بیش از 600 نفرثبت نام حضوری و برخی نیز از سامانه برای بیمه ایرانیان ثبت نام کردند

دسته: اجتماعی , عمومی
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

مسئول بیمه گری بیمه سلامت بافق با بیان این مطلب که بیش از ۸ هزار نفر در صندوق های مختلف بیمه سلامت بافق تحت پوشش قرار دارند، گفت: ۶۰۰ نفر برای ثبت نام در طرح بیمه پایه سلامت همگانی ایرانیان مراجعه حضوری داشته و برخی نیز از طریق سامانه ثبت نام کردند.

IMG_10000464

امین رنجبربافقی با اشاره به ۴ صندوق تحت پوشش بیمه سلامت ایران، اظهارکرد: بیش از ۸ هزار نفر در صندوق های مختلف بیمه سلامت بافق تحت پوشش قرار دارند.
مسئول بیمه گری اداره بیمه سلامت بافق افزود: صندوق بیمه کارکنان دولت، سایر اقشار، ایرانیان، و روستائیان و عشایر ۴ صندوق تحت پوشش این سازمان هستند.
وی درباره بیمه خویش فرمای ایرانیان، گفت: پیش از این افرادی که تحت پوشش هیچ بیمه ای نبودند با تخفیف ۵۰ درصدی هزینه حق بیمه از سوی دولت و تنها با پرداخت نیمی از سرانه حق بیمه می توانستند از مزایای بیمه درمانی این صندوق بهرمند شوند.
وی خاطرنشان کرد: از ابتدای اردیبهشت امسال بر اساس بخشنامه سازمان بیمه سلامت کلیه متقاضیانی که از هیچگونه بیمه درمانی برخوردار نبودند، با مراجعه به سایت بیمه سلامت بطور رایگان تحت پوشش قرار می گیرند.
رنجبر افزود: پس از انجام ثبت نام اولیه در سامانه بیمه سلامت و انجام استعلام های مورد نیاز دفترچه بیمه سلامت ایرانیان از ابتدای خردادماه صادر و نتیجه از طریق پیامک برای فرد ارسال می شود.
مسئول بیمه گری اداره بیمه سلامت بافق با اشاره به استقبال نسبتا خوب از این طرح تا کنون، عنوان کرد: بیش از ۶۰۰ نفر برای ثبت نام در طرح بیمه پایه همگانی سلامت ایرانیان مراجعه حضوری داشته و برخی نیز از طریق سامانه ثبت نام کرده اند.

رنجبر افزود: شهروندان گرامی  برای پرسیدن سوال ها  ودانستن اطلاعات  بیشتر در این  زمینه  با شماره تماس 4226868  اداره بیمه سلامت بافق تماس بگیرند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
mahmood این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بیخیال آقای رنجبر.فعلا سنگ آهنو بچسب که بردند.