درد دل مردم بافق با فرماندار شهرشان

دسته: اجتماعی , اخبار ویژه , عمومی
۱۸ دیدگاه
جمعه - 27 تیر 1393

درد دل مردم بافق با فرماندارشهرشان

با سلام و تحیت
پیامبر رحمت حضرت محمدبن عبدالله (ص) می فرماید خداوند هر بنده ای را که بیشتر دوست داشته باشد او را در راس گروهی قرار می دهد تا مشکلات مردم را برطرف کند
 جناب آقای طلایی مقدم از روزی که مردم بافق به یاد می آورند مسئولین و فرمانداران متعددی قول دادند که یک باب داروخانه در حوالی میدان ولیعصر (عج) راه اندازی نمایند به یاد بنده ی حقیر تقربیا هفت فرماندار آمده اند و رفتند اما هنوز این قول عملی نشده .
جناب آقای فرماندار وقتی که یک شهروند بافقی به بیمارستان بافق مراجعه می کند و نیاز به درمان سر پایی دارد مجبور است برای خرید یک آمپول و یک سرنگ از بیمارستان به مرکز شهر مراجعه کند و دوباره با طی این مسیر برای تزریق به بیمارستان برگردد . وای اگر بیماری که دارد درد می کشد وسیله نقلیه هم نداشته باشد .وای به حال بیماراگر گرمای هوای 50 درجه یا سرمای استخوان سوز کویر بیداد هم بکند.
هر فرمانداری آمد و رفت مردم مستقیم و غیر مستقیم خواسته ی خود را مطرح کردند متاسفانه علیرغم قول های داده شده این امر هنوز محقق نشده و طبق اطلاعاتی حاصله پروانه ی یکی از داروخانه به شرطی که در همین مکان دایر شود داده شده .
راستی وجود سه داروخانه در فاصله ی صدمتری از هم و نبود داروخانه در نزدیکی بیمارستان چه توجیهی دارد ؟
مردم بافق از دولتمردان تدبیر و امید انتظار دارند تدبیری اتخاذ نمایند و این مشکل مردم را حل و فصل نمایند امید است این نامه ی سرگشاده را مطالعه نمود و با درایت و کاردانی که در حضرتعالی سراغ دارند اقدام عاجل نمایید .
اهالی زحمت کش و محروم بافق رجاء واثق دارند جنابعالی در پیگیری این امر خیر از هیچ کوششی دریغ نمی فرمائید باشد که دعای خیر مردم بافق برای همیشه ی روزگار بدرقه ی راه شما و همکاران خدومتان باشد .بی صبرانه منتظر اقدام جنابعالی هستیم

با تجدید تحیت

 

مردم زحمت کش بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 26 تیر 1393 - 10:24 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چند وقت پیش میدون چهارده معصوم یکی دارو خونه زدند و چند روز بعد بستن ، چرا بستن ؟

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 26 تیر 1393 - 11:44 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای طلایی خداقوت این یادگاری راهم شما فرماندار عزیز دربافق بگذار ودعا خیر مردم شامل حال شما به امیدروزی که دارو خانه نزدیکبیمارستان باشد

رسول این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 27 تیر 1393 - 12:24 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نزدیک بیمارسون بافق باید کفن فروشی بزنن

آزمایش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 27 تیر 1393 - 2:20 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و تحیت جناب آقای فرماندار عجب مردمان کم توقعی داریم آنچه را که حق خودشان است و وظیفه مسآولین است که بدون هر درخواست مردمی واجب است از نظر بهداشت و دارو که از اولویتهای هر جامعه است تامین شود عاجزانه طلب درخواست میکنند پس به نظر این حقیر اگر در تمام مطالبات خود بدین شکل باشد واجب است که پاسخ منطقی و عملی و گام موثر برداشته شود جناب فرماندار معزز و پر تلاش به امید تسریع و اقدام عاجل در این زمینه

خوش غیرت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 27 تیر 1393 - 5:59 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن قبولی طاعات و عبادات برای تمامی عزیزان.
جناب فرماندار الآن مدت مدیدی است داروخانه دکتر زینلی به دلایل نفوذی که دارند اول خیابان مسجد جامع را به یک معضل تبدیل کرده است و با وجود گذشتن چندین ماه هنوز مسئولین امر موفق به تخریب داروخانه نشده اند.
اگه یکی از داروخانه های موجود را مجبور به رفتن به نزدیکیهای بیمارستان میکردید یا پیگیری مجوز تاسیس داروخانه ای حوالی بیمارستان را می کردید خدا را خوش می آمد.
بدی کار این است که مرکز خرید ما بافقیها شده فلکه امامزاده!!!!!!!!!

ع.قاسمی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 27 تیر 1393 - 7:19 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب فرماندار امیدوارم طاعات و عبادات شما و دیگر همکارانتان مورد قبول حق تعالی واقع شده باشد.کار بسیار خوبیست اگر این امر محقق شود.
یه پیشنهاد:
بهتر نبود بعد از خیابان مسجد جامع ،شهرک های جدید (شهرکهای سنگ آهن جنب سپاه و جنب کمر بندی و …)که هنوز آسفالت نشده را در اولویت برای فاضلاب شهری می گذاشتید.چون در حال آماده سازی برای آسفالت است و کار درستی نیست که مانند اکثر جاهای بافق هنوز نیم ساعت از آسفالت کردن آن نگذشته یادشان می افته که لوله آب را باید عوض می کردن یا لوله گاز را نگذاشتن یا…..و باعث میشود آسفالت از حالت یکدستی در بیاید.لطفا پیگیری کنید.خدا خیرتان دهد.
در ضمن از آقای حاج جواد عسکری خواهش میکنم همانگونه که زحمت کشیدن و آسفالت کردن جاده رضاییه و شهدا شیطور را متقبل شدن یه فکری هم به حال این دوشهرک که حدود 90 درصد آن را کارکنان خودشان تشکیل می دهد و آماده سازی این دو شهرک به عهده تعاونی مسکن می باشدبکنند.ممنون

غلومی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 27 تیر 1393 - 10:22 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه مدتی است ماموین محترم راهنمایی و رانندگی از حفظ جان مردم شریف بافق غافل مانده و پشت امامزاده برای کنترل کمربند همشهریان کمین نمی کنند .. یا مامور کم دارند و یا وقت کافی برای این مهم ندارند . از فرماندار معزز خواهشمندیم به این مهم نیز رسیدگی فرمایند .

