عمده معابر بافق فاقد نهر برای هدایت آب های سطحی بارندگی است

دسته: عمومی
۸ دیدگاه
دوشنبه - 30 دی 1392
شهرداربافق با بیان این مطلب که عمده معابر بافق فاقد نهر مناسب برای هدایت آب های سطحی بارندگی است، گفت:بدنبال راه کارهایی برای مهار آب های سطحی بارندگی ها هستیم.
139210031603423741796673
رحمت الله عفتی،، در حاشیه بازدید از یک باب مغازه تخریب شده در خیابان شیخ محمد تقی بافقی، اظهارکرد: شهر بافق به دلیل مسطح بودن و نداشتن شیب مناسب و اجرا نشدن مسیرهای خوبی برای خروج آب های سطحی، در هنگام بارندگی با مشکل روبرو می شود.
شهرداربافق ادامه داد: عمده مسیرها و معابر شهر فاقد نهر و جوب مناسب برای هدایت آب هست و زمانیکه بارندگی از یک سطحی بیشتر شد به داخل املاک نفوذ می کند.
رحمتی افزود: بدنبال راه کارهایی برای خروج آب های سطحی شهر از جمله احداث نهر و بررسی امکان هدایت به فاضلاب شهری در آینده برای رفع مشکل هستیم.
شهرداربافق، با بیان این مطلب که بخشی از خسارت های که هنگام بارندگی ها ایجاد می گردد در اثر گود برداری های غیر اصولی و مهار نشده است، عنوان کرد: برخی شهروندان در هنگام گودبرداری به مسیرهای عبوری آب توجه نکرده و در نتیجه تجمع آب داخل این گودها خسارت هایی را به ساختمان های اطراف وارد می نماید.
بارندگی های شب و روز گذشته  بافق باعث آبگرفتگی معابر و نفوذ بداخل طبقه زیرین برخی ساختمان ها و ایجاد خسارت هایی از جمله تخریب کامل یک باب مغازه و خسارت های به واحدهای همجوار در خیابان شیخ محمدتقی بافق گردید.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
salim این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 30 دی 1392 - 5:29 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بر آقای عفتی
لطفا پروژه های دهان پرکن را رهاکنید
بروید سراغ اصول فراموش شده شهری
مثل همین جوی خیابان ها و شیب بندی و هدایت آبهای سطحی
البته اگر برایتان حرف در نیارند

سعید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 30 دی 1392 - 10:49 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از توجه شما شهردار گرامی به این موضوع تشکر میکنم با توجه به اتفاقات پیش آمده تشکیل کارگروهی خاص برای بررسی این مشکل لازم به نطر میرسد تا ضمن جلوگیری از این مشکلات رضایتمندی مردم را نیز جلب کند و آسایش و آرامش در هنگام بارندگی را برای شهروندان به ارمغان بیاورد.با سپاس فراوان و آرزوی موفقیت

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 1 بهمن 1392 - 7:17 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقاي شهردار همه مشكل را ميدانند يه فكري بكن جانم

سجاد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 1 بهمن 1392 - 7:26 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ايول شهردار

بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 1 بهمن 1392 - 7:40 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شهردار محترم از زحمات شما قدرداني مي كنيم انشاءالله به پشتكار و عقبه فكري كه داريد بتوانيم شهري آباد ،منظم ، شاد ، بااخلاق داشته باشيم.

دوست شما این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 1 بهمن 1392 - 7:46 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شهردار عزيز با توجه به اينكه احداث خيابان در شهرستان به عنوان اولويت ها مطرح بوده اما به فضا سازي و طراحي نماي ساختمانها (مغازه ها)و ايجاد تقارن و رعايت اصول معماري بخصوص معماري اسلامي توجه نشده است چرا كه با هزينه ميلياردي خياباني احداث مي شود اما زيبايي حاصل نمي گردد. به نظر مي رسد مردم و مسافران از شهر جذاب و توريستي خوششان مي ايد تا شهر بزرگ و نامتعارف .با تشكر از حوصله و زحمات شما

شوخ طبع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 2 بهمن 1392 - 1:09 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب شهردار ایول
حالا بگید ببینیم خودتون تنهایی فکر کردین به این نتیجه رسیدین یا با مدیران شهرداری جلسه گذاشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 2 بهمن 1392 - 1:19 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب شهردار سلام و خسته نباشید.
در مورد ایسگاه خط واحد بعد از سپاه پاسداران(نرسیده به آهنشهر)به شما پیام دادم خیلی ممنون میشم زودتر جایگزین کردن ایستگاه جدید انجام شود.
در ضمن جناب شهردار
حالا دیگه نمیخواین فکری به حال اون تکه از خیابان وحشی بافقی(از امامزاده تا بانک تجارت) بکنید.هرچه بگذره قرار نیست قیمت مغازه ها و زمینهای این تکه ارزانتر بشود.
صرفا جهت اطلاع)) خیلی از مغازه ها را از ما بهتران خریده اند و قیمت خون پدر جدشان قرار است حساب کنند.

You cannot copy content of this page