تجلیل فرمانده پایگاه نبی اکرم (ص) بدلیل حمایت های مادی و معنوی از بسیج کارگری

دسته: عمومی
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

basijicioc_32315

در همایش روز قشر و تجلیل از نخبگان بسیجی عرصه تولیل و صنعت که در تاریخ 9/2/93 و سالن آمفی تئاتر سازمان فنی حرفه ای با حضور سردار جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مسئولین استان یزد برگزار شد از مدیرعامل وفرمانده پایگاه نبی اکرم(ص) شرکت سنگ آهن مرکزی بافق تجلیل شد.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی از کارگران به عنوان محور اصلی انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: اگر بصیرت و روشنگری کارگران نبود، انقلاب به ثمر نمی رسید؛ چرا که جریانات انحرافی به دنبال جداسازی کارگران از خط امام و انقلاب بودند ولی موفق نشدند.
جوکار با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس، کارگران نقش ویژه ای داشتند، ابراز داشت: در هشت سال جنگ تحمیلی، نه تنها تولید متوقف نشد بلکه کارگران علاوه بر حضور در عرصه ی تولید، در دفاع از میهن خود، نقشی ماندگار ایفا نمودند.
در پایان این مراسم از محمدجواد عسکری مدیرعامل و فرمانده پایگاه نبی اکرم (ص) شرکت سنگ آهن مرکزی و محمد رضا رضایی پور جانشین پایگاه و تعدادی دیگر از نخبگان استان و پایگاههای موفق بسیج کارگری با اهدای لوحی از دستان سردار جوکار تجلیل شدند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این جوکار تا حالا کجا بوده که دایه مهر بانتر از مادر شده مردم بافق میدانند که اینها منافعشان در خطر افتاده که دور افتادند و از حمایت حرف میزند به قول معروف مطمن باشید اینها میخواهند از اب گل الود ماهی بگیرند مردم بافق از یزدی جماعت خیری ندیدند