امام جمعه ابرکوه:محرومیت زدایی از مناطق محرومی چون ابرکوه در اولویت نماینده منتخب باشد

دسته: عمومی
4 دیدگاه
جمعه - 1 ژوئن 2012

 

ابرکوه -سرپرستی یزد فردا:حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه ابرکوه با اشاره به سالروز رحلت ملکوتی امام راحل اظهار داشت:14 خرداد یکی از غمبارترین روزهای تاریخ ایران و اسلام است و پس از رحلت رسول خدا(ص)،جهان اسلام اینچنین شاهد عزای عمومی و تشییع مردمی نبوده است چون ایشان در تاریخ معاصر تنها شخصیتی بود که قلب مسلمانان جهان اسلام به عشق او می طپید.

وی افزود:امام فروغ تابناکی بود که روشنگر افکار واندیشه های پاک صدها میلیون مسلمان عاشق وپاکباخته شد.

حسینی قیام ملت 15 خرداد 42 را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و مبارزات این ملت ذکر کرد و اظهار داشت:این روز، یادگار ماندگار حضرت امام در تاریخ انقلاب است،چون آن بزرگوار آفریننده و ایجاد کننده و شکل دهنده قیام و خروش عمومی پانزده خرداد بود که طی آن مردم جان برکف بر علیه شاه ستمگر به میدان آمدند و این روز را سرآغاز رسمی عصیان علیه استبداد داخلی و استعمار خارجی قرار دادند و پشت رژیم ستم شاهی را به لرزه افکندند.

وی با اشاره به نشست گروه 1+5 در بغداد برای گفتگو با ایران اظهار داشت: با اینکه افکار عمومی منتظر به نتیجه رسیدن گفتگوها بودندلکن این گفتگوها نا تمام ماند و به دور بعدی در تاریخ 29و 30 خرداد در مسکو منتهی شد.

وی افزود:در ابتدا مواضع غرب در قبال گفتگو با ایران معلوم بود وگفتگوها براساس سیاست شیطانی آمریکائی است که با نگاه تاکنیکی انجام می گیرد و نه راهبردی وبنابراین توقع نتایج مذاکرات برای مانتیجه فوری نیست،چون این مذاکرات فراینده ده ساله دارد اما نتیجه عینی آن ابراز حسن نیت ایران اسلامی است که به صورت شفاف درصدد غنی سازی اورانیوم با اهداف غیرنظامی است و این موضع ایران اسلامی تاکنون در عرصه دیپلماتیک پیروزی هائی را برای کشورمان داشته است و نشانه این پیروزی ، اختلاف نظری است که در جمع اعضای 1+5 به وجود آمده است.

وی با اشاره به آغاز به کار مجلس نهم اظهار داشت: مجلس نهم با انبوهی از مسائل مهم و حیاتی و نیز مشکلات اساسی روبرو است و مهمترین ماموریت مجلس باید حمایت همه جانبه از فعالیت های اقتصادی کشور در جهت حمایت از تولید ملی کار و سرمایه ایرانی باشد تا زمینه سامان یافتن نظام اقتصادی کشور به لطف خدا فراهم شود.

حسینی افزود: همانگونه که در انتخابات اعلام کردم ، نتیجه انتخابات را که از سوی مبادی ذیربط و مسئولین نظام اعلام شده است باید بپذیریم و هرگونه حرف و حرکتی که خلاف شئونات باشد ، زیبنده ما نیست ولذا من این مسئولیت را به منتخب مردم تبریک می گویم و امیدوارم حوزه های انتخابیه پنچ شهرستان برایشان مانند دندانه های شانه برابر باشد،بلکه مناطق محرومی مانند ابرکوه را در امر رسیدگی به نیازها و محرومیت زدائی اولویت بدهند .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 1 ژوئن 2012 - 10:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این نصیحتها رو به آقای فرهمند هم کردید یا نه
اونموقعیکه مردم بافق برای گرفتن حقشون کتک می خوردند و آقای فرهمند کاری نمی کرد چطور؟

بافقی اصیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 1 ژوئن 2012 - 10:43 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش امام جمعه ابرکوه درطول 4 سال نمایندگی دوره قبل هم این مطالب را تاکید میکردند

آسمان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 2 ژوئن 2012 - 12:30 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای حسینی حرف سیاسی در نماز جمعه نداریم
اینبار را بخاطر اینکه نمی دونستی مشکلی نداره ولی اگر دفعه بعد از این کارا کردی می گم آقای سلیمانی یه کمی نصیحت آخوندی بهت بکنه.
نماز جمعه در بافق دوخطبه است مثل جای دیگه یکیش شکل سنتی خودش را حفظ کرده و به خطبه عبادی معروفه ولی خطبه دومیش یکمی پیشرفت کرده و شده خطبه سیاست خارجه

شهاب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 2 ژوئن 2012 - 9:10 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه مسئولین بافق که هنوز به حمایت خود از آقای ف ادامه می دهند و نمی پذیرند که نماینده عوض شده و باید دست دردست هم برای آبادی ارتقاء شهر بکوشند .