قصه ما به سررسید

دسته: مقالات
۴ دیدگاه
سه شنبه - ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

999-300x215(آن که می گرید یک درد دارد وآن که می خندد هزار درد .)
بالا رفتیم ماست بود/یین اومدیم دوغ بود/قصه ما  آخر چی بود /کشک بود /دوغ بود!!!دروغ بود /راست نبود/سیاه کاری بود/نگو نقی,نه نقی نگو……….
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد که به خاطر احترام به خواسته های به حق مردم شهیدبرور بافق سهام شرکت سنگ اهن را از فرابورس خارج کرده است و تازه کلی عذر خواهی کردند که  موجبات تکدر خاطر این مردم فهیم را باعث گردیدند واین قدر عذر خواهی کردند که خدایی ماهم داشتیم از شرمندگی آب می شدیم.
حالا اشتباه شده ,آیه قران که عوض نشده. انسان جایز الخطاست. دیگه این قدر خودتان را ناراحت نکنید.حالا ﭜﺴﺖ چی, نامه معاون رییس جمهور را دیر به دست شما رسونده,شما که تقصیری ندارید. شاید  آدرس خوانا نبوده و بنده خدا داشته آدرس را رمز گشایی می کرده است. بازهم خداراشکر که همه چیز به خیر و خوبی تمام شد.
ما هم به عنوان رسانه های فعال و قلم به دستان بی جیره ومواجب بسیار مشعوف و خرسند گردیدیم که بالاخره برای حرف ما بی مقداران, ارزش قائل شدند و تره  و گشنیز برایمان خرد کردند و سنگ روی یخمان نکردند ومارا حداقل داخل آدم حساب کردند.
درهمین جا از تمام مسئولان  حلالیت می طلبیم که این همه ﭙﺷﺖ سرشان حرف زدیم و گفتیم این ها عدالت را رعایت نمی کنند و حق مردم بافق را می خورند و چقدر منفی بافی کردیم و بی اعتمادی از خودمان در کردیم .الان که دارم فکر می کنم می بینم واقعا در جاده انحراف بودیم و شیطان در جلدمان رفته بود.وگرنه مسئولان بدون این که ما حرف بزنیم و اعتراض کنیم, حقمان را کف دستمان می گذارند.خداکند ما را ببخشند و بار گناهان مارا سبک تر کنند.
شورای شهر و فرماندار و استاندار و نمایندگان استان هم بدون شک مراتب تقدیر و تشکر خودرا کتبا و با احترامات فائقه اعلام خواهند داشت که حداقل به خواسته های آن ها جامه عمل شانده شده است و آن ها را در برابر انظارعمومی ضایع نکردندوحقا که مردانگی را در حق همه  تمام کردند.
قرار شده است  عده ای از چاکران  و مخلصان درگاه برای عرض ادب و دست بوسی به خدمت حضرات بروند و از صمیم قلب ,تبریکات خود را به  مانع شدگان فروش معدن اعلام دارند هرچند که حجب و حیا و اخلاص این خادمان خدوم تا الان  مانع  شده است که مردم اسامی و عناوین این  فرشته های نجات را بدانند و آن ها بیشتر دوست دارند اسم ورسم خود را مخفی نگه دارند تا خدای ناکرده ریاکاری نشود و یا شائبه ریا به وجود نیاید.واقعا اگر بخواهیم از آن ها تعریف کنیم ؛فکر نکنم واژه ای مناسب در قاموس لغت یافت شود.
ناگفته نماند که داشتیم کم کم نگران می شدیم که نکند خدای ناکرده و گوش شیطان کر از خرشیطان ﭙﯿﺎده نشوند و آن کاری را که نباید انجام دهند, مرتکب شوند که بحمد الله این اتفاق نامیمون نیفتاد و همه با قلبی مطمئن و با امید به آینده روشن به کار خود برگشتند.باز هم باید گفت: مسئولان مچکریم/ مسئولان مچکریم!!!
 مثل این که تلویزیون دارد در مورد خصوصی سازی معدن بافق خبری را اعلام می کند. واقعا که چقدر وسایل ارتباط جمعی در رساندن صدای ما به گوش مسئولان نقش خطیری دارد .باورم نمی شود که شبکه سراسری هم دارد در مورد شهر بافق و حقوق حقه  مردم صحبت می کند.
ولی ببخشید مثل این که چیزهای دیگری می گوید .من که متوجه نمی شوم این قدر این جا سر و صدا هست که صدا به صدا نمی رسد.نفهمیدم چی گفت .فروخته شد ,فروخته نشد .
بچه صدای اون  موبایلت را  کم کن ببینم چی دارد میگه.
(آهنگ در حال ﭙﺨﺶ از موبایل بچه نویسنده)
 همه چیز آرومه من چقدر خوشحالم/ﭜﻳﺷﻢ هستی حالا من به خودم می بالم
تو به من دل بستی از چشات معلومه/ من چقدر خوشبختم همه چی آرومه.
((ا.ر.ج.م.ن.دH)

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و احترام : دکتر نمک رو ی زخم ملت نریز بنده های خدا دستشون از چاره کوتاه است . همه منتظر امداد غیبی بودند وگرنه ابتدای طرح مشخص بود کاری از دست کسی بر نمیاد و همه وعده وعید ها سوپاپ دیگه تا کمی بخارات را کم کند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محمدرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کارم از گریه گذشته است به این می خندم.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آره همه چی آرومه مثل قصه میمونه

محجوب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تاراج معادن کشور متوقف شود .

سلام

تحقیق و تفخص از معادن واگذار شده
در شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران
مسایلی را روشن میکند فراتر از کل اختلاسهای سالهای گذشته
و هزاران میلیاردا تومان به دولت قابل برگشت است .