سوال از شما جواب از وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
یکشنبه - 26 مرداد 1393
امشب وزیر تعاون در برنامه پایش حضور می یابد تا به سوالات مردم جواب دهد.پس اکنون مردم بافق می توانند سوالات خود را بی کم و کاست از ایشان بپرسند

به گزارش بافق فردا ،امشب دکتر علی ربیعی وزیر تعاون میهمان برنامه پربیننده پایش می باشد.با توجه به اینکه ایشان هفته گذشته به بافق سفر نموده تا به درخواست های کارگروه پیگیری حقوق مردم بافق پاسخگو باشد لذا مردم می توانند سوالات خود را در مورد واگذاری سنگ آهن به شرکت های خصوصی از طریق لینک زیر به این برنامه ارسال کنند.

http://social.payeshtv1.ir/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 26 مرداد 1393 - 4:43 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق فردا خیلی دلت خوشه!!!!!
چهل روز اعتصاب کردیم جوابمون را ندادند،توقع داری تو برنامه ی پایش جواب بدن.
جوک جالبی بود

شهاب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 26 مرداد 1393 - 7:10 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یک مقام ارشد فولاد خوزستان در گفتگو با معدن24 اعلام کرد:
سنگ آهن مرکزی ایران را توسعه می دهیم
معدن24: فولاد خوزستان بعنوان یکی از بزرگترین شرکت های عضو بورس اوراق بهادار تهران، با خرید سهام شرکت سنگ آهن مرکزی ایران به دنبال تقویت جایگاه خود در کشور است.

کیوان پورشب، مدیرعامل شرکت توسعه تجارت فراگیر فولاد خوزستان با اعلام این مطلب به معدن24 گفت: فولاد خوزستان برای تامین مواد اولیه تولید خود به دنبال تکمیل زنجیره ارزش فولاد است.

وی افزود : فولاد خوزستان تولید کننده فولاد خام در کشور است و برای تکمیل این زنجیره ، طرح ایجاد و توسعه واحدهای تولید کنسانتره ، گندله و آهن اسفنجی را در برنامه خود دارد.

پورشب همچنین در این خصوص گفت : تولید فولاد خوزستان مبتنی بر استفاده از تکنولوژی قوس الکتریکی است و ماده اولیه و معدنی آن برای تولید فولادو سنگ آهن است. این شرکت سالانه یک میلیون و 500 هزار تن ماده معدنی مورد مصرف خود را از شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خریداری می کند. این مقام ارشد شرکت فولاد خوزستان افزود که این شرکت برای کنترل و تعدیل هزینه های تولید و همچنین تکمیل زنجیره فولاد سازی باتفاق هلدینگ سرمایه گذاری خود ، شرکت توسعه تجارت فراگیر فولاد خوزستان در مزایده واگذاری سهام 28.5 درصدی سنگ آهن مرکزی شرکت کرده و بالاترین رقم یعنی یک میلیون و 800 هزار ریال را به ازای هر پایه در فرابورس پیشنهاد داد و برنده این مزایده شد.

پورشب همچنین در خصوص این واگذاری گفت : تاکنون مبلغ 400 میلیارد تومان از 1800 میلیارد تومان پرداخت شده و مابقی وجه در 8 فقره چک تا پایان سال 97 تسویه خواهد شد.

پورشب در ادامه گفت : بدیهی است که شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بعنوان یک بنگاه اقتصادی به دنبال ایجاد ارزش افزوده بیشتر است و حتما” ایجاد و احداث کارخانه های فرآوری را در برنامه های خود دارد و بنابراین شرکت فولاد خوزستان نیز از طرح های توسعه ای سنگ آهن مرکزی حمایت می کند.

مدیرعامل شرکت توسعه تجارت فراگیر فولاد خوزستان ادامه می دهد که این شرکت بعنوان سهامدار شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بنادارد تا از ظرفیت های معادن سنگ آهن مرکزی ایران در راستای برنامه های توسعه محور در سطح استان استفاده نماید.

پورشب، ابراز امیدواری کرد که طی ماه های آینده و با استقرار هیات مدیره جدید در شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، سهام شرکت فولاد خوزستان متاثر از این دارایی، تقویت شود و به طریق اولی ، آثار تبعی این رویداد در شاخص کل مشهود شود و از سوی دیگر شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و شهرستان بافق نیز به واسطه “رویکردهای توسعه محور” و ارزش افزای شرکت فولاد خوزستان بعنوان سهامدار آن شرکت، شاهد اتفاقات مهمی در اجرای طرح های توسعه بویژه فرآوری سنگ آهن خواهد بود.

پورشب همچنین از اراده جدی شرکت فولاد خوزستان برای حمایت از ایجاد و راه اندازی واحد گندله سازی در شهرستان بافق خبر داد.

م فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 26 مرداد 1393 - 10:08 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
فکر میکنم جناب آقای وزیر شبانه آمد ورفت وخرابیهای بافق را ندید حالا بیاید تو برنامه پایش جواب ما رابدهد
خدا از وی وسایر مسئولین درروز جزا از آنها بخواهد

You cannot copy content of this page