در یکصدو بیست وهفتمین جلسه ی شورای آموزش و پرورش بافق چه گذشت ؟

دسته: اجتماعی , استان , عمومی , فرهنگی، هنری، مذهبی
۴ دیدگاه
یکشنبه - 5 مرداد 1393

به گزارش بافق فردا:

یکصدو بیست و هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش با حضورمعاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.
در ابتدای این جلسه رنجبر مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی و همچنین آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مهمانی خدا و خیر مقدم به اعضاء و مدعوین گرامی به خصوص امین الرعایا معاون اداره کل آموزش و پرورش استان ،گزارشی از فعالیت های انجام شده آموزش و پرورش در تیر ماه ارائه داد.در ادامه امین الرعایا در خصوص اهمیت سواد آموزی و فعالیت های انجام شده در این راستا به صورت مصور گزارشی ارائه کرد و از مسئولین شهرستان بافق خواست تا در جهت انسداد مبادی بیسوادی از تمام امکانات موجود دستگاههای دولتی بهره ببرند. سپس حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق و طلایی مقدم فرماندار این شهرستان بر امر مبارزه با بیسوادی و ایجاد انگیزه برای همکاری اقشار جامعه نسبت به صفر رساندن آمار بی سوادی شهرستان تاکید کردند. رنجبر مدیرآموزش و پرورش نیز در رابطه با فراهم نمودن امکانات مبارزه با معضل بیسوادی اعلام آمادگی نمودو در آخر در زمینه نحوه ساماندهی نیروی انسانی مقاطع مختلف تحصیلی بیاناتی ایراد، و توجه اعضای شورا را به کمبود نیروی انسانی در مقطع ابتدایی و احتمال عکس العمل اولیاءدر مناطق حاشیه ای شهرستان معطوف داشت.

DSC00391 DSC00395 DSC00396 DSC00397


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 5 مرداد 1393 - 9:19 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دنیا در حال فتح کرات دیگر است
ما در حال بررسی بی سوادی شهرمان هستیم

شاپرک این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 5 مرداد 1393 - 11:28 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
ایکاش قبل از برگزاری جلسه خبر می دادید تا تعدادی از اولیای دانش آموزان هم در این جلسه حاضر می شدند و می گفتند که برا آسفالت حیات یک مدرسه ابتدایی چه راه ها که نرفته و چه وعده هایی که داده شده و اجرایی نشده!اگر بعد از این جلسات مشکلی حل شد اونوقت میشه گفت جلسه کارآمدبوده. دور هم نشستن و گپ و گُپ زدن که کاری ندارد.

دبیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 6 مرداد 1393 - 1:01 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بسمه تعالی

وزیر محترم آموزش و پرورشه

جناب آقای دکتر علی اصغر فانی

با عرض سلام و ادب

اینک که با لطف خدا و پشتوانه رای مردم ، دولت تدبیر و امید بر مسند قوه مجریه تکیه زده تا به خدمت رسانی به مردم همت ویژه ای بگمارد، همه همفکران و همراهان دولت در ایام انتخابات بر آن شدند تا در طی این چهار سال تمام جهد و تلاششان را به کار بگمارند تا دولتمردان به اهداف عالیه خویش دست یابند.

ودر وزارتخانه آموزش و پرورش که شالوده ی فرهنگی و فکری یک جامعه را پی ریزی می کند توجه ویژه به همفکران و همراهان دولت نوید بخش آینده ای روشن در این وزارتخانه مهم و تاثیر گذار است .و همانگونه که جنابعالی در دیدگاه هایتان اشاره نمودید در آموزش و پرورش دولت یازدهم “ساماندهی و بهسازی نیروی انسانی” یکی از چهار سیاست اصلی است.

لیکن امروز ما شاهد این موضوع هستیم که در برخی از موارد تنها به تغییر در مدیر کل استان ها بسنده شده و بدنه اجرایی آن ادره کل همچنان مانند قبل مانده و با همان تفکرات و دیدگاه های دولت قبل در حال فعالیت می باشد.لیکن امید است با استفاده بهینه از نیروی انسانی همفکر و همراه با دولت  بتوانیم اهداف و خواسته های جنابعالی را به نحو احسن به انجام برسانیم .

موفقیت و سربلندی در تمام مراحل  زندگی  را برایتان آرزومندم .

                                                                                                    با سپاس فراوان 

                              
                                                                                                     

    اصغر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 7 مرداد 1393 - 4:23 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    جناب آقای دبیر مگر بقیه همکاران فرهنگی دولت قبل چه عیبی دارند

You cannot copy content of this page