حمل و نقل و ترافیک شهر بافق ساماندهی می شود

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
چهارشنبه - 27 اردیبهشت 1391
منتظری:
حمل و نقل و ترافیک شهر بافق ساماندهی می شود
 مسئول دبیرخانه شورای ترافیک استان یزد از ساماندهی حمل و نقل و ترافیک در شهر بافق خبر داد.
محمد منتظری اظهار داشت: توسعه حمل و نقل و ترافیک در گرو توسعه زیرساخت ها از جمله فرهنگ سازی در این زمینه است.
مسئول دبییرخانه شورای ترافیک استان یزد افزود: بررسی و ارزیابی مشکلات ترافیک و حمل و نقل شهرستان بافق و اجرای مصوبات کار گروه حمل و نقل نقش مهمی در کاهش تصادفات و خسارات جانی و مالی دارد.
وی همچنین با اشاره به مصوبات کارگروه کمیته ارزیابی حمل و نقل و ترافیک شهرستان بافق افزود: طرحهای خوبی در این کارگروه مصوب شد که مهمترین آنها ساماندهی پل های عابر پیاده در اطراف امامزاده عبدالله بافق، احداث پارک ترافیک در شهرستان و احداث میدان آزادی و سه راه نطقی مبارکه بافق است.
منتظری همچنین با تاکید بر ضرورت بحث آموزش ترافیک در بافق عنوان کرد: در این راستا اقدامات بسیار خوبی در استان صورت گرفته است و در شهرستان بافق نیز با پیگیریهایی که انجام گرفت با همکاری شهرداری و مسئولان مربوطه، مدرسه ترافیک در سال جاری احداث و همایشهایی مربوط به موضوع آموزش فرهنگ ترافیک برای کارمندان دولت و اقشار مختلف مردم در طول سال در این شهرستان برگزار می شود.
مسئول دبییرخانه شورای ترافیک استان یزد اظهار امیدواری کرد: با اجرایی شدن مصوبات کارگروه کمیته ارزیابی حمل و نقل و ترافیک، شاهد کاهش تصادفات در نقاط ترافیکی این شهرستان باشیم.
عبداللهی

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
عزرائیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 28 اردیبهشت 1391 - 9:15 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بر فرشته مقرب خدا عزرائیل
آقا یا خانم عزرائیل می تونید بگید که چرا در شهر ما بیشتر به جوانان روی آوردید و توی این مدت با جوانان ما دست و پنجه نرم می کنید
امروز هم که یکی دیگه از نوجوانان بافقی را بردی .
مگر ما بافقی ها چه گناهی کردیم که به جوانان ما گیر دادی ؟
آیا خطایی از مسئولی سر زده ؟
آ

ابوالفضل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 28 اردیبهشت 1391 - 4:36 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عزرائیل گناهی نداره – ما احتیاط نمیکنیم
وقتی برای فرزندان زیر 18 سالمون موتورسیکلت میخریم
وفتی تو خیابون تک چرخ های خطرناک می زنیم
وقتی رعایت نکات ایمنی نمی کنیم

باران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 28 اردیبهشت 1391 - 7:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش والدین به فکر بچه هایشان باشند وبدون گواهینامه موتور به دست نوجوان ندهند .آخه نمیشه بچه ها سربه هوا موتورسواری کنند وطوریشون نشه .راننده های سواری هم از موتوریها تنگ اومدند. خواهشا به جای موتور دوچرخه بگیریید .هم ورزشه هم وسیله نقلیه وهم آسوده خاطرید

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 29 اردیبهشت 1391 - 2:31 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شهر بافق 30000 نفر جمعیت دارد و شهرتهران بیش از 8000000 نفر. اگر در شهر ما هرماه یک جوان براثر رانندگی جان خود را از دست می دهد این آمار باید در تهران ماهیانه266 نفر باشد که اصلا این طور نیست . پس ما فرهنگ رانندگی نداریم . جناب عزرائیل نیز بی تقصیر است . خانواده ها به جای این که فرزندان خودشان را به درس خواندن وادارندو به آن ها برسند هنوز از سر کار نیامده خود را به کارهایی مانند کشاورزی و دامداری سرگرم می کنند نه به عنوان درآمد بلکه برای این که بیکار نباشند در تهران و شهرهای بزرگ والدین وقت بیش تری برای فرزندان خود می گذارند.

You cannot copy content of this page