ماشاالله شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 27 تیر 1393 - 11:42 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما همشهریان و روزه داران عزیز
جناب آقای طلایی همانطور که خود مستحضرید تمام امکانات خدماتی، بانکی ،رفاهی (البته در حد بضاعت این شهر فقیر) در حدود میدان امامزاده عبدالله (ع)خلاصه میگردد آیا بهتر نیست فکری به حال این معضل گرفته بشه .
داروخانه در قسمت شمالی شهر ( میدان چهارده معصوم)نیز واجب و ضروری میباشد.
به قول دوست گرامی آزمایش ما مردم همیشه منتظر آبادانی عادت کردیم حتی کوچکترین خواسته خودمون رو عاجزانه طلب کنیم و قصه همیشگی کمبود اعتبار برایمان خوانده شود.

داود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 27 تیر 1393 - 1:53 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کامنت 3 خیلی باحال بود

کویری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 27 تیر 1393 - 5:46 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اصلا باحال نبود بالاخره کارمندان بیمارستان هم زحمات زیادی شبانه روز میکشن که باید ازشون قدردانی بشه واقعا کارشون سخته بخصوص خانمهاکه باید شیفت شب کار کنن گرچه بعضی هاشون خیلی غرور دارن که ما که استادشون تو مدرسه بودیم آشنایی پس نمیدن ولی ماچشم پوشی میکنیم.

موسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 27 تیر 1393 - 8:57 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خواسته بحق ومنطقی است فرماندار خوشحاله خدمتی به مردم بکند ولی درخواست باید در فرمانداری مطرح شود نه در سایت چون ادب حکم می کند تعدادی جمع شوند وبا فرماندار جلسه بگذارند تا به نتیجه برسد

بافقدوست این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 28 تیر 1393 - 9:24 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام فرماندار عزیزانشاالله همیشه تندرست باشید، پیگیر این داروخانه باش. دمت گرم و

نقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 28 تیر 1393 - 10:05 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اوضاع در مان بافق از این حرفها بدتر است دیشب دست پسر بچه ام شکسته رفتم بیمارستان میگن تو بیمارستان گچ نمیگیرن اگه میخواهید صبر کنید تا یک شنبه دکتر توانا تشریف بیارن ببرید مطب گچ بگیرن آخه چقدر بدبختیم که امکانات گچ گیری تو بیمارستان شهرمون نیست.

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 28 تیر 1393 - 3:50 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چون تمام کارهای بافقی ها در جوار امامزاده صورت میگیرد به نظرم فرماندار دستور جابجایی بیمارستان را به نزدیک امامزاده بدهند بهتره تا جابجایی امامزاده به نزدیک بیمارستان را.

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 28 تیر 1393 - 9:27 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب اقای فرماندار و مردم خوب بافق سلام و طاعاتان قبول حق. در مورد نظر شماره 5 که اقای خوش غیرت فرمودند باید عرض کنم که غیرت یعنی مردانگی و شهامت و راست و درست بودن و حرف حقیقت زدن است. اقای خوش غیرت به حق این این ایام قسمت می دهم ک اگر حرفی را می خواهید بزنید با در نظر گرفتن خدا بزنید و خدایی نکرده تهمت نباشه که همه تلاشی که ما در این شبهای قدر انجام می دهیم برای رضای خداست .این حرفی که شما زدید برای داروخانه زینلی که نفوذ دارند به همین شبهای قدر درست نیست قرار بود زمینی در همان مکان بدهند که ندادند .ملک اسکلت فلزی بوده که اجری قیمت زدند و حتی کارشناسانی که قیمت کردند اعتراف کردند که اصلا ما ملک را بازدید نکردیم و حتی یک نفر از انها اصلا برای بازدید ملک به بافق نیامده . همه این مدارک مو جود می باشد .بهر حال این دنیا میگذره ولی بیاییم کاری نکنیم که خدایی ناکرده حق کسی به گردنمان باشد.خیابان درست کردن به چه قیمتی . ایا به قیمت نا حق کردن حق مردم .

بهاباد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 29 تیر 1393 - 4:24 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بازم خوبه شما3-4تا دارید تو بهاباد که نصفی هم نداریم

ابوالفضل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 29 تیر 1393 - 10:13 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خدمت فرمانداربافق ضمن قبولی طاعات وعبادات ازمسئول محترم تقاضا می شودبلوارمرغنی زاده اخرخیابان شیخ محمدتقی حدود یکساله خانه ها خراب کرده شهرداری وبعدهمین جوری انداختن شما بهشون دستوربدهیداقدامات لازم را انجام بدهند مردم گناهی ندارن

خوش غیرت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 29 تیر 1393 - 1:13 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کامنت شماره 15 علی جان:قصد من رنجاندن کسی یا ناحق گفتن نبود من هم جایی شنیده بودم الآن که موضوع را فهمیدم از شما و صاحبان ملک طلب حلالیت میکنم امیدوارم که مرا ببخشید.

You cannot copy content of this page