بومی‌سازی مدیریت‌های شهرستانی گام اول در توسعه عدالت

دسته: عمومی
2 دیدگاه
دوشنبه - 28 می 2012

خبرگزاری فارس: نماینده منتخب حوزه انتخابیه مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد و خاتم گفت: بومی‌سازی مدیریت‌های شهرستانی گام اول در توسعه عدالت است.

حجت‌الاسلام دخیل‌عباس زارع‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مهریز با اشاره به برنامه‌های استانی خود در مجلس نهم اظهار داشت: ایجاد عدالت در تقسیم زیرساخت‌های اقتصادی، فرصت‌های شغلی و مدیریت مؤثر استان، مهم‌ترین هدف من در مجلس نهم خواهد بود.

وی همچنین با اشاره به بومی‌سازی مدیریت‌های شهرستانی خاطرنشان کرد: بومی‌سازی مدیریت‌های شهرستانی می‌تواند کمک بسیار بزرگی در ایجاد عدالت در سطح استان و شهرستان‌ها داشته باشد.

منتخب مردم پنج شهرستان استان یزد در مجلس، دفاع از ارزش‌های دینی و ارتقای سطح فرهنگ ملی را از دیگر برنامه‌های خود عنوان و بیان کرد: ایران از پتانسیل و استعدادهای لازم برای رشد اقتصادی برخوردار است و اگر از امکانات و زیرساخت‌های آن به درستی استفاده شود، می‌تواند از هر لحاظ مستقل زندگی کند.

وی با اشاره به ظرفیت بالای فکری نخبگان کشور و معادن و منابع طبیعی متنوع، خاطرنشان کرد: برخی کشورها نظیر عربستان رودخانه جاری ندارند اما با استفاده از تکنولوژی در ردیف صادرکنندگان مواد غذایی قرار گرفته‌اند اما آب‌های شیرین و روان کشور ما راهی دریاهای شور می‌شود که باید با بهره‌مندی درست از آن به یکی از صادرکنندگان مواد غذایی تبدیل شویم.

زارع‌زاده تاکید کرد: اگر از ظرفیت آب‌های شیرین و روان در مسیر تامین مایحتاج و مواد غذایی به درستی استفاده شود، نقش بسیار موثری در ایجاد اشتغال و رفع بیکاری خواهد داشت.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 29 می 2012 - 8:52 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ببینیم و تعریف کنیم حرف زدن که آسان است

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 30 می 2012 - 3:23 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دخیل ؟؟ تو بافق رسمه اول شایعه می اندازند ومردم را مشغول میکنند ، و از آن طرف زیرآبی طرف و … . الفاتحه . نگذارید تازه به دوران رسیده ها ، نیروی بومی ، ارزشی ، همرزم شهیدان و راوی عملیات های هشت سال دفاع مقدس را به دلایل مختلف و اینکه شاید چون طرف مورد پسنده مشاوران آقای مدیر عامل نیست را حذف کنند .