روابط عمومي ، كليد حل و فصل مشكلات و داروي درد هاي سازمان است

دسته: عمومی
یک دیدگاه
چهارشنبه - 27 اردیبهشت 1391

فرماندار بافق : روابط عمومي ، كليد حل و فصل مشكلات و داروي درد هاي سازمان است.

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ،”حسين ندافيان” در ديدار پرسنل اداره مخابرات بافق كه صبح امروز در فرمانداري برگزار شد 27 ارديبهشت را به عنوان روز روابط عمومي و ارتباطات خواند و گفت: اين روز فرصتي است تا نقش و جايگاه روابط عمومي را بعنوان هنر هشتم مرور كنيم.

فرماندار بافق افزود: روابط عمومي بخشي از سازمان است كه وظيفه شناخت فرصتها و محدوديتها را بر عهده دارد و در پي آن است تا با بهترين استفاده ها از فرصت ها، توانايي هاي آن سازمان را به خوبي نمايان سازد.

وي تصريح كرد :به طور کلی روابط عمومی كليد حل و فصل مشكلات و داروي درد هاي سازمان است ، روابط عمومي ،فضا و عرصه عمومی ، پل بین مردم و مراجعین و کارمندان با مدیریت بوده و  براساس تصمیم گیری‌ و استراتژی و مدیریتی که دارند، می‌توانند خط مشی خود را عوض کنند کسانی که در روابط عمومی‌ها کار می‌کنند به نوعی تصمیم گیرنده هستند و باید بهای لازم به این افراد داده شود.

در ادامه ندافيان ضمن تشكر و قدرداني از مسئولان و پرسنل شركت مخابرات بافق و تبريك به مناسبت روز جهاني مخابرات و ارتباطات گفت : مخابرات يكي از ارگانهاي موفق بوده كه مردم كمترين گله يا شكايتي را از اين اداره دارند .

 

در پايان ميرهدايي رئيس اداره مخابرات شهرستان بافق به ارائه گزارش و فعاليتهاي اين اداره طي يكسال گذشته شد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391 - 9:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جا داره واقعآ تشکر کنیم از بچه های زحمت کش مخابرات از خدای ممنان برایشان ارزوی موفقیت را دارم.و این روز را به تمامی انان تبریک میگویم.

You cannot copy content of this page