چرا به حاشیه میرویم؟!!!

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
جمعه - ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

مدتی است که سایت وزین بافق فردا اخبارروز شهروکشوررابازتاب میدهد و براساس شواهد موجودبااندک بضاعتی که داردتوانسته به خوبی جای خودرادرمیان رسانه های مجازی وجراید بازکند واکثرکسانی که اخبارشهرستان بافق رادنبال میکنند ازاین سایت بازید مینمایندواکثرمطالب این سایت دربرگیرنده نظرات موافق و مخالف است که بازتاب این نظرات خود نشانی دیگر از تدبیر و اطلاع رسانی شفاف این سایت میباشد.

غرض بنده تعریف از سایت بافق فردا نیست که مردم خود بهترین قاضی هستند بلکه آنچه باعث شده چند سطری بنویسم انتظاری است که از بازدیدکنندگان سایت بافق فردا و سایر سایتهای خبری میرود.

بزرگواران اصولا انتشارخبر یا گزارش توسط سایتهای مختلف جنبه اطلاع رسانی دارد و چنانچه خواسته ایی دراین اخبار وجودداشته باشد مطمئنا پاسخگوی این درخواست افراد حقیقی و حقوقی خاص میباشند که انتظارمیرود جوابگو باشند.

بنده قصدندارم خدای ناخواسته به نظرات هیچ کس کوچکترین توهینی نمایم که عقیده دارم نظرهرشخص محترم است لاکن آنچه توقع است این است که بزرگوارانی که قصددارند درخصوص خبر یا مطلبی نظردهند تخصص و تجربه خودرادرخصوص مطلب منتشرشده بسنجند و درخصوص مطلب بیان شده نظر بدهند.

متاسفانه دیده شده که دراکثرمطالب نظرات بیان شده درخصوص مطلب بیان شده نیست بلکه شامل گوینده یا نویسنده مطلب میشود. اصولا با ید دید گوینده یانویسنده مطلب قصدش ازنوشتن یاگفتن مطلب چیست و بعدازتشخیص درخصوص نوشته یا گفتار آن شخص نظرداد. اینکه هرکس بادرنظرگرفتن اهداف شخصی و گروهی خود طرف مقابل را بسنجد و بدون کارشناسی کردن گفتار نویسنده یاگوینده به صرف جانبداری کردن یا خدای ناخواسته تخریب نظر دهد به جز به حاشیه رفتن متن وهدف نویسنده یاگوینده نتیجه ایی دربرنخواهدداشت.

بیاییم با سعه صدر وبا بررسی موشکافانه مطالب نظراتی درخور نویسنده یاگوینده مطلب ارائه کنیم تاخدای ناخواسته به جانبداری یا عنادبانویسنده یاگوینده متهم نشویم. خداوندمنان به همه ما توفیق درک بهتر عنایت فرماید.

تا بعد رخصت

رضا دهقانزاده بافقی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهدی رضایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کی توحاشیه رفته چرا جوسازی می کنی. در حال حاضر بهترین تامل بین مسئولان بافق وجود دارد.

محمد رصد گر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تامل بهترین راه پیشرفت برای بافق است البته هر تاملی نه

همکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
کاملا با اقای دهقانزاده موافقم.اصلا خیلی نظرات حرف دل بعضیهاست ولی ربطی به موضوع نگارنده ندارد.تا متنی رو سایت میاد که اسم سنگ اهن تو اون به کار رفته شروع میکنیم به تهمت و حقوقم کم هست و مدیر عامل چرا بن روز کار گر نمیدی و میزنیم و میبندیم و بقیه رو هم دعوت میکنیم به ریختن تو خیابون و تازه تعریفمون از مرده ها هم شروع میشه همون مرده هایی که تا بودند نفرینشون میکردیم.مثل خدا بیامرز دهستانی.البته نویسندگان هم متاسفانه برای جلب نظر گاها از خطوط قرمز خدا و دین در میروند.ولی بحق اقای دهقانزاده این مطلبتون حقیقت محض است
موقع نوشتن و نظر دادن خیلی مواظب باشیم و هرگز به راحتی هر چه خواستیم نگوییم که بازخواست دنیوی و اخروی سختی دارد

فخری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام/مطلب خوبی را یادآوری کردید بیان یک نظر نشان دهنده شخصیت فرد نویسنده است نوشتن نظرات بی ربط و یا توهین نشان از سطح پائین فرد نویسنده دارد./ ضمنا کاش دوستان بجای حروف انگلیسی و یا اسامی مستعار لااقل از نام کوچکشان استفاده می کردند