حق مالکیت و اشتغال مردم بافق در حال نابودی است

دسته: اخبار ویژه
۳ دیدگاه
سه شنبه - ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

IMG-20140520-WA0009

به گزارش گزارش نیوز  محمد حسن تشکری، رییس شورای اسلامی شهرستان بافق عصر دیروز در جمع یزدی ها و یزدی تباران عضو شمیم و در جمع فرهیختگان یزدی( بنیاد اندیشه و احسان) با تاکید بر اینکه سنگ آهن بافق یزد جزو انفال و متعلق به مرم و کارخانجات بافق و استان یزد از جمله صنعت فولاد و گندله بافق است از دست اندازی سازمان خصوصی سازی و تخلف در فروش آن به عنوان یک مجموعه دولتی انتقاد کرد و تجمع و تحصن مردم بافق که همگی انقلابی و مطیع رهبر هستند را امری طبیعی ذکر کرد؛ چرا که ممانعت از خروج سنگ آهن را حق مسلم آنهاست.

IMG-20140520-WA0003

 

وی اذعان نمود: چنانچه استاندار یزد و نمایندگان استان در مجلس انقلاب اسلامی دخالت فوری و جدی در ابطال مزایده و فروش سنگ آهن یزد نکنند معضلات جدی توسعه پایدار بافق اشتغال مولد و امیدواری مردم این شهر به چالش کشیده خواهد شد.

IMG-20140520-WA0008

به گفته تشکری، در حال حاضر وزیر صنعت ، معدن و تجارت و استاندارد یزد با فروش سنگ آهن بافق مخالفت جدی کرده و معاون اول رییس جمهور نیز طی نامه ای رسمی درخواست لحاظ شدن شرایط و خواسته های بافق را نموده است. اما ظاهرا لابی و نفوذ صنایع فولاد اصفهان و خوزستان مانع از تحقیقات خواسته های مردم بافق شده است .

IMG-20140520-WA0002

در این نشست مطرح شد که ظاهرا وزیر اقتصاد و دارایی به دلیل تعلق خاطر به اصفهان در زمره موافقان و تسهیل کنندگان مزایده و فروش سنگ آهن به شرکت های بیرون از بافق و استان یزد بوده است.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۲۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حیف از ابن همه هدر رفتن وقت به اسم و عنوان جلسه !!!!!!!!!!!

... این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه سایت:برای چه نظراول را را تایید کردی بیوجدان
(پاکش کن)ممنون

شادکامی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مسلمه اصفهانی به فکر ذوب آهن خودشون است اگه راست میگن ذوب آهن رو بذارن تو بورس مردم روز بعد تمام مسئولین شهر شون عوض میکنن.