روابط عمومیها برای حضور مردم در انتخابات برنامه داشته باشند

دسته: سیاسی
یک دیدگاه
چهارشنبه - 4 ژانویه 2012

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق، “حسین ندافیان” در نخستین نشست مسئولان روابط عمومی و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان بافق كه در محل فرمانداري بافق برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف روابط عمومی ها بحث اطلاع رسانی و جلب حضور حداکثری مردم در انتخابات است که باید مورد توجه روابط عمومی ها باشد.

فرماندار بافق گفت: روابط عمومی ها برای حضور مردم در انتخابات برنامه داشته باشند چرا که نقش و برنامه آنان در سازمانها و ادارات و تشویق مردم برای حضور گسترده آنها در انتخابات مهم است.

وی با تاکید بر توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و حضرت امام خمینی (ره) در زمینه حضور مردم در انتخابات افزود: در طول دوران عمر انقلاب، دشمن با برنامه‌ریزی و انجام تحریکاتی برای خدشه وارد کردن به انتخابات، حرکت‌هایی را انجام داده که به لطف و مدد خداوند و فرمایشات حضرت امام و مقام معظم رهبری این تحرکات خنثی شده است.
فرماندار بافق با اشاره به نقش مهم رسانه‌ها در زمینه اطلاع‌رسانی عنوان کرد: رسانه‌ها باید در راستای تبیین اهمیت و ضرورت حضور مردم در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همچنین برگزاری باشکوه آن از هیچ تلاشی دریغ نداشته باشند.
ندافیان همچنین بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های اخذ رای تاکید و خاطرنشان کرد: همه باید از هم‌اکنون زمینه حضور گسترده و پرشور مردم را برای شرکت در انتخابات پیش رو فراهم کنند.

رئيس هيات اجرايي ستاد انتخابات شهرستان بافق با اشاره به نزدیکی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و شروع فعالیت های کاندیداهای مجلس شورای اسلامی و نقش روابط عمومی ها در این زمینه گفت:‌ روابط عمومی ها باید از طریق اطلاع رسانی شفاف و به موقع برای مشارکت مردم در انتخابات تلاش کنند که حضور مردم در انتخابات نقش تعیین کننده ای دارد.

وی ادامه داد: اطلاع‌رسانی باید سالم و حساب شده و به دور از خلاف باشد که این امر نقش ارزنده‌ای در تحقق اهداف نظام و مقام معظم رهبری دارد.

ندافیان با اشاره به دسیسه‌های دشمن برای کم‌رنگ کردن انتخابات مجلس عنوان کرد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار از هم‌اکنون با تبلیغات گسترده و استفاده از رسانه‌های فارسی زبان بیگانه، سعی در انحراف اذهان عمومی دارد.

فرماندار بافق افزود : حضور چشمگیر مردم در انتخابات مجلس بار دیگر نقشه‌های شوم دشمن را نقش برآب و آنان را مایوس خواهد کرد.

وي خواستار تعامل و همکاری بین روابط عمومی های شهرستان شد و گفت: ‌با انتخاب هشت کمیته تخصصی در روابط عمومی استانداري يزد، یکی از آنها کمیته آموزش و پژوهش است كه باید با آموزش های تخصصی برای مدیران و مسئولین روابط عمومی ها از توانمندیهای های روابط عمومی ها استفاده شود.

در این نشست مسئولان روابط عمومی ادارات و خبرنگاران با ارائه دیدگاه‌های خود برای ایجاد زمینه حضور حداکثری مردم در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برنامه‌ریزی کردند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
نخل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 4 ژانویه 2012 - 6:51 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خوشحال هستم که توی سایت شما غیر از معدن حرفهای دیگه ای هست . آخه توی همه ی وبلاگ های بافق فقط از معدن می نوشتند