شهرداري بافق نقش تاثير گذاري در کاهش تصادفات شهري داشته است

دسته: اجتماعی , حوادث , عمومی
۳ دیدگاه
یکشنبه - 29 تیر 1393

به گزارش بافق فردا:سرهنگ بیگلری

شهرداري بافق نقش تاثير گذاري در کاهش تصادفات شهري داشته است
فرمانده نيروي انتظامي بافق در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت: شهرداري بافق با نصب علائم رانندگي،خط کشي هاي وسط معابر،رنگ آميزي جداول ،ساخت دست اندازها و نصب علائم قبل و بعد از آنها و … نقش موثري در کنترل و روانسازي ترافيک و همچنين کاهش تصادفات درون شهري داشته است.
سرهنگ فرهاد بيگلري به آمار تصادفات درون شهري در 8 ماهه گذشته اشاره کردو افزود:در اين مدت تصادفات جرحي درون شهري نسبت به مدت مشابه قبل آن 3 درصد کاهش، تصادفات داخل شهر منجر به خسارت 5 درصد کاهش داشته و تصادفات فوتي درون شهري بدون تغيير مي باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهروند بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 30 تیر 1393 - 10:54 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام جناب سرهنگ از زحمات شما و همکارانتان در ایجاد نظم و امنیت در شهر تشکر می کنم ای کاش فکری به حال ماشینها و وانت بار هایی که در خیابان وحشی جلو اموزش و پرورش قدیم و روبروی دندانپزشکی زارع پور (جلو ایستگاه اتوبوس) هر روز متوقف و دنبال کسب و کار هستند می کردید هم جلوه ای زشت به شهر داده و هم با توجه به ایستگاه اتوبوس؛مطب و….. جهت شهروندان مزاحمت ایجاد شده است. لازم سر وسامانی به انها داده شود.

بی نام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 31 تیر 1393 - 2:54 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اول جاده حاجی اباد که از خیابان شیخ محمد تقی بافقی (خیابان ایستگاه) جدا می شود سرعت گیر درست کرده اند خواهشمند است یک نفر فلسفه سرعت گیر در این مکان را توضیح دهد.

    کشاورز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 31 تیر 1393 - 5:20 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    جانا سخن از زبان ما میگویی!!!!!!!!!!!

You cannot copy content of this page