فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق : بافق در پشتیبانی پیشتاز و رزمندگان بافقی در استان زبانزد بوده اند

دسته: اجتماعی , اخبار ویژه , فرهنگی، هنری، مذهبی
۴ دیدگاه
یکشنبه - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق  با اشاره به پیشتازی مردم بافق در همه عرصه های انقلاب بویژه دفاع مقدس و پشتیبانی جبهه و جنگ، بیان کرد: شهرستان بافق در عرصه تدارکات و پشتیبانی نیز مانند بقیه عرصه ها پیشتاز و رزمندگان بافقی در استان زبانزد بوده اند.

_MTB0247

بمانعلی باقیان در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه بافق با اشاره به برگزاری یادواره شهدای تدارکات و پشتیبانی استان در این شهرستان، اظهارکرد: رویداد بزرگی در شهرستان در حال اتفاق افتادنست و رسانه ها در گسترش و پوشش کامل این پدیده مبارک تلاش کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق با اشاره به اهمیت برپایی یادواره و یادمان ها، افزود: هدف از برپایی یادمان و یادواره ها برپایی یک مجلس صرف نیست بلکه باید بتوانیم راه و روش، تفکر و رسم زندگی شهدا را در جامعه نهادینه کنیم.

وی با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن، گفت: در این فرصت ها برپایی یادواره باید یک پل ارتباطی بین نسل جوانان و نوجوانان جامعه ایجاد کنیم.

وی با اشاره به پیشتازی مردم بافق در همه عرصه های انقلاب بویژه دفاع مقدس و بویژه پشتیبانی جبهه و جنگ، بیان کرد: شهرستان بافق در عرصه تدارکات و پشتیبانی نیز مانند بقیه عرصه ها پیشتاز و رزمندگان بافقی در استان زبانزد بوده اند.

باقیان با اشاره به حضور میهمانانی از 30 استان کشور و تمام شهرستان های استان در این یادواره، عنوان کرد: هماهنگی هایی با دستگاه ها، ادارات و نهادهای مختلف شهرستان برای مهیا نمودن بهترین شرایط میزبانی شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق با اشاره به برپایی مراسم در صحن آستان امامزاده عبدالله(ع) بافق، خاطرنشان کرد: برای پوشش بیشتر مراسم تلویزیون مدار بسته در فضاهای بیرونی در نظر گرفته شده است.

وی با تاکید بر قلم زنی و پوشش تمامی جنبه های مختلف و ویژه این برنامه بزرگ فرهنگی از سوی رسانه ها، افزود: اصحاب رسانه نقش اساسی در 2 بخش اطلاع رسانی و فضاسازی قبل از برپایی و نیز انعکاس خوب اخبار مراسم ایفا می کنند.

وی با اشاره به نقش ولایت مداری در زندگی شهدا و ضرورت پرداختن به این موضوع، گفت: همین عامل ولایت مداری سبب شد تا شهدا با یک اشاره حضرت امام(ره) برای شرکت در جبهه ها حرکت کنند.

باقیان با اشاره به ضرورت برنامه ریزی حداکثر بهره فرهنگی و معنوی این یادواره، عنوان کرد: برنامه ریزی هایی برای شرکت اقشار مختلف اعم از روحانیون، دانشجویان و بویژه نسل جوان و نوجوان و نیز مشارکت دانش آموزان در برنامه ها دیده شده است.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه این یادواره، گفت: غرفه هایی از شهرستان های استان و بیش از 8 غرفه از شهرستان بافق در این نمایشگاه برپا می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق گفت: مشارکت هیئت های مذهبی، تجلیل از خانواده های شهدا و برخی پیشکسوتان تدارکات و پشتیبانی از برخی دیگر برنامه های این یادواره است.

یادواره یکصد شهید تدارکات و پشتیبانی سپاه الغدیر یزد و 266 شهید شهرستان بافق در این شهرستان برگزار می شود.

 

 

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
فرهنگی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
به خدا خسته شدیم از این همه تقدیر و تمجید !!!!!!!!!!
شما ، ما و همه می دانیم که بافقی های چه خدمت بزرگی به این نظام و انقلاب کردند اما حالا که نوبت مسئولین است که به این مردم خدمت کنند
آلزایمر گرفته اند و حتی در صدد هستند هستی و نیستی این مردم را نیز بگیرند .
آقای باقیان چه فایده که شما می فرمایید :
وی با اشاره به پیشتازی مردم بافق در همه عرصه های انقلاب بویژه دفاع مقدس و بویژه پشتیبانی جبهه و جنگ، بیان کرد: شهرستان بافق در عرصه تدارکات و پشتیبانی نیز مانند بقیه عرصه ها پیشتاز و رزمندگان بافقی در استان زبانزد بوده اند.
خدمت به این مردم مهم است که این کار هم نمی شود .

رضا رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فرمانده محترم سپاه و عضو شورای تامین شهرستان بافق، شما که اینقدر دلسوز انقلاب هستید و از مرام مردم بافق صحبت می کنید نظرتان راجع به نحوه اجرای خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی چیست؟ چقدر در این زمینه برای مردم بافق تلاش کردید.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای باقیان هیچ نظری ندارند وتاجایی که من خبر دارم همراه مردم بافق بوده وهستند

همکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
بافق همیشه پیشتازبوده یادشهدا بخیر
ایا امروز باید در ابادانی شهرهای دیگر پیشتاز باشد یا خودش؟