اطلاعيه ي جديد سازمان هدفمندسازي يارانه ها در خصوص اصلاح اطلاعات خانوارها

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

‌بدین وسیله به اطلاع مردم شريف شهرستان بافق که در مرحله دوم اجرای قانون هدفمند‌کردن یارانه‌ها ثبت‌نام نموده و به دلیل یکی از وقایع چهارگانه تولد، فوت، ازدواج و طلاق متقاضی دریافت این تغییرات در سامانه رفاهی به نشانی www.refahi.ir بوده می‌رساند که متقاضیان مربوطه می‌توانند از روز چهارشنبه 31 اردیبهشت‌ماه 93 ضمن در دست داشتن اسناد و مدارک معتبر ( نظير شناسنامه ؛كارت ملي ؛ سند ازدواج و … متناسب با نوع ثبت نام ) با مراجعه به دفتر پلیس + 10 بافق واقع در بلوار امام خميني (ره) نسبت به ثبت تغییرات مزبور اقدام کنند.

همچنین آن دسته از عزيزاني که به دلایل مختلف از جمله در شرف طلاق بودن از همسر ، زنداني بودن سرپرست ، اعتياد ، مهجوریت، فقدان سرپرست، عدم صلاحیت سرپرست خانوار و غیره… متقاضی تغییر سرپرست خانوار خود جهت ادامه دریافت یارانه نقدی هستند، نیز می‌توانند پس از مراجعه به فرمانداری محل سکونت خود و طی مراحل قانونی نسبت به تغییر سرپرست خانوار در دفاتر پلیس +10 اقدام کنند.
به دنبال فوت سرپرست و به محض اينكه شماره ي حساب شخص متوفي مسدود گردد؛ يارانه اي به حساب مذكور واريز نخواهد شد كه مي طلبد خانوار براي معرفي سرپرست جديد در اسرع وقت به فرمانداري مراجعه نمايد.
لازم به توضيح است در خصوص موارد طلاق نيز قبل از مراجعه به پليس + 10 ؛ متقاضي با در دست داشتن مدارك لازم به فرمانداري مراجعه نمايند .
دكتر هادي يزداني
كارشناس مسئول قانون هدفمندسازي يارانه ها و دبير كميسيون ماده 9
فرمانداري شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
کاظم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هزینه ثبت نام چنده ؟

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    مواردي كه به فرمانداري مراجعه مي كنند رايگان و مواردي كه به پليس +10مراجعه دارند 3500مي باشد.