد تاکید مرحوم امام (ره) ورهبر معظم انقلاب بوده وهست ومعیارهایی همچون تقوا،تعهد،تخصص،تدبیر،شجاعت و….نیز در رهنمودها وراهنما یی های این بزرگواران کاملا بزرگ وبرجسته است .
با این وجود اکثریت مردم حوزه انتخابیه ما نشان دادند که اصلح از نظر آنها همشهری هایشان هستند!چراکه در تمامی شهرستانهای پنجگانه حوزه انتخابیه ،حدود 90 درصد آرا را داوطلبان بومی به خود اختصاص داده اند .البته این موضوع یک معضل فرهنگی واجتماعی است که در انتخابات شورای اسلامی شهر ها نیز در ظاهر کریه محله گرایی آشکارشده وبسیاری از فرصتها را می سوزاند واستعدادها را تباه می کند .امیدوارم روزی مسوولان حوزه های سیاسی واجتماعی وقتشان اجازه دهد تا رفتار مردم در عرصه های انتخاباتی واجتماعی را آسیب شناسی نموده وعلاجی بیاندیشند .
آنچه در جریان انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گسترده ما روی می دهد بیشتر”جنگ شهرها”ست ونه “جدال سلایق وصلاحیت”هاوصد البته این روند وروال نه با عقل سلیم وشعور سیاسی سازگار است ونه حتی مطابق مصالح ومنافع منطقه است .چه بسا ،با ملاحظه شاخصهای اصلح بودن از نظر امام ورهبری ،هموطنی اهل تبریز،کرمانشاه ،مشهد ویا اهواز از برادر بنده یا پسر عموی جنابعالی بهتر وبیشتر شایستگی نمایندگی مجلس را داشته باشد .در چنین حالتی رای دادن براساس خویشی،همشهری بودن و…. با عقل وحتی شرع در تضاد وتناقض است .
باری ،استدلال سخیف وضعیف “حمایت از همشهری”اگر از زبان مردم کوچه وبازار شنیده شود ،محملی برای توجیه وتفسیر دارد .،اما تاسف آورتر آن است که برخی از مدیران اجرائی منتخبان مردم در شوراها وبرخی از دوستان که ادعای فهم وفضل دارند نیز براین آتش دامن می زنند .جالب تر آنجاست برخی از مدعیانی که امروز مردم را از راه یافتن فردی غیر ابرقوئی به مجلس بر حذر میدارند ،چند دوره قبل ،در حمایت از آقای محصل همدانی (نماینده شایسته اسبق مجلس)در برابر رقبای ابرقوئی ایشان ،گلوی مبارک را پاره میکردند !
سوال اینجاست که آیادر سالهایی که فی المثل جنابعالی نماینده مجلس شورای اسلامی بوده اید در حق مردم شهرستانهایی غیر از ابرکوه ،کم کاری وبیمهری کرده اید که اکنون باید از راهیابی نماینده ای غیر ابرقوئی به مجلس بهراسیم ؟این چه تصور باطل وبی مبنایی است ،که مثلا اگر نماینده مجلس از شهرستان دیگرباشد ،کارهای ابرکوه معطل می ماند ؟مگر در نظام جمهوری اسلامی قرار است هرکس فقط برای شهر خودش تلاش کند ؟