طمع دشمن به منابع غنی ایران سبب تحریم‌هاست

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
جمعه - ۲ اسفند ۱۳۹۲

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد سلیمانی ظهر امروز در آئین نماز جمعه بافق پیرامون سبک زندگی اسلامی اظهار کرد: رسول گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و سلم می‌فرمایند همانگونه که محبت دیگران نسبت به خود را می‌خواهید، به دیگران هم باید محبت کنید.

امام جمعه بافق اضافه کرد: محبت به دیگران سبب می‌شود که انسان ارتقاء یافته و به لطف خدا در عرصه قیامت با حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم همنشین شود.

وی به بیانات مقام معظم رهبری در جمع مردم غیور تبریز اشاره کرد و گفت: ما ملتی هستیم که بیش از 30 سال در مقابل همه تحریم‌ها ایستادگی کردیم.

سلیمانی تصریح کرد: این تحریم‌ها سبب شده تا ما رشد کرده و اکنون به جایی برسیم که اگر روزی دشمن بخواهد آرمان‌های والای ما را مخدوش کند، با موشک‌هایی که در اختیار فرزندان رشید ایران است، پاسخ او را خواهیم داد.

امام جمعه بافق مسئله هسته‌ای را بهانه سران کشورهای مستکبر دانست و تصریح کرد: 30 سال قبل که مورد تحریم‌های شدید بودیم، جریان هسته‌ای پیش نیامده بود، علت تحریم‌ها، منابع غنی ایران است.

وی افزود: اختلاف افکنی میان قومیت و نژادها ایرانی که اکنون هدف اصلی دشمن شده، پیش از این متاسفانه مردم برخی از کشورها را به جان هم انداخته است.

سلیمانی گفت: دشمنان غافلند که مردم ایران اسلامی متحد و منسجم هستند و با حفظ اقتدار ملی به اهداف والای خود دست می‌یابند و مقابل استکبار جهانی سر تعظیم فرود نمی‌آورند.

خطیب جمعه بافق گفت: تمام مردم ایران از قبیل کرد‌ها، لر‌ها، فارس‌ها و دیگر اقوام ایران با هدایت‌های مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای تاکید دارند و زیر پرچم ولایت زندگی می‌کنند.

وی اظهار کرد: قانون اساسی که امروز در اختیار ماست، حقوق تمامی گروه‌ها حتی اقلیت‌های مذهبی را در نظر گرفته و نمونه بارز آن، مجلس شورای اسلامی است.

تشکیل اجلاس بین المجالس اسلامی در تهران، برگزاری اجلاس فرهیختگان حوزه علمیه استان یزد با حضور آیت‌الله سبحانی، آغاز عملیات پروژه فاضلاب شهری بافق و برگزاری رزمایش دو روزه بیت المقدس در اردوگاه قدس بافق از جمله مسائلی بود که امام جمعه بافق در پایان آئین عبادی سیاسی این هفته بافق به آن اشاره کرد.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

منابع غنی بافق چطور

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۲:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق که جزء ایران نیست والا اون اتفاقات سال 90 پیش نمیومد