طرح های جدید عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی بافق

دسته: عمومی
4 دیدگاه
سه‌شنبه - 5 ژوئن 2012

 

با هدف گسترش فضاهای رفاهی و به منظور جلب رضایت بیشتر دانشجویان، چند طرح عمرانی در واحد بافق ساخته و آماده گردید.
سعید ابراهیمی- مدیر عمرانی دانشگاه در گفتگو با خبرنگار ما ضمن بیان این مطلب افزود، از جمله طرح های عمرانی می توان به تکمیل پروژه تالار آفرینش دانشگاه اشاره کرد که با ظرفیت پذیرش 370 نفر و در مساحتی بالغ بر 400 مترمربع احداث شده و با امکانات و وسایل مدرن سمعی و بصری تجهیز گردیده است.
ابراهیمی در ادامه گفت: هم اکنون دفتر فنی دانشگاه تکمیل پروژه محوطه بوستان وحشی بافقی در مساحت 10000 مترمربع را در حال اجرا دارد که شامل آبنما، آلاچیق و ایجاد فضای سبز برای رفاه حال دانشجویان است.
ابراهیمی، آماده سازی تالار پذیرایی با ظرفیت 500 نفر و در مساحتی بالغ بر 650 مترمربع را از دیگر پروژه های دفتر فنی واحد بافق ذکر کرد.
وی در پایان افزود: با توجه به امضای تفاهم نامه همکاری با موسسه شیلات بافق، هم اکنون کار ساخت 4 عدد استخر پرورش ماهی با حجم آبگیری 1560 مترمکعب را آغاز کردیم که امیدواریم در چند ماه آینده آماده بهره برداری شود.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 5 ژوئن 2012 - 4:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
اگر یک زمان شما در کمک رساندن به کسی به دیگران ضربه بزنی آن کار در باطن پسندیده نیست.ساخت این طرح های عمرانی در حالی است که بسیاری از طلب حساب های کارکنان و هیات علمی پرداخت نشده که برای اولین بار در این 15 سال است.با کمی تحقیق صف افرادی که در نوبت گرفتن وام می باشند مشخص می شود. همچنین باید گفت چرا سالنی که با این همه هزینه ساخته و توسط مسئولان سازمان افتتاح گردید بدون اینکه حتی کسی قدم در آن بگذارد موزاییک های آنرا با خاک پوشانده و آمفی تئاتر ساختیم علی رغم مخالفت شاغلان دانشگاه.مگر غیر از این است که با بی برنامگی و عدم توجه به تعداد دانشجویان کارهایی انجام می دهیم که از نظر خیلی ها هدر دادن هزینه است. چرا باید سقف کاذب برای سالنی انجام شود که هنوز هیچ لکه ای بروی سفیدی آن نیفتاده و تاکنون استفاده زیادی نشده.چرا بجای تجهیز آزمایشگاه ها باید به دوباره کاری ها بپردازیم. و هزاران حرف ناگفته که دقت و بررسی مسئولان را می طلبد.

آشنا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 6 ژوئن 2012 - 1:28 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دیگردوران ظاهر سازی و تمدید پست با پروژه های عمرانی گذشته است.دیگر کسی برای گرفتن جعبه شیرینی در مراسم افتتاح شرکت نمی کند.به مسئولین شهر بگویید اول مهر دانشگاه چه خیر خواهد شد.اینقدر درگیر حاشیه هستید که مهمترین خبر و دستاورد دانشگاه در سال 91 را نمی دانید و مطمئنم بعدا ادعایتان هم می شود.هدف را فراموش کرده اید. لطفا همانی شوید که انتطارش را داشتیم. موفق باشید.

م-ح این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 6 ژوئن 2012 - 9:15 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقایان همیشه معترض چه اشکالی دارد که بهترین سالن در دانشگاه ما باشدو چرا اینقدر منفی هستید دکتر لازی اگر هیچ کار مثبتی نداشته باشد همین کار او عالی است این را چند سال دیگه میفهمید به سهم خود از دکتر تشکر میکنم

مسبت مثبت مصیبت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 6 ژوئن 2012 - 8:28 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این هم خلاقیتی است که مرتب در داخل ساختمانهای قبلا افتتاح شده پروژه در می اید.آقای مهندس تشکری یادت بخیر شاگردان دیروز شما همه کاره شده اند.