آیا به عنوان مثال ،استاندارمحترم ما (که علی رغم ابرقویی بودن،از نوازشهای گاه وبی گاه جنابعالی نیز بی بهره نبوده اند )دغدغه توسعه شهرستانهای طبس ومیبد وبافق را نداشته اند ویا خدای ناکرده در حق شهرستانهایی غیر از ابرکوه ،ظلم واجحافی روا میدارد ؟بنده به عنوان یک ابرقوئی که عهده دار سمت کوچکی در استان می باشم به خوبی می بینم که ترویج فکر افراطی “ابرکوه ستیزی”در بین قاطبه فعالان اجتماعی،سیاسی واجرایی استان شده وآنها غالبا جدای از تعلقات سیاسی ومنطقه ای خود در صفی واحد در برابر “ابرکوه “موضع گیری میکنند .آیا تشدید این موج منفی را با توجه به نسبت جمعیتی ابرکوه در استان یزد ونیز تغییر طبیعی مدیران ونمایندگان استان ،به نفع منطقه می دانید ؟
جناب آقای فرهمند :
ترویج وتبلیغ این تفکر جاهلانه (همشهری گرایی در انتخاب نمایندگان مجلس) هیچ نسبتی با آموزه های انقلاب اسلامی نداشته وبه طور قطع ویقین خدمتی به منافع شهرستان ابرکوه ودیگر مناطق استان نخواهد نمود بلکه صرفا منافع شخصی وزود گذری را برای کاندیداهای محترم در بر خواهد داشت .
با این وجود در کمال تاسف شاهدیم این تفکر افراطی وانحرافی،آگاهانه ویا ناخود آگاه توسط دوستان منصوب به جنابعالی در سطح مردم دامن زده می شود لازم است حضرات را متوجه سازید که منافع ومصالح بلند مدت منطقه بسیار مهمتر از رای آوردن یا نیاوردن حضرتعالی بوده وصدالبته مقدم داشتن منافع فردی بر مصالح عمومی ظلمی بزرگ وخیانتی آشکار است .به دوستان یادآور شوید برای تبلیغات ،برصلاحیتها وسوابق تاکید کنند ونه آنکه با در پیش گرفتن سیاست هراس وتخریب،احساسات عمومی مردم حوزه انتخابیه را علیه ابرکوه برانگیخته سازند.
اینجانب “مقابله جدی ومواجهه اساسی با موج ابرقوئی گرائی افراطی ونامعقول”را کاملا مبتنی برآموزه های دینی ودر مسیر آرمانهای انقلاب اسلامی ودر راستای منافع منطقه دانسته وبه طور خاص از جنابعالی می خواهم که با صداقت وصراحت در این خصوص موضع گیری نمایید .عدم شفافیت جدی حضرتعالی وادامه روند فعلی که از طریق تحریک حس وطن دوستی مردم ابرکوه وترویج موج هراس از دیگران صورت میگیرد به طور حتم با تقوا وتدبیر ومصلحت عمومی در تناقض است . متذکر می گردم در غیر این صورت علاقمندان به توسعه بلند مدت شهرستان ابرکوه واستان یزد به طریق مقتضی ،مردم وافکار عمومی را متوجه مخاطرات موج منفی ایجاد شده توسط اصحاب تبلیغی حضرتعالی علیه مردم ومنافع ابرکوه در سطح استان یزد ،خواهند نمود .با یادآوری اینکه محتوای این نامه را نیز محرمانه نمی دانم ،سالی نیکووعاقبتی محمود برایتان آرزومندم .
وآخردعواناان الحمدلله رب العالمین

