جذب 22 سرمایه گذار برای رفع چهره محرومیت از حوزه انتخابیه

دسته: عمومی
2 دیدگاه
سه‌شنبه - 5 ژوئن 2012


حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده در اولین نشست خود در جمع مردم سبزدشت بافق در مسجد ابوالفضل (ع) روستای شیطور با اشاره به قداست و جایگاه خدمت رسانی به مردم در نظام اسلامی اظهار داشت :همه مسئولین وظیفه دارند تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم به کار گیرند و کوتاهی در این راه خیانت است که هرگز قابل بخشش نیست .

وی افزود: اگر امروز نظام ما عزیز است و جایگاه بسیار بزرگی در سطح منطقه را داراست به خاطر حضور مردم در همه صحنه های انقلاب است .

نماینده مردم بافق با بیان نقش مردم در سربلندی نظام تصریح کرد: مردم ایران اسلامی در طول انقلاب در همه صحنه هوشیار و اگاه و با پیروی از ولایت فقیه از کیان این نظام دفاع کرده اند و این انقلاب را به اوج سربلندی رسانیده اند.

وی گفت : امروز مردم ما همانند دفاع مقدس در برابر تحریم های غرب مقاومت می کنند و در مقابل همه  توطئه های مستکبرین ایستاده اند.

زارع زاده با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی نظام خدمت است بیان داشت : ما در برابر همه کسانی که در طول دفاع مقدس جانفشانی کردند و همه سختی ها را به جان و دل خریدند مسئولیت داریم .

نماینده مردم بافق د رادامه سخنان خود به سابقه حضور خود در منطقه سبزدشت و آشنایی با مردم این منطقه اشاره کرد و افزود: «منطقه سبزدشت به ویژه جاده گزوئیه  برای من ناشناخته نیست و  یازده سال قبل اینجا آمده ام و به تازگی اینجا پیدا نشده ام که کسی بخواهد شناسنامه منطقه را به من بدهد.»

وی با به حق خواند خواسته دیرینه مردم سبزدشت عنوان کرد: حیات انسان ها از اهمیت بیشتری برخوردار است که بدون توجه به مردم نمی توان برای حفاظت از محیط زیست اقدامی انجام داد .

زارع زاده با بیان اینکه احداث جاده گزوئیه بزودی به صورت اصولی و قانونی شروع خواهد شد و گفت :برای تسریع در کار احداث این جاده نشستی با نماینده مردم زرند نیز انجام شده است که وی نیز قول همکاری و مساعدت داده است .

نماینده مردم ابركوه ، بافق ، مهريز ، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی از تغییر نام جاده گزوئیه به جاده شهدا خبر داد و افزود:این اقدام بعنوان آغاز کار است که به برکت شهدا و با پیگیر های مسئولین اهالی سبزدشت هرچه زودتر به خواسته به حق خود برسند.

زارع زاده در بخش دیگری از سخنان خود با ارائه گزارشی از هفت روزه خود در مجلس شورای اسلامی گفت : تشکیل مجمع نمایندگان استان از اولین اقدام در زمینه خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم استان است که با تعامل و همفکری نماینگان استان این امر سریع تر به نتیجه خواهد رسید.

وی افزود : به منظور انجام خدمات بهتر و بررسی و رفع مسائل و مشکلات مردم ، اولویت بندی مشکلات در دستور کار است و  بر اساس این اولویت برنامه ریزي می شود.

وی از جذب 22 سرمایه گذار برای رفع چهره محرومیت از حوزه انتخابیه خود خبر داد و تصریح کرد: با پیگیریهای انجام شده و سرمایه گذاری در مناطق محروم ، فرصت های شغلی خوبی به مردم محروم هدیه خواهد شد.

نماینده مردم بافق با اشاره به فقر محیطی برخی از مناطق محروم حوزه انتخابیه خود بیان داشت :به منظور تثبیت جمعیت در روستاها و کاهش آن در شهرها ، ایجاد اشتغال در مناطق روستایی نیز از اولویت برخوردار است .

وی خواستار  برنامه ریزی صحیح و اصولی مسئولین برای ایجاد اشتغال روستائیان جهت کاهش مشکلات و جلوگیری از تخلیه جمعیت در روستاها شد.

وی همچنین در جریان بازدید خود از منطقه سبزدشت با حضور در تپه نورالشهدا روستای دولت‌آباد به مقام شامخ شهدا به ویژه شهدای گمنام ادای احترام کرد.

عبدالهی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 5 ژوئن 2012 - 10:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش مردم بافق هم از سبزدشتیها یاد میگرفتند همیشه چند تاشون به صورت شیفتی در فرمانداری هستند برای جذب اعتبارات حالا هم نماینده رو کشوندن اونجا

كورش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 6 ژوئن 2012 - 12:22 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اي بابا سبزدشت هم ماله بافقه چه فرقي ميكنه هدف اباداني شهرستان بافق هست يعني از قبل از ذوب روي بافق تا روستاي ده علي و از جنوب تا تاج كوه . همه اين سرزمين بافق است و مقدس