ابراز گلايه فرماندار بافق از روند پيشرفت مجموعه ورزشي کارگران

دسته: عمومی , کارگری
۲ دیدگاه
شنبه - 11 مرداد 1393

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، فرماندار بافق به اتفاق معاون خود و رئيس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعي از مجموعه ورزشي کارگران اين شهرستان بازديد کرد و در جريان روند پيشرفت فيزيكي اين طرح قرار گرفت.

رئيس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعي بافق در اين بازديد به خصوصيات اين مجموعه اشاره کرد و گفت: اين مجموعه شامل سالن چند منظوره و فضاهاي جنبي با 30درصد پيشرفت فيزيکي در حال احداث مي باشد که در صورت اعتبار لازم تا چهار سال آينده به بهره برداري مي رسد.

“علي اصغر نوري” افزود : اين مجموعه ورزشي يکي از مصوبات سفر دوم رياست جمهوري بوده که طي برآورد اوليه اعتباري بالغ بر 15 ميليارد ريال نياز دارد.

وي گفت: عمليات اجرايي اين طرح اواخر سال 89 شروع شده که تا کنون بيش از سه ميليارد و 850 ميليون ريال اعتبار تخصيص يافته است که از اين ميزان 2ميليارد ريال بابت عمليات اجرايي سالن چند منظوره با پيمانکار قرارداد منعقد شده و مابقي نيز اختصاص خواهد يافت.

فرماندار بافق در اين بازديد پس از استماع گزارشهاي لازم و بازديد از پيشرفت كار ، ضمن گلايه از روند فعاليت اجرايي اين پروژه گفت: پيشرفت ضعيف در اين پروژه و اختصاص ندادن اعتبار لازم جهت تکميل اين طرح با اهداف اين مجموعه که ارتقا سلامت و ايجاد نشاط و تحرک بين قشر کارگر و جوان مي باشد تضاد داشته و مي بايست هرچه سريعتر و در اسرع وقت تكليف پيمانكار را مشخص و با بالا بردن سرعت كار ،اعتبارات لازم نيز از محل پيش بيني شده تزريق شود.

“سيد مهدي طلايي مقدم” خطاب به رئيس تعاون ، کار و رفاه اجتماعي گفت: طبق قول وزير تعاون ، کار و رفاه اجتماعي به عنوان متولي صندوق بازنشستگي فولاد کشور و مصوبه صندوق مذکور مي بايست بودجه و اعتبار لازم تخصيص داده شود تا پروژه با جديت و تلاش بيشتر به صورت کامل به بهره برداري برسد.

DSC09788 DSC09791

 

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 11 مرداد 1393 - 5:15 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و تشکر از مسئولین بابت ساخت و اجرای این سالن
نظرات مختلفی ارائه شده که در صورت امکان برای پوشش داخلی دیواره های سالن از استانداردهای روز استفاده گردد. با توجه به اینکه پوشش داخلی دیوارهای اکثر سالن های داخل شهر از اجر سفال استفاده شده در زمان تمرین یا مسابقه باعث شده صدمات زیادی به بازیکنان و وسایل ورزشی مورد استفاده بویژه توپ و ….. وارد شود . خواهشا در مورد این سالن سعی شود از پوشش دیگری استفاده شود. با تشکر

موسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 11 مرداد 1393 - 7:33 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از توجه فرماندار ومعاون محترمشان به زیر ساختهای ورزش شهرستان بی نهایت سپاسگزارم اما لازم می دانم که یاداوری کنم یکی از مصوبات دیگر هیات دولت دومین سفر ساخت استخر شنای فرهنگیان است که متاسفانه آنطور که باید وشاید به آن توجه نمی شود هرچند مکان یابی شده ( محل دبیرستان فاطمیه در مجاورت کلوپ ورزشی ) وقول مدیرعامل سنگ آهن در مساعدت به ساخت آن اما اراده ای وجود ندارد که پیگیر باشد از فرماندار ومعاون محترم استدعا می شود ضمن بازدید از محل مورد نظر در یک تصمیم فوق العاده با بسیج امکانات این پروژه به سامان برسد

You cannot copy content of this page