والسلام علیکم ورحمته الله وبرکاته
رونوشت :
– استاندار محترم یزد ورئیس محترم دفتر ایشان جهت استحضار
– فرمانداری محترم شهرستان ابرکوه ،جهت استحضار
– آقایان حسین عزیزی ،حسین بهرامی،محمد جواد عادل،علمداردادبین پور،علی حاتمی ومحمد علی فاتحی جهت استحضار

  علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 1:16 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  با سلام در متن در جایی گفته اید مگر استاندار برای مردم بافق کاری انجام نداده اند پس احتمال نمی دانید که تنها کارشان فرستادن پلیس ضد شورش بوده است.

کارگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 10:35 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من یه سئوال دارم از دوستان اگر استاندار زمان حوادث بافق از شهرستان دیگری بود آقای فرهمند به همین سادگی دست از سرش بر می داشت چرا می خواهید مردم را گول بزنید قدیمیا خوب گفتند دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس رو
مردم را زدند و هیچ اتفاقی هم نیافتاد

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 11:19 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا چرا نظرات مخالفان فرهمند را نمی گذارید؟

محمد از مهریز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 1:40 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اوج اهمیت مسائل فرهنگی از دید نماینده فعلی مجلس
آقای فرهمند! آیا می دانید شورای فرهنگ عمومی هم وجود دارد؟
موضوع اهمیت فرهنگ از دید نظام مقدس جمهوری اسلامی چیزی نیست که بر کسی پوشیده باشد. اصلاً انقلاب ما انقلاب فرهنگی است و ماهیت فرهنگی دارد. تأکیدات بنیانگزار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و پس از آن مقام معظم رهبری در طول این سال ها در خصوص موضوع فرهنگ و نیز در مقابل آن هجمه دشمنان قسم خورده این انقلاب که در این سال ها با شیوه های مختلف از قبیل تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگی و … در این زمینه هم بیکار نمانده و مملکت ما و نظام شیعی برآمده از اسلام ناب محمدی را مورد تهاجم ناجوانمردانه خود قرار داده اند همه و همه دلیل بر این دارد. در این باب در کشور شورای عالی فرهنگی به عنوان شاه بیت غزل فرهنگ در ایران اسلامی و پس از آن شورای فرهنگ عمومی در گوشه گوشه این کشور و آن هم از جهت تشکیلات ماهوی ، موضوع فرهنگ عمومی را نیز در منظر سیاستگزاران نظام جلوه می نماید. قصد پرداختن به جزییات این شورا را در این مجال اندک ندارم. یکی از اولین راهبردها و برنامه های مطرح شده از سوی آقای مهندس فرهمند به عنوان نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در ایام تبلیغات دور قبل مجلس شورای اسلامی در سال 88 موضوع فرهنگی بوده است. آقای فرهمند آیا می دانید درپنج شهرستانی که شما بر آن صولت نمایندگی دارید شورای فرهنگ عمومی هم وجود دارد. چرا در طول این چهار سال در هیچکدام از شهرستان ها و حتی در یک جلسه از جلسات تشکیل شده در آن شرکت ننموده اید؟ ( بماند که شما در تبلیغات کنونی اصلاً برنامه ای ارائه ننموده وفقط بر جزییات عملکردهای خفیف خود زوم کرده اید که بزرگ نمائی آن زبانزد عام و خاص شده است). آیا این کج دهنی به موضوع فرهنگ در جامعه نیست؟ اصلاً یک رزومه ای از عملکرد فرهنگی خود در این منطقه چرا ارائه نمی کنید.؟ مردم این منطقه دور و بر خود و منطقه خود و استان خود را می نگرند. آنجا که نماینده ای دیگر از همین خطه، اصلاً نه ! تمام نمایندگان حوزه های دیگر این استان بصورت مرتب در جلسات شورای فرهنگی عمومی مناطق خود شرکت می جویند. درست است حوزه شما وسیع است و طاقت فرسا؛ حداقل برای چند با در سال یا نه یک بار در هر سال بایستی در آن شرکت می نمودید! آقای فرهمند چرا؟ این چرا هیچ موقع پاسخ داده نخواهد شد! چون جوابی ندارد. این هم در میان خیلی عظیمی از سؤلات پاسخ نیافته در خصوص عملکرد آقای فرهمند باقی می ماند و در آخر… فقط فرهنگ قربانی می شود و بس!!!

