مقایسه کار درستی نیست

دسته: مقالات
۷ دیدگاه
شنبه - ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

برادر بزرگوارم جناب آقای محمد مهدی عسکری مطلبی نوشته انددرخصوص عملکرد دو مدیردردودولت و خواسته ویا ناخواسته ازجناحی جانبداری نموده اند. ضمن احترام به نوشته ایشان و اظهار نظرشان در مورد حوادث دو اردیبهشت ماه سال ۹۰ و ۹۳ خواستم موضوعی رایادآورشوم. برادر گرامی اصولا هرعملی را عکس العملی است که تابع شرایط و مکان آن عمل میتواند متفاوت باشد. درتایید گفته جنابعالی دردو اردیبهشت مردم بافق برای احقاق حقشان به پا خواستند و ازمسئولین وقت درخواست کمک نمودند. درسال۹۰ درخواستهای مردم توسط گروهی به سمت و سویی کشیده شد که نباید کشیده میشد و دراین بین آنانی که منتظر فرصت برای ضربه زدن به مردم و مسئولین بودند درگزارشهای ارسالیشان احقاق حق مردم را به شورش و فتنه تعبیر نمودند ومتاسفانه شدآنچه نباید بشود.

بنده قصدندارم از هیچ کس یا جناحی طرفداری نماییم که اصولا برای بنده منافع جناح مردم برمنافع همه جناحها ارجحیت دارد لاکن آنچه باعث شد اردیبهشت ۹۳ تکراراردیبهشت ۹۰ نشود هوشیاری مردم و تجربه تلخ حوادث سال ۹۰ بود و مردم ترجیح دادند احقاق حقشان را ازطریق نمایندگان قانونیشان در شورا و سایر مسئولین پیگیری نمایند و چنانچه این تجربه رادرسال۹۰ هم داشتند مطمئنا کار به بدانجا کشیده نمیشد که مردم و مسئولین وقت رودروی همدیگر قرارگیرند. و درضمن چه تضمینی وجوددارد که چنانچه خدای ناخواسته اردیبهشت ۹۳ تکراراردیبهشت ۹۰ شود و گزارشات هم مشابه آن گزارشات ارسال گردد مسئولین وقت برخوردی بهترازمسئولین سال۹۰ داشته باشند.

بنده حقیر معتقدم تا زمانی که مردم به مسئولینشان اعتماد داشته باشند و مسئولین هم به این اعتماد پاسخ درخورشان مردم بدهند هیچگاه نیازی نیست که مردم ازمسئولین خودرنجیده شده و ازآنها ناامید گردند. امیدآنکه خداوند منان به همه ما توفیق خدمت بی منت به خلق خدا عنایت فرماید.

رضا دهقانزاده بافقی

تابعد…رخصت


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام آقا رضا شما هم که مثل نویسنده قبلی تند رفتی
اولی میگه دولت قبلی و برداشت به نفع حزب خود می کند
دومی هم میگه گروهی ناشناس که ایشان شناخته فلان کرد و تفسیر به نفع خود .

اما بنده معتقدم استاندار وقت و شورا وقت را نمی شود با استاندار امروز و شورای امروز مقایسه کرد مردم همان مردمند هم دیروز می فهمیدند و هم امروز و هم فردا .

خواهشا قبل از قلم زدن ، غرض را قلم گیرید

میعاد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

……………و مسئولین هم به این اعتماد پاسخ درخورشان مردم بدهند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (( برادر من مشکل از همین جاست پس میشه بسه ؟؟!؟؟؟؟؟؟؟!!؟؟؟؟؟

فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقارضا مطلبتان بسیار متین و زیبا بود ممنون

کارگر معدن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اتفاقا مردم رو اون دوره گول زدند همون کسائی که بدنبال چیزی بودند که دولت قبل را نا کارآمد نشان دهند که صد البته خوب هم از پس این کار برآمدند و دولت گذشته هم در دام آنها افتاد.
اما امسال با تجربه گذشته و شناختن چهرهائیکه در اون جریانات هرکار خواستند کردند و بعدا به نون و نوائی هم رسیدند .
کارگران دیگر به آنها روی خوش نشان ندادند و گوش به حرفشان ندادند و متوسل به نمایندگان خود شدند که الحق و الانصاف نماینده مردمند و نه نماینده هیچ کس دیگر و البته که خریدنی هم نیستند.
ما میدیدیم کسانی را که برای خوش آمد یه شخص خاص چه تقلائی می کردند اما کور خوانده بودند و دیدیم که آخر کار چه شد و رو سیاهی به کسانی ماند که روسیاهند.

آریا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مشکل اینجاست که تا مردم کاری نکنند مسؤلین هم کاری نمی کنند سر قضیه خصوصی سازی هم اگر مردم کاری نمی کردند ؛ مسؤلین هم کاری نمی کردند

ابوالفضل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مطمئنا وقتی مسئولین پشتوانه مردم را داشته باشند در چانه زنیها بهتر می توانند امتیاز بگیرند.ما هم چون به اعضای شورا رای دادیم قاطعانه از اونها حمایت کردیم

محسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چون همیشه کل یوم عاشورا و کل ارض کربلاست وقتی بصیرت کامل باشه دیگه نباید مشکلی باشه