شور حضور در انتخابات با حضور دکتر فروزان نیا چند برابر شده است.
بنابر اعلام ستاد انتخاباتی حجت الاسلام دکتر دخیل عباس زارع زاده، با حضور یافتن جناب آقای دکتر فروزان نیا در مناطق مختلف حوزه انتخابیه، شور حضور در انتخابات مرحله دوح نهمین دوره مجلس شورای اسلامی چند برابر شده است. با توجه به محبوبیت فراوان دکتر فروزان نیا به عنوان یکی از پزشکان نخبه و برتر جهان در عرصه علوم پزشکی ، در عین حال اینکه حساسیت شغلی و مشغله های فراوان کاری ایشان و ورود به عرصه یک فعالیت بزرگ اجتماعی و سیاسی مثل انتخابات، اهمیت مسائل مختلف و همه جانبه نگری این شخصیت نمونه و بزرگ را تداعی می نماید، طبعاً حضور ایشان در شهرستان های مختلف مورد اقبال عمومی قرار می گرفت و همینطور هم شد. حضور باشکوه ایشان در شهرستان بهاباد و پس از آن شهرستان بافق طی روزهای گذشته معادلات تبلیغاتی دو کاندیدا را در این مناطق تحت الشعاع خود قرار داده است. فروزان نیا به عنوان رییس ستاد انتخاباتی دخیل عباس زارع زاده عصر روز سه شنبه نیز در شهرستان خاتم حضور یافت. حضوری که با استقبال با شکوه مردم این شهرستان مواجه گردیده و به یاد ماندنی و خاطره انگیز شد. در این سفر ایشان ابتدا در منطقه چاهک از توابع مروست، پس از آن در مسجد جامع هرات و در ادامه در مروست در جمع خیل کثیری از هواداران دخیل عباس زارع زاده به ایراد سخنرانی پرداخت.
سؤالاتی که بی پاسخ مانده و شاید هم می ماند؟!
رسم بر آنست که در ایام تبلیغات، کاندیداها برای اعلام موجودیت و ارائه برنامه ها، اهداف و راهبردهای خود در جمع مردم حاضر شده و همچنین به سؤالات آن ها پاسخ می گویند. در خصوص نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، یک چیز برای مردم مهریز به عنوان سؤال باقی مانده است و آن اینکه چرا آقای فرهمند که در حال حاضر نماینده قانونی مجلس می باشد در مرحله اول برای یک بار هم که شده در جمع مردم مهریز حاضر نشد. مگر مهریز جزوی از حوزه انتخابیه نیست؟ مگر مردم مهریز حق دانستن پاسخ سؤالات خویش را ندارند. آن از مرحله اول و حال هم در مرحله دوم نمونه هایی از یک جنس دیگر به چشم می خورد. آقای فرهمند در دو مرحله در مهریز در دو مسجد البته بدون حتی یک اطلاع رسانی کوچک حضور یافت. در زینبیه مزویرآباد و در مسجد براستین که تحت تدابیرش شدید امنیتی این برنامه صورت پذیرفت. در این دو مراسم جمعاً بیش از صد نفر شهروند مهریزی حضور نداشتند. در مسجد براستین هم در حالی که در یک محیط خوب و آرام ، مراسم برگزار می شد به ناگاه آقای فرهمند مراسم را نیمه تمام گذاشته و آنجا را ترک نمود. بماند آنکه سؤالاتی را هم که جواب می داد نصفه نیمه و ناقص و برخی از آن ها نیز با بزرگ نمائی یا کذب محض که در جای خود مواردی موجود است که پس از انتخابات مردم فهیم مهریز فارغ از اینکه هر نتیجه ای حاصل گردد آن را رها نمی نمایند. در اینجا با عرض ادب و احترام به این نماینده مجلس و در عین حال تقدیر از زحماتی که انجام نموده اند می خواهیم به برخی از سؤالاتی بپبدازیم که مردم مهریز هنوز بر آن پاسخی نیافته اند:
• آقای فرهمند، قضیه بردن کارخانه فولاد مهریز به ابرکوه چیست؟
• آقای فرهمند، موضوع کمک میلیاردی و چشمگیر شما به شورای شهر که نقل محافل این روزها و مستمسکی بر سوژه سازی و خبر سازی تبلیغاتی برخی سایت ها قرار گرفته و نیزحمایت های شما از شورای اسلامی شهر مهریز در طول این سالها چیست؟ چرا با وجود این کمک ها اگر واقعیت داشته باشد شهر ما یک سال است شهردار ندارد؟ چرا با این پول شما بدهی های شهرداری و مخصوصاً کارگران زحمتکش شهرداری پرداخت نشده است؟
• آقای فرهمند، چرا پس از چهار سال حالا دم انتخابات از بی عدالتی در تقسیم حوزه انتخابیه صحبت می کنید؟ مگر این پیشنهاد آخری که دارد در مجلس تصویب می شود و این هم بی عدالتی محض است نه آنست که در یزد پیش نویس آن تهیه شده و به بصورت پیشنهادی از یزد به وزارت کشور و سپس هیئت دولت را یافته؟ اگر نماینده ای با یک شهرستان 70 هزار نفری می تواند حرفش را در این استان کرسی بنشاند و هیچکس هم چپ بهآن نگاه نکند پس شما با 250 هزار پشتوانه مردمی در این حوزه چرا داد نزده اید و چرا سکوت کرده اید و حالا برای تعدای رأی حرف خود را عوض می کنید؟
• آقای فرهمند در تبلیغات فراوان خود شما ، برخی بودجه های سفر رهبری و ریاست جمهوری را هم به نام خود قبضه نموده اید. چرا؟
• آقای فرهمند چرا این همه کارخانه و صنایع در مهریز در این سال ها ایجاد شده ولی آمار بیکاری در مهریز فرقی نکرده است؟ چرا یک شهر دیگر از این استان در بیکاری به عدد صفر می رسد و اینجا؟!
• آقای فرهمند، موضوع کمک 15 میلیونی شما به هیئت های ورزشی اگر صحت دارد چرا حتی یکی از این هیئت ها آن را لمس نکرده و چیزی درخور توجه دریافت ننموده اند. آیا می دانید ورزشکاران مهریزی برای اولین بار رکوردهای جهانی و آسیائی را دارند که هیچ کس در یزد به آن نائل نیامده است ؟ اگر هم واقعیت داشته باشد چرا نماینده یک شهر دیگر از همین استان 300 میلیون و دیگری 350 میلیون از همین بودجه ها را جذب مناطق خود نموده اند و شما فقط 15 میلیون؟ واعجبا
• آقای فرهمند، چرا پس از چهار سال شما حتی در یکی از جلسات شورای فرهنگ عمومی نه فقط مهریز در هیچکدام از شهرستان های حوزه انتخابیه شرکت نموده اید؟ کجا رفت دید فرهنگی شما؟
• چرا در این چهار سال حتی یک بار بصورت واقعی و حقیقی و با اطلاع رسانی قبلی برای پاسخگوئی به سؤالات شهروندان مهریزی حاضر نشده اید؟ اگر نمونه دارید بیاورید. اینکه 40 با به هر شهرستان سفر نموده اید جای خود دارد چرا در جمع مردم بصورت عمومی حاضر نشده اید. خانه این و آن رفتن، در جلسات بی خاصیت شرکت نمودن و … که به درد مردم نمی خورد!
• آقای فرهمند، چرا مدیران غیر بومی در اکثر نهادهای دولتی مهریز جای گرفته اند؟! بصورتی که در هیچ زمانی اینچنین سابقه ندارد!
• آقای فرهمند، موضوع حمایت بی سابقه شما از رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی مهریز که توسط آقای جاسبی عزل گردید چه بود؟
• آقای فرهمند، چرا در پنج بروشور تبلیغاتی بصورت جداگانه برای هر کدام از شهرستان ها در خصوص فعالیت های خود قلم رانده اید؟ مگر مهریزی نباید بداند در خاتم چه کرده اید؟ مگر بافقی نباید بداند در منطقه ابرکوه چه اقداماتی صورت پذیرفته است؟ مگر مردم شریف بهاباد نباید بدانند در مهریز چه گذشته است و قس علیهذا ؟ !
• آقای فرهمند واقعاً این هزینه های انتخاباتی کلان شما از کجا می آید؟ آخر این فضای کاذب تبلیغاتی اعم از سایت ها، روزنامه ها و ویژه نامه های تبلیغاتی، پیامک های فراوان، پذیرائی های فراوان و موارد فراوان دیگر که با پول ناچیز نمی شود!
• آقای فرهمند، قضیه ورودی مهریز پس از سال های مدیدی که از آن سخن می رانند به کجا انجامید؟
• آقای فرهمند، موضوع ساخت پل بر روی مسیر جاده سنتو در ورودی بلوار امام علی (ع) آنهم چند روز مانده به شروع تبلیغات چه دلیلی دارد؟ مگر نه اینکه هدف شما ایجاد تفرقه در بین مردم شریف مهریز بود؟
• آقای فرهمند،عدم اقبال مردم تمامی حوزه انتخابیه شما، در حالی که به زعم خودتان آن همه فعالیت چشمگیر را انجام داده اید، چه دلیل دارد؟ می دانید چند درصد از کل آرا برای شما بوده است؟ چرا؟
• آقای فرهمند، از این قبیل سؤالات بسیار فراوانند.
چرا برای آن جوابی نداشته و ندارید؟
نکند برای همین است که در جمع عمومی مردم مهریز حاضر نمی شوید. بدانید اگر به مجلس راه پیدا نمایید این بار مردم از حق و حقوق خود به هیچ وجه عدول نخواهند کرد. بماند که شاید برای شهرستان های محروم این حوزه انتخابیه سؤالت فراوانی از این قبیل وجود دارد که ما از آنبی خبریم.

  آسمان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 9:49 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  بنده اصلا به آقای فروزان نیا اهمیت نمی دهم فقط می خواد با این مقامش مانور بده
  به خاطر اینکه تا حالا خبری ازش نبوده و شنبه هم دیگه ازش خبری نمی شه
  آقای دکتر اگه راست میگی برو جلوی این زیر میزی هایی که پدر مردم را درمیاره بگیر نه فقط یک بار علیه این کار سخنرانی کن

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 2:51 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هر چه باشه مطمئنم فرهمند از دخیل بهتره

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391 - 1:21 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این همه گفتید و گفتید ولی دست آخر دخیل عباس زارع زاده کاندیدا شد. من مهریزی هستم و از دید من فرهمند برای مهریز هیچ کاری نکرده اگه شما می گید کاری کرده حداقل 3 مورد از کارهای ایشان را برای مردم مهریز نام ببرید

You cannot copy